Komşular Rahatsız Olmaması İcin..

ceyhun_gamze

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2012
24
60
Evde eşimle birlikte iken ister istemez sesler çıkıyor :KK43:
Ses çıkardığım için, esimle tartışıyoruz. Bende kendimi kasiyorum ve istediğim gibi davranamiyorum :KK43:
komşular rahatsız olmaması icin ne yapacağımı bilemiyorum.
(Cinsellik kısmına yazamıyorum)

Ses çıkardığım için, esimle tartışıyoruz. Bende kendimi kasiyorum ve istediğim gibi davranamiyorum :KK43:
dunya sevişiyor ve evlenen herkes sevişir. ses cıkartsan ne olacak ki gayet normal. bence eşin bunu anormal bir iey olarak görmekten cıksın.
tutup etinden et koparır gibi bagırma ama insan arada ah oh der yani..
he birde komşularınızın sizi mi dinliyor her dk :KK70:
bence eşinle sakince bunun normal oldugunu herkesin hoşandıgı bir şeyde ses cıkartabilecgini uygun bir dille anlatın.

Valla bence abartmadıkça bir problem olmaz bizim apartmanda 45 yaşlarında bir abla var onun sesi çıkıyor.Çocuk olmadığı için.Geri kalan çocuk sahibi olduğu için tabiki çıkmıyor sesleri.Benim eşim de beni azarlıyordu önceleri yan komşuyu ben bastırınca sesi kesildi bu aralar kavgalarını duyar olduk.Kavga duyarken birşey yok da bunda mı problem var saçma geliyor bana.

Valla bence abartmadıkça bir problem olmaz bizim apartmanda 45 yaşlarında bir abla var onun sesi çıkıyor.Çocuk olmadığı için.Geri kalan çocuk sahibi olduğu için tabiki çıkmıyor sesleri.Benim eşim de beni azarlıyordu önceleri yan komşuyu ben bastırınca sesi kesildi bu aralar kavgalarını duyar olduk.Kavga duyarken birşey yok da bunda mı problem var saçma geliyor bana.

Cocuga olan yastigi mi isirsin :)

1-Yatak odasını apartman sakinlerinin yatak odası olamayan bir odaya taşımak.
2-küçük çaplı ses yalıtımı yapmak.
3-müzik açmak.

Önlemler bunlar, başka yok. Varsa da ben bilmiyom.

Eşin niye kızıyor ki? O zaman sevişmesin. Bağırana değil bağırtana bak diyeceksin :KK45:

Sevişirken ses çıkartıyorsunuz diye eşinizin kızması ne kırıcı. Asıl sorun duymaları değilde bu bence.

Yalıtım yaptırın odanıza.
eşim demiş kışları soğuk oluyor diye :)
dış kısma yapacaklar şimdi :)) çok güldük ..
Burası kurum lojmanı olduğu için :) maalesef iç yapıları berbat..

X