Anket kocanız cimri olsa napardınız??

kocanız cimri olsa napardınız???

• Ankete Katılan
    86
cimri insanlardan hoşlanmam allaha şükür koçişkom öyle biri deil

müsrif olsun da demiyorum ama cimri ilede yaşanmaz hani :)

erkeğin cimrisimi olur yaa o nee öyle erkeği sepetle gitsiin döverim bn o ne öyle karı gibi erkek dediğin savuracak kadın dediğin tutacak sistematik bi durum

tencere yuvarlanmış kapaanı bulmuşş diyorum...

hatta bazen ben eşimden daha pinti oalbiliyorum hayat şartları , savurgan olursak bankaların kölesi oluruz..

herşey dozunda olmalı savurgan insandanda hoşlanmam cimri insandanda yerine göre harcamayı bilmeli çok şükür eşim tam öyle

benim eşimde yerine göre cimridir hakkını yedirmez asla.önceden daha çok önem verirdi paraya benim sayemde biraz düzeldi.tabi parasının kıymetini ildiği için bazı şeylere daha çabuk sahip olabiliyorsunuz ev araba vs.eger savurgan olsaydı bunların hiçbirini aile desteği olmadan yapamazdı.

düşüncesi bile tüylerimi diken diken etti

Başlarım onun cimriliğine.Savruk,ziyankar olmasın ama cimrilikde yapmasın.

Para kesesinde mevcut olan bozukluklara bakıp bakıp iç geçirirdim bekar günlerimi yad ederek

Yeni evliydim 35 tl ye bir kazak aldım kavga çıkardı. Ne gerek varmış. 2.5yıllık evliyken atandım allahtan. Şimdi kredi kartımı o ödüyor. Bu ay tektaş aldım kendimi ödüllendirdim. Maaşımı almak için 40 takla atıyor, yemezler oooh sefam olsun. Şu iki buçuk yılın acısını çıkarayım da gerisini düşünürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…