Kolonya gibi olmayan açık parfüm

Kızlar @Mascara - Janna - - Janna - Miskamber Miskamber
İnstada parfumgunlugu diye bir hesap gördüm. Açık parfüm yapıyor kimyager bir bayan, olumlu yorumlar var hatta avm lerde etkinlik günlerine de katılıyor galiba. Koku benzerliği ve kalıcılık olarak çok iyi diyorlar, bilemiyorum ne kadar doğru o_O. Fiyat olarak dp ye göre bir tık fazla ama muscente göre daha uygun. Denemek istediğim bir sürü koku var, hangisinden alayım karar veremedim. Hakkında bilginiz var mı diye sizlere bir sorayım Hoppa.
şirinim valla ben daha güvenip muscenti bile deneyemedim :KK22: inan parfumgünlüğü nasıldır bilemiyorum.

Kızlar @Mascara - Janna - - Janna - Miskamber Miskamber
İnstada parfumgunlugu diye bir hesap gördüm. Açık parfüm yapıyor kimyager bir bayan, olumlu yorumlar var hatta avm lerde etkinlik günlerine de katılıyor galiba. Koku benzerliği ve kalıcılık olarak çok iyi diyorlar, bilemiyorum ne kadar doğru o_O. Fiyat olarak dp ye göre bir tık fazla ama muscente göre daha uygun. Denemek istediğim bir sürü koku var, hangisinden alayım karar veremedim. Hakkında bilginiz var mı diye sizlere bir sorayım Hoppa.
Canım ben hiç denemedim. Ama denemekte fayda var sonuçta denemeden bilemeyiz

normalde orijinal kullanıyorum parfümde ama gün içerisinde tazelemek için işyerinde yanıma dolum olanları koyuyorum
genelde d p den memunum sadece geçen hafta David walker dan lancome miracle aldım, oldukça başarılı benzeme konusunda. kalıcılık olarak idare eder.
bir kaç gün önce de konsantre parfüm adlı siteden roll on tarzı bir parfüm söyledim, kalıcılığı oldukça iyi. benim aldığım kokuya mı özel bilmiyorum genelleme yapmayayım orijinal hali ile birebir

Luxury Extrait De Parfum. instagram...... Ben biraz evvel bu konuda posta açtım.Bebekli olmama rağmen kullanmaya niyetlendiğim bir firma oldu. Tamamen doğal üretim. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sıkıntı yaşamadım. En önemliside inanılmaz bir kalite hissiyatı oluştu bende.Bu konuda biraz bilgi sahibi olunca seçebiliyorum tabi. Ben daha önce üst orta ve alt noktalarını seçebildigim açık parfüm markası görmedim.İnanılmaz kalıcı ve yayılımı çok iyi. En önemlisi alkol kokmuyor, orijinal Ormonde Jayne Montobacco'yu bir koluma,luxuryextraitdeparfum bir koluma sıktım benzerlik ve kalitesine ağzım açık kaldı, hala şaşkınım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar açık parfümlerin hangisini denediysem hepsi buram buram alkol kokuyor. Resmen kolonya gibi kokuyor. Bir parfüme 800 TL veremem ama tabi 20 TL de olsun demiyorum. 100 TL vereyim ama en azından kaliteli bir açık parfüm olsun. Kolonya gibi bir sıvıya para vermek istemiyorum. Önerileriniz?
Canım instagram. ... dene bence pişman olmazsın. Kalitesine şaşıracaksın hatta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Denediklerim ve deneyimlediklerime gore soyle bi liste yapabilirim aslinda :)
*lacoste pour femme L13 orjinaliyle birebir
*cacharel noa N1 orjinalden bile daha guzel
*tommy hilfiger tommy girl t2 eski orjinal versiyonuyla birebirdi simdi orjinali reforme olmus daha guzel olmus simdiki hali eski halinin intense olani gibi daha yogun olmus belki seversin sende cicek kokusudur
*burberry body B21 orjinaliyle birebir
*burberry london B17 orjinaliyle birebir
*chancel chance ve coco mademoiselle orjinali andiriyorlar ama tam anlamiyla benzemiyorlar bence yine guzel kokulardir chance c23 coco mademoiselle c20
*chloe love c33 orjinaliyle birebir
*212 sexy c26 orjinaliyle birebir
* dior jadore j1 orjinaliyle birebir
*black opium y4 orjinaliyle birebir
*paco rabbane olympea p12 orjinaliyle birebir
*chopard wish w1 orjinaliyle birebir uretimden kalkti orjinali ama hala acik parfumu mevcut
*victoria secret bombshell v3 orjinaliyle birebir bu aralar cok populer genc kizlar bunu kullaniyor cogunlukla her yerde duyuyorum kokusunu cok carpiyor kokusu burnuma

Aklima gelen kullandiklarim ve kokusuna baktiklarim bunlar baska kokularda vardir elbet orjinale benzerlik olarak ama benim kokusuna baktiklarim ve orjinale benzerlik olarak basarili bulduklarim bunlar..
canım senin dediklerine bakarak aldım
cacharel noa normalde kullandığım parfümdü ama fiyatı uçtuğu için dp aldım, kokusu 3 dk bile kalmadı.
chloe love ise kebap gibi koktu. bende mi sorun var anlamadım.

X