Bölgesel İncelme Korse ve Önerdiğiniz Korseler,Tavsiyeleriniz

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadsalar hangi marka korse kulaniyorsunuz ve resimleri varmi ben slim litaldim amasadece gorunumu inceltiyornus baya uzuldum sagolunnn

Kızlar itiraf ediyorum Ben oğlum doğduktan sonra 3 senedir gündüzleri korse kullanıyorum.:sinifsinif: Kullanmak zorundayım da çünkü çalışıyorum ve göbeğim için kullanıyorum çünkü çok kötü duruyor sadece göbeğim var. NBB marka kullanıyorum Hem bütün hem de yarım korse tam 2 tane üstelik yaz ve de kış.Sağlık açısından yazları sıcaklatmaktan hariç bir zararını görmedim ancak zayıflatma gibi bir durum da söz konusu değil zaman zaman göbeğimin inceldiğini görüyorum ancak bunu sadece sporla sağlıyorum.Yani bir korsenin zayıflatacağını ümit ederek kullanmanızı istemiyorum ama beni bu konuda yargılamanızı da çünkü ben kendimi korse kullandığımda daha iyi hissediyorum Çünkü çok zayıf gösteriyor.Bu da beni mutlu ediyor. Korsesiz dışarı çıkmam ama yatarken de kullanmam.Ama tekrar söylüyorum estetik olarak güzel göstermesinden başka zayıflatmak gibi bir yanını görmedim Kullanacak arkadaşlar bunu hesaba katsın.

Allah Allah çok şaşırdım şimdi ya çünkü ben annemden de duydum korse olmasa bile doğumdan sonra toparlasın diye eskiden bezlerle sıkı sıkı sararlarmış bel çevrelerini ve annem gerçekten işe yaradığını söylemişti anlamadım

Belkide vücut yapısına göre kişiden kişiye değişiklik gösteriyordur. Ben normal doğum yaptım ve doğumdan sonra da korse kullandım ama göbektem kurtulamadım Şimdi biberiye yağı kullanacağım Artı spor tabiki

iki haftadır gündüzleri sadece bel bölgem için kullanıyorum ben pek farketmesem de hiç ummadığım kişiler bile farketti toparlıyo gerçekten ama egzersiz olmadan bir mucive yaratmaz diğer kullanan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum

canım yaratabilir aslındakaydirigubbakcemile3 valla yanlış hatrlamıosam guinessr ekorlar kitabına bi teyze girmişti on küsür yıl korse kullanmış beli 34cmmıydı ne akannehirtabi teyzemiz olayı abartmış ama bizimde arada çıkan döbüşlerimize faydası olabileceği kanaatindeyimsositososito

ben de bu yöntemi,doğumdan 1 ay sonra denedim.emzirdiğim için rejim yapmama izin verilmedi maalesef çok bilmiş doktor kocam tarafından.
korse bir kere çok kaliteli mümkünse organik ve hava alabilir olması çok önemli.6 ay kadar kullandım faydasını gördüm.vücudum şekle girdi ve sezaryanla doğum yapan kadınların göbekleri gibi sarkma olmadı.
ben öyle kaptırmıştım ki kendimi 2 tane korsem vardı,birini 24 saat üzerimde taşıdığım zamanlar oldu.
evet kızlar bende size tavsiye ederim.özellikle doğum yapıpda kasları gevşeyen hanımlara.
5 yıl önce kullandım.hafif göbek fırlamaya başladı,iyi ki hatırlattınız kızlar.yeniden başlayım en korse operasyonuna...
sevgiler hepinize...

benim de bir arkadaşım doktara gitti. o tavsiye etmiş korseyi devamlı takabilrisin demiş.. göbeği ve baseni ne kadar serbes bırakırsan yer çekimine o kadar maruz kaldığı için sarkıyor haliyle.. aslında korse iyi bir şey.. eski insanlar da bellerine kalın bezler sararmış korse niyetine

hem siz hemde eşiniz tıpla içiçe olduğunuz için sormak istiyorum:):
ben mi yanlış biliyorum yoksa bu konuda da bir gelişme mi oldu?
ben sezeryandan sonra dr uma sormuştum korseyi o da tavsiye etmemişti karın kaslarının çalışmasını tembelleştiriyor diye.bu konuda bilginiz var mı aydınlatırsanız sevinirim?
birde hangi marka ve nasıl bir korse kullandınız ?

doktorunuz doğru söylemiş.korse karın kaslarının çalışmasını tembelleştiriyor.ama zaten spor yapmazsak diğer kaslarımızda tembelleşiyor.
benim kullandığım korse o zaman yurt dışından aldırmıştım.markasını hatırlayamıyacağım.ama artık Türkiyede de var bu korselerden.mikrofiberden yapılmış,anti bakteriyel özelliğe sahip,giydiğimiz zaman sanki içinde yok hissi veren bir korse.
internetten böyle araştırırsanız bulabilirsiniz.
korseyle beraber,hergün 100 mekik,ve 30 dk. kondisyon aleti bisiklet kullanmıştım canım.
böylelikle kaslar tembelleşmiyor.sarkmıyor,kısa zamanda sıkı ve korse sayesinde şekle girmiş bir vücud oluşuyor.

doğru tabii sadece korseye güvenip egzersiz ve spor yapmazsak tembelleşmesinde ne yapsın kaslar:)ama dediğiniz gibi kasları çalıştırıcı egzersiz uygulayıp korseden sıkılaştırma için yardım almak mantıklı.ama bazı arkadaşların nerdeyse yatana kadar hatta yatarken bile kullandıklarını okuyunca ve fayda gördüklerini söyleyince şaşırdım ve bu soru aklıma geldi.açıkçası yatarken dahi çıkarmamak bana mantıklı gelmedi.
şunu anlayamadım spor yaparken mi korseyi kullandınız yoksa gün içerisinde mi?ne kadar süre üzerinizde tutuyordunuz korseyi?

spor yaparken kullanmak imkansız,hem hareketi kısıtlıyor,hem de terletiyor.hem bizim kondisyonumuzu azaltıyor hem de korsenin ömrünü.
spor yaptıktan sonra kullandım canım.

bende korse aldım şu 1 beden ince gösterenlerden ama o pahalılardan değil benimkisi elit life göğüs altı ve dize kadar .15 tl ye aldım.nette araştırdım aynı model ve karın bölgesi esnek.sadece fiyat farkı var diğerleri 70-80 den başlıyor 200 e kadar gidiyor.yalnız bir sorun var.karın bölgesi esnek olduğu için göbeğim kıyafetlerde daha belirgin çıkıyor şiş bir karın gibi.korsenin tek farkı eğildiğimde 3 kat yerine daha belirgin bir göbek oluyor.nbb ninkini denedim o daha da esnek korse gibi sıkı durmadı.üstelik en küçük bedenini aldığım halde böyle.s modelden daha küçüğü yok.sizde de korse giydiğinizde karnınız daha belirgin oluyor mu?şu annelerimizin giydiği eski korseler daha sıkıydı.şimdiki bu yeni modellerde hava alsın diye sanırım daha esnek ama karın sorunu oluyor.mağazada ki tüm çeşitleri denedim hepsi aynı.bende mi sorun var yaa???((
bu arada herkese hayırlı bayramlar....umarım bayram nedeniyle açılan boğazımızdan sonra pişman olmayız ben şimdilik tutuyorum kendimi ama nereye kadar bilemiyorum:))))

bende 1 haftadır kullanıyorum. alıştım. bakalım yememe de dikkat ediyorum. 3-4 kg fazlam var.

Yakında alıp denemeyi düşünüyorum,bir ayda gözle görülür bi değişim olsa ne ala hafif bi değişimede razıyım.15 yaşımdayım şimdi sürekli kullanırsam şimdiden etki verir umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…