Kocanzn yada sevgilinizin yalann yakaladnz m?

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
hiç sevgilinizin yada kocanızın yalanını yakaladınızmı.....

uyy arkadaşım sen böyle daha 80 konu açarsın..-tatlicadiarzu-

Valla herhalde sevgilim çok profesyonel yalan söylüyor ki yakalayamadım laelaelaelaelae
şaka bi yana, ne kadar kızacağımı bilse de yaptığı/yapacağı şeyi açık açık söyler.
ama ben ona yalan söylerim bazen, her defasında da yakalanırım :/

genelde beyaz ve bembe yalanlar her zaman her yerde her ilişkide mevcuttur aksi durumda ilişki yürümez zaten a.s

beyaz yalan söyler.. zaten ben suratından anlarım yalan söylediğini yemin et bakim derim.. hıı hii iii ııı filan yapar sonra doğruyu söyler..:)

asla asla yalan söylemez aşırı derecede benım için olumsuz olan bırsey söz konusu ıse bıle doğru söyler.ona göre ağızdan çıkan bır söz onur,gururun simgesidir.ağızdan çıkan her söz doğru olmalıdır ınsan gururlu olmak ıstıyorsa ona göre .buyuzden de yalan konuşmaz.

yakaladım elbette ama yalanının nedenlerini anlmaya çalıştıysamda anlayamadım benim bilmem nasıl bir eksi yada artı olabilir diye

şeytan kulağına kurşun :nazar: öyle bir şey olmadı daha. sadece bazen bişeyleri gizleyebiliyor ama o da ben üzülmeyeyim diye. :CüvCüv:

simdiye kadar yalanini yakalamamis olmak iki ihtimali dusunmemi sagliyor;
ya bana yalan soylemedi
ya da soylediyse de cok profesyoneldinaniknanik

Ama yalanla bir iliskinin yurumeyecegini bildiginden saniyorum soylemedi... Ben de soylemem zaten, aciktir her sey.

duu bakiiim CADIARZU hayır sanrmm eğer söyleseydi anlardım yada öyle sanıyorum xD saka bi yana allh söyletmesn kızlar yaaa:bbo:

henüz yakalamadım aman Allah korusun. zaten aklıma ufak bir şüphe düşse beni tatmin edecek cevabı verinceye kadar sorarım.

1 kere yakaladım:nazar:

ilişkimizi zedeliycek bi yalan değildi, oyüzden tepkimi gösterdim ama uzatmadım...

bende bı kere yakaladım :KK70:
ama cok komık bı yalandı safinyo işte ama yakalayıp baya bı pesımden kosturtmustum komık olmasına ragmen :KK70:

hiç olmadı öyle bişi inş. olmazda güweniyorm bn sevgilime yalan söylemez bna

söyler tabı
hatta yalan söylerken nası harakett ettıgını bıle bılıyorum
o hareketlerı yapıp bır sey soyluyorsa yalan oldugunu anlıyorum

ben de yalan soyluyorum hatta bazen dogrular ı soyleyıp yalan ıfadesı verıp onu sasırtıyorum

mesela şöyle : ha ha ha yır askım tabıkı senı mmm tabı sevıyorum
tabı baskasıyla degılım askım evet ınan bana ( yalanmıs ıfadesı verıyorum )

yakalarsam tık tık....:lepi: sositososito sırnaşık şey

şaka bi yana öle bişiyi yakarlarsam dönüşü olmazz felaket sogurum bidaha olmaz eskisi gibi ve ayrılık canları yakında calar heralde

Bnde hatirliorum , bikere yakalamistim.. Ama ozmn iliskinin cok basindaydik, affetmistim.. Ama cokta cektirmistim:) 2 senedirde bi yalanini yakalamadim

X