Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

kızlar kryolan için ağır derken neyden bahsediosunz. yani nası bi ağırlık annamadmCADIARZU

ben alirken satici bayana sordum gunluk kullanima da uygun oldugunu soyledi ama roll-on biciminde olanlari tavsiye etti digerleri biraz daha orta yas icinmis..Olmadi sadece lekeli yerlere bile surebilirsiniz..

kızlar geçenlerde kryolan satan makyaj stüdyosuna gittim...kryolan fondötenin günlük kullanım için uygun olduğunu söylediler..benim cildim akneye eğilimli bir cilt bu markanın sivilceli ciltler için çok daha iyi olduğunu söylediler...birçok dermatolog bu fondöteni öneriyormuş antialerjik bir ürünmüş...aranızda kullanan varsaa bu konuda bilgilendirirseniz sevinirimm kızlar sağoluunnn...:teytey:

2 hafta önceye kadar kuaförde çalışıyordum :) Kryolan almıştık bizde, gerçekten tuzlu. Ama kapağına falan bakarsan zaten direk yazıyor TV,Tiyatro falan diye.. Günlük kullanımda fazla abartılı kaçtığını düşünüyorum zaten bizde sadece düğün makyajlarında kullanırdık tavsiye etmem yani:1closedeyes:

ben sadece bu markayı kullanıyorum gezmelik ve günlük olarak...gercekten sivilcelere cok iyi geliyor

Herkese selam bende denemek istemiştim bu ürünü sonradan buradan araştırdığımda günlük kullanım için uygun olmadığı fikri daha ağır bastı o yüzden bende vazgeçtim.

ben estee lauder double kullannııorumm amaa yazıınn berbatt camur gibii oluoo yüzüm :KK43: kısın gayet ii memnunum ama terlemeyle akmıycak bsy istiorumm kyrolan alıcaktım yorumalrı okuyunca kafam karıstı estee nasıl daha ii oluoo annamadıımm :KK43:(

kesinlikleee KRYOLAN!

kapatıcılık harikaa,ama kesinlikle az kullanılması gerekio doğal durması için...
vede çok ii temizlenmesi gerekiooo
dier bütün ürünler yüzümde ertesi gün sivilce yapıodu kryolan kesinlikle sivilce yapmadı bende...

pudrası 51 liraymışbende almak istioyurm deneyen varmı artı rujda almak istiyorum bu markayı kullanan varsa yorum rica ediyorum

herkese merhabalar bu kryolanin pudrasini almak istiyorum ama kafam karisti pudrasidami aynidir acaba ? ben yurtdisindayim trde cok pahaliymis burda 10 euro hayret ettim.

Kryolan'ın 2 ürünü var bende pudra olarak kullanılabilecek; biri high definition serisinin micro silk powder'ı, diğeri de porselen makyaj için de kullanılabilen cake make-up ürünü. Pudradan kastınız hangisi anlayamadım ama benim tecrübem ikisiyle de çok çok pozitif, yalnız işlevleri birbirinden farklı.

Porselen makyajda da kullanılabilen cake make-up daha ucuz olan, herhalde 50 lira civarıydı. Neyle, nasıl sürdüğünüze göre duruşu, ağırlığı değişiyor. Ben yine kryolan fondötenler üzerine fırçayla sürüyorum ve pudra olarak kullanıyorum, nemli süngerle sürülen haline göre kat kat daha hafif ama yine çok güzel oluyor. Yalnız bu ürün renk de veriyor cildinize ve alt tonları sarı, buna dikkat edin.

Diğeri ise transparan bir pudra, makyaj set etmek için kullanıyorum ben. Çok daha pahalı ama kadifemsi bir bitiş sağlıyor fondöten üzerinde. Yine çok çok hafif.

Sanırım ağır diyebileceğim tek kryolan ürünü hd tv stick, o da ne kadar sürerseniz o kadar ağır. Daha pahalı olan cache fondöten nispeten daha hafif geldi bana. Nemli sünger yine daha yoğun bir uygulama sağlıyor.

Fondöten ve pudra konusunda kryolan çok başarılı geldi bana. Günlük kullanım için de uygun bence, yalnız özellikle cake make up ürününde cildin kuruluk probleminin olmaması ve genç olması gerekiyor. Özellikle kalıp gibi duran makyajları seviyorsanız kryolan'dan korkmayın derim, ama kapatıcılığı yoğun olmayan, doğala çok yakın bir şey isterseniz kesinlikle doğru ürün kryolan değil.

Ben yaklaşık 2 senedir günlük olarak kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Cilde zarar veriyor gibi yorumlar yapılmış ama yatmadan önce makyajını temizlersen en ufak bir zararı yok -kin ben gözlemlemedim kendi cildimde. Yoğunluğu bakımında zaten çok az kullanmanız lazım günlük kullanıyorsunuz azıcığı bile yetiyor -ki şöyle söylüyüm aldığım bir kutu hala bitmedi 2 sene oluyor *)

merhaba arkadaşlar.Bu föndöten vucuda sürülebilir mi? Mesela çatlakları kapatırmı yaz için? Böyle bir öneri gelmişti bir makyöjden ama kullanmadığım için bilemiyorum.

Merhaba bende yaklaşık 2 yıldır kryolan supra kullanıyorum hem 3w hem 4w renklerini aldım 55ml olanlardan. Günlük makyajda fondöten süngerinizi ıslatarak kullandığınızda daha ince ve natural bir görünüm elde etmeniz mümkün üzerine transparan pudra uygularsanız sabitleniyor ve çok kalıcı oluyor. Ben günlük makyajda da kullanıyorum sivilce akne izlerini tamamen kapatıyor ama parmakla uygulamaya kalkar ve çok fazla fondoten kullanırsanız kalın yağlı bir görüntü elde ediyorsunuz. Bu yüzden bence sünger kullanarak daha homojen bir görüntü elde etmek daha doğru olacaktır. Cilde zarar verme konusuna gelince kullandığımız en masum ürünlerde bile bir çok kimyasal mevcut bu sebeple hangi marka ve ne yapıda ürün kullanıyorsak kullanalım cildimizi güzelce temizlediğimiz taktirde çok sorun olacağını sanmıyorum en azından bende bir sorun olmadı. Son olarak yaz mevsiminde kullanımı biraz ağıroluyor cildi çok aşırı yağlı gözenekleri derin akneye meyilli cilt tipine sahip hanımlara günlük kullanım için önermiyorum. Sevgilerimle.

kesinlikle günlük kullanmamalısın görünüm harika fakat cildini mahvediyor emin ol . Ben 1 ay boyunca hergün aralıksız kullandım 1 ay sonra cildim berbattı

Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hemen hemen her gün ince bir tabaka halinde üstelik üzerinde transparan punda ile kullanıyorum. Maaşallah cildimde küçücük bir pürüz bile olmadı bu arada yaşım 30 :) Ama her akşam özenle temizliyorum makyajımı. En ufak bir makyaj kalıntısı kalmaması için tonikli pamuklarla siliyor ve nemlendiricimi kullanıyorum. Sanırım cilt tipi ile alakalı olabilir. Yinede her cilde gidecek bir yapısı yok yağlı ve kalın bir yapısı var kryolanın bu konuda size katılıyorum bu yüzden cildi akneye meyilli yağlı olan hanımlar kullanacaklarsa özel günlerde kullansınlar.

supra color u daha mat buluyorum diğer stick ine göre..benim cildim kızarık görünümlü,yanaklarda açık gözenekler var..o yüzden makyajsız hayatta gezemem..ve bazen cildimde dermatit reaksiyonlar oluyor,pullanma,aşırı kızarıklık kuruluk gibi..işte supra o anlarda vazgeçilmezim :) ıslak sünger sürüşümle ne varsa kapatıyor,ama çok hafif sürmek gerek yoksa kalıp gibi duruyor gerçekten..ve bi müddet sonra parlama yapsada peçete yada matlaştıran mendillerle hafifçe geçtiğinzde mükemmel görünüşü devam ediyor..yalnız satıcısı da bana hergün kullanırsan cildini bozarsın demişti o yüzden almadım korktum,her gittiğimde kuaförüme sürdürüorum kız bıktı artık :) hele göz altlarına nasıl güzel duruyor,mimik çizgilerini kırışıkları gözenekleri mükemmel kapatıyo yani tam porselen makyaj..ama ona benzer bir ürünüm daha var günlük onu kullanıyorum bourjois in köpüğe benzer patakrem gibi birşey,30küsür bişiydi aldığmda ve parlama yapmıyor kesinlikle inanılmaz doğal bir ürün ve kapatıcılığı çok iyi kadife gibi..

Bende hergun kullaniorum ve cokda memnunum beninde cildimde hic puruz yok hicde olmadi annem estetisyen ilk makyaj yapmaya basladigm yaslardan beri bunu kullaniorum

bnmde aklıma sürekli şu soru geliyo işte.. madem bişi yapmıyo neden bütün tvde çıkanların yüzleri sivilce dolu hiçbirinin makyajsız hali güzel değil hortlak gibi. korkunç yani.. tvlerde fln kllanılıo deniyo ya kullananlarıda bi ara bloglardan birinde görmüştüm ne bliym

Son düzenleme:
Bence cilt tipi ile ilgili ayricada kesinlikle temizlemek gerekiyor ben aksam yatarken degil ewe girer girmez temizlerim cildimi ayrica annem ve ablamda senelerdir kullaniyor hicbirimizin cildinde bir sorun olmadi.

kesinlikle. cilt tipi olayı bambaşka bişi zaten. ben deneyemedim bile şu markayı. nerde olduğunu bilmiyorum:KK53:

X