Kokusuna aşık olduğunuz ve asla vazgeçemem dediğiniz parfümler ?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar sıktıqınızda sizi bile etkileyen herkesin hayran olduqu asla wazqeçmem dediqiniz parfüm var mı????

yaz günleri için light blue ve truth. Kış için geceleri Alien. Genel kullanım için bulgari femme.Parfüm konusunda çok kıskancım. Sevdiğim kokuları benden başka kimse kullanmasın herkes bilmesin istiyorum. Çok saçma ama bunları bile zor yazdım hatta bir iki tanesini yazmadım :kedi:

Bende bu aralar vazgecemedigim bir parfüm var onu kullaniyorum..
Baska parfüm alamiyorum nedense..
Mexx'den Black Berry..zemuszemus
Taze bi kokusu var...

ben de for away almayı düşünüorum...inş tenimle uyuşur

Kesinlikle ralph lauren ralph,amor amor ve pur blanca asla vazgeçemem bunlardan :kedi:

lacost pinkk acayip seviyorum bu kokuyuuuuuuopuyorumnanaktan

bvlgari omnia amethyst,burberry weekend,cacharel amor amoropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Gunduzleri: DKNY be delicious (arkanizdan gelipte parfumunuzun ismini soran cok olur, dikkat edin:) ve Burberry Brit.
Aksamlari: Dior Addict veya D&G The One

Gercekten tavsiye ederim, sizde aldiktan sonra asla vazgecemem diyeceksiniz ..

jadoreb çok ağır ya doldurması bile buram buram kkokuo ben sewmiorum

selam kızlar...davidoff cool water...inanılmaz kalıcı bir koku...tavsiye ederim

christian dior-pure poison
escada-moon sparkle
avon-pur blanca

yaz günleri için light blue ve truth. Kış için geceleri Alien. Genel kullanım için bulgari femme.Parfüm konusunda çok kıskancım. Sevdiğim kokuları benden başka kimse kullanmasın herkes bilmesin istiyorum. Çok saçma ama bunları bile zor yazdım hatta bir iki tanesini yazmadım :kedi:

ay çok ilginç gerçekten parfümünde kıskanıldığını ilk defa duyuyorum kafamçokkarıştı

buram buram çıçuk kokan ferah.. ama kalıcı bı koku ıstıorum koleksıyonuma :=) varmı tavsıyenız

çiçek kokançç çiçuk olmuşş :))kaydirigubbakcemile3

X