Komşuma çok sinirliyim

Maalesef komşum. Az önce konuştum sen bana para vermedin diyor ısrarla🥺
Böyle şeylerde söz uçar yazı kalır, muhakkak wp ya da mesajla sana para bırakmaya geliyorum yazarım. Verilecke gün hangi günse o gün de sütçü geldi mi, aman unutma adama lazım olursa falan gibi bi hatırlatma yazar teşekkür ederim. Ondan sonra unutamaz😄
Siz vermeyi unutmuş olabilir misiniz dalgınlıkla acaba?

Böyle şeylerde söz uçar yazı kalır, muhakkak wp ya da mesajla sana para bırakmaya geliyorum yazarım. Verilecke gün hangi günse o gün de sütçü geldi mi, aman unutma adama lazım olursa falan gibi bi hatırlatma yazar teşekkür ederim. Ondan sonra unutamaz😄
Siz vermeyi unutmuş olabilir misiniz dalgınlıkla acaba?
Hayır olamam çünkü parayı alıp kapısına gittim. Tamam dedi veririm tabiki de. Hatta abla dedim ben 1 Ay yokum söyle boşuna uğramasın sütçü gelince yine alırım dedim tamam dedi. Sarıldık güle güle git gel dedi. Telefonda söyledim hayır diyor sen benim kapıma gelmedin

Hayır olamam çünkü parayı alıp kapısına gittim. Tamam dedi veririm tabiki de. Hatta abla dedim ben 1 Ay yokum söyle boşuna uğramasın sütçü gelince yine alırım dedim tamam dedi. Sarıldık güle güle git gel dedi. Telefonda söyledim hayır diyor sen benim kapıma gelmedin
Bu vesileyle ondan uzak durmak gerektiğinizi görmüşsünüz olsun her işte hayır var.

Yaşlı mı bu komşu. Unutkanlık mı var acaba?
Yok değilse mesafe koyun böylesinden korkarım ben

komşu unutmuş diye düşünürken güncelleme kısmını gördüm
sen para vermedin demiş
amaaan ne diyeceğim belli işte
şerefsizin teki çıktı komşun

Komşuda sağlık problemi yoksa 3 kuruşun üstüne yatan karaktersizin tekiymiş selam bile vermeyin.

Komşu bana para vermedin demiş. E ben kime sarıldım görüşürüz diye konuştuk o zaman deseydin. Cebine giren 150 200 tlyi kâr sayıyor ilginç. Kesinlikle görüşmeyin selam dahi vermeyin
Onu dedim anlattım. Tek verdiği cevap yooo 🤣

X