Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

Eprum'a katılıyorum kesinlikle cilt tipiyle alakalı. Neticede piyasada bulunan kapatıcılığı yüksek tüm fondotenler cilde aynı zararı veriyor. Yani söyleminiz şuna benziyor x marka sigara sağlığa daha fazla zarar veriyor y marka hiç vermiyor demeye benziyor. Bu grup ürünler gözeneklerimizi kapatıyor bunu hepimiz biliyoruz. Cilt tipimize uygunsa ve düzenli olarak cilt temizliğimizi ve bakımımızı yapıyorsak hiç bir sorun teşkil etmeyecektir. Ben şahsen iki yıldır hemen hergün kullanıyorum cildimde hiç bir sorun yok. Fondotensizde normal görünüyor cildim. Ama bu fondoten cildinizde bulunan tüm kusurları mükemmel bir şekilde kapatıyor cilt tipine uyanlara şiddetle tavsiye ederim.

ben bu fondotene çok heveslendim kızlar.saçlarımı siyaha boyatmaya karar verdim ve tenim oldukça beyaz.bu fondotenle siyah saç porselen cilt ve kırmız ruj imajı vermek istiyorum.sizce doğru tercihmi bebek gibi bir cilt yaratırmı?birde mersinde yaşıyorum ben ve burada sanırım bu marka yok:KK50:nereden temin edebilirim ve hangi numarasını alsam doğru olur acaba?:44:

arkadaslar bnde cake make up var..7aydır fln kullanıyorum sanırım..ustelık hemen hemen hergun..kryolanın bu urunu gunluk kullanıma uygun bır urun..hem pudra gıbı fırcayla hem latex sungerle ıslak kullanıma uygun..eger ozel bı gunum degıl puruzsuz bır cılde gerek yok dıyorsanız fırcayla uygularsınız eger tamamen kapatsın dıyorsanız sungerı ıslatıp uygularsınız..cake make upın yarısını ıslak, ıslaklık degdırmedıgım dıger yarısını ıse kuru kullanıyorum..tamamen kapatan bı sonuc ıstıyorsanız once ıslak sonrasında sabıtlemek dayanıklılıgını artırmak ıcın pudra gecersınız ustune..cake make uptan ben memnunum..sımdıye kdr max factor,mac gıbı urunler denedım kryolanı ben kendı adıma tercıh ederım..bazı arkdlr agır demısler saırım bu stıck halındekı fondotenı ıcın dıyorlar ben onu kullanmadım ama malumunuz her stıckte oldgu gıbı yuzde dagıtması zordur lıkıtlere veya pudralara gore ve bu yuzden bı ton fondoten surus havası verebılır..ıcerıgındekı kımyasallardan da agır oldgu kanısına varılmıs olabılır..ama eger dıyorsanız benım oncelıgım kusursuz bır cılt o zmn alın cıldınıze uygun bır urununu kullanın derım..cıldınıze gereken bakımı temzlıgı yaptıgınız zmn hcbr sorunla karsılasmazsınız eger alerjınız yoksa ıcındekı herhangı bır maddeye..eger oncelıgınız kusursuz bır cılt degılde daha az zarar veren (!) bır urun kullanmaksa o halde ya sadece pudra gıbı olanlarından alın veya baska bır marka deneyın derım...kryolan markasını bız zaten formda konusmustuk baska bır baslık altında..ısteyenler formda aratıp bulabılırler..ayrıca kryolanın sımdı yenı bır fondotenı kesfedılmıs adı vıtacolor sanırım..ama nettekı sflarında bu urunun adı gecmıyormus ve asırı guzel kapatıyormus..cok azıcık bı mıktarı bıle tum cılde yetıyormus bu lıkıt fondotenın gramaj olarak cok olmasına ragmen sadece 49 tl mıs..kryolanın urunlerı oyledır zaten bı alırsınız 2sene fln kullanırsınız..ılk fırsatta mecıdıyekoy kryolanda denemeyı dusunuyorum bu urunu..daha ıyısı vardır dıyerek hep heves edıyorum..deneyenler varsa lutfen goruslerını paylassınlar.. :)

Son düzenleme:
bu arada ınternetten alısverısı tavsıye etmıyorum fondoten vs konusunda cunku tonunuzu tutturmak cok zor olur..netten kryolan bayılerıne bakın yakınınızda varsa gıdıp alın yada hanı kuaforlerdede vardır oradan bakın cıldınıze uygun olan tonu bır kenara not edın netten kryolan subesının tlfnunu alın ve arayıp sıpars edın..kargoyla gonderıyorlar ama kargoda kırılma ıhtımalııde var bu nedenle elden teslım almak cok daha saglıklı oluyor..ama hıc ımkanım yok gıdemem dıyorsanız kryolan calısanlarına rıca edıp saglam bı kutuya fln koydurtabılırsınız..eger kargoda kırılmıssa kargo calısaının gozu onunde urunu acıp saglam olup olmadıgını kontrol edın ve ona gore alın derım..kırılmıssa tekrar gerı gonderme ımkanınız var...ama kargoda urunu aldınız sonradan acıp baktınız kırılmıs bu takdırde degstrme gerı gonderme ımkanınız olmuyor bunu unutmayın..bende netten sıpars vermstım bırıncısı tonum tutmadı ıkıncısı kargoda kırılmıstı ucuncusu kargo calısaının yanında urune baktıgım ıcın urunu gerı gonderme sansım oldu..sonradan bı magazasına gdp deneyerek aldım..eer cıldınıze uyan renkte bı fondotenınız varsa onu kryolana yakın bıyere gıden bı tandgnz vs verın kryolan calısanları ona gore en uygun tonu secıp versınler..demokrasıde careler tukenmez :)

canim ben yaklasik 2 sene once almistim.

bana agir geldi. gunluk makyaj icin gun isinda cok kullanamadim. resmen siva yapmis gibi duruyor gun isiginda . yani yakindan bakan bariz yuzunude agir birsey oldugunu anlar. ancak fotograf cekimlerinde. aksam disari cikarken kullanmak icin mukemmel bir urun.birde bana sivilce yapti, dermatologlar cok onayliyorlarmis ama benim icin onaylamasalarmis keske :26:

ha birde tek basina cok kapatmaz, set halinde alirsan daha cok kamuflaj saglar.

Uzun süredir kullanıyorum kryolan ürünlerini.
İlk gittiğimde denemesini yaptırdım uzunca ve artık oradn alıyorum makyaj malzemelerini.

Bu marka sahne makyajında kullanılıyor tabi.
Kapatıcılık oranı çok yüksek.
Ben günlük olarak kullanıyorum ve akşam iyice temizlenirse cilt sorun olmuyor.
Zaten ne kullanırsak kullanalım çok iyi temizlemek gerekiyor cildi.

En önemli nokta; bu ürünü kullanmak için makyaj deneyimimizin iyi olması gerekiyor.
Olay dağıtmakta.
Eğer dağıtmayı eşit oranda sağlayabilirsek ürün harikalar yaratıyor.
Zaten özelliği bu...
Yoksa yapay durur.
Ve her yere bulaşır.
Ayrıca hangi fondöteni kullanırsanız kullanın pudrayla sabitlemek gerekiyor.
Aksi halde bulaşma ve akma riski var.
Göz makyajınız da akar, dağılır...
Allığınızda yapay durur.

Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.
Sorusu olan arkadaşlara yardımcı olurum.
Her gün kullanıyorum ve hiçbir sorun yok cildim de...

Ayrıca fiyatlarının yüksek olması gözünüzü korkutmasın.
Büyük boy fondöten alıyorum kuaförlerde kullanılanlardan fiyatı 189 tl
1 sene kullanıyorum.
Fazla makyaj yapmıyorsanız daha uzun süre de kullanabilirsiniz.

:eek:ff ne kadar uzun oldu:)

İlk gittiğimde denemesini yaptırdım uzunca ve artık oradn alıyorum makyaj malzemelerini.

En önemli nokta; bu ürünü kullanmak için makyaj deneyimimizin iyi olması gerekiyor.
Olay dağıtmakta.
Zaten özelliği bu...
Yoksa yapay durur.
Ve her yere bulaşır.
Allığınızda yapay durur.

1 sene kullanıyorum.

canım sende hangi ürünleri var cilt ürünlerinde? bende sadece cake make up var şimdilik..yeni çıkan bifondötenine rastladım ama henüz deneyemedim onu merak ediyorum..vitacolor adı sıvı fondöten...sticklerine ise hiç bulaşmayayım diorum çünkü dağıtamam die korkuyorum..kapatıcılık oranı yüksek olan hangi ürünleri var?
images

Olay dağıtmakta.
Zaten özelliği bu...
Yoksa yapay durur.
Ve her yere bulaşır.
Allığınızda yapay durur.

1 sene kullanıyorum.

evet bende kullanıyorum kapatıcılıgi çok güzel...hemde gunluk kullanıyorum:)

Olay dağıtmakta.
Zaten özelliği bu...
Yoksa yapay durur.
Ve her yere bulaşır.
Allığınızda yapay durur.

1 sene kullanıyorum.

evet bende kullanıyorum kapatıcılıgi çok güzel...hemde gunluk kullanıyorum:)

arkadaslar bnde cake make up var..7aydır fln kullanıyorum sanırım..ustelık hemen hemen hergun..kryolanın bu urunu gunluk kullanıma uygun bır urun..hem pudra gıbı fırcayla hem latex sungerle ıslak kullanıma uygun..eger ozel bı gunum degıl puruzsuz bır cılde gerek yok dıyorsanız fırcayla uygularsınız eger tamamen kapatsın dıyorsanız sungerı ıslatıp uygularsınız..cake make upın yarısını ıslak, ıslaklık degdırmedıgım dıger yarısını ıse kuru kullanıyorum..tamamen kapatan bı sonuc ıstıyorsanız once ıslak sonrasında sabıtlemek dayanıklılıgını artırmak ıcın pudra gecersınız ustune..cake make uptan ben memnunum..sımdıye kdr max factor,mac gıbı urunler denedım kryolanı ben kendı adıma tercıh ederım..bazı arkdlr agır demısler saırım bu stıck halındekı fondotenı ıcın dıyorlar ben onu kullanmadım ama malumunuz her stıckte oldgu gıbı yuzde dagıtması zordur lıkıtlere veya pudralara gore ve bu yuzden bı ton fondoten surus havası verebılır..ıcerıgındekı kımyasallardan da agır oldgu kanısına varılmıs olabılır..ama eger dıyorsanız benım oncelıgım kusursuz bır cılt o zmn alın cıldınıze uygun bır urununu kullanın derım..cıldınıze gereken bakımı temzlıgı yaptıgınız zmn hcbr sorunla karsılasmazsınız eger alerjınız yoksa ıcındekı herhangı bır maddeye..eger oncelıgınız kusursuz bır cılt degılde daha az zarar veren (!) bır urun kullanmaksa o halde ya sadece pudra gıbı olanlarından alın veya baska bır marka deneyın derım...kryolan markasını bız zaten formda konusmustuk baska bır baslık altında..ısteyenler formda aratıp bulabılırler..ayrıca kryolanın sımdı yenı bır fondotenı kesfedılmıs adı vıtacolor sanırım..ama nettekı sflarında bu urunun adı gecmıyormus ve asırı guzel kapatıyormus..cok azıcık bı mıktarı bıle tum cılde yetıyormus bu lıkıt fondotenın gramaj olarak cok olmasına ragmen sadece 49 tl mıs..kryolanın urunlerı oyledır zaten bı alırsınız 2sene fln kullanırsınız..ılk fırsatta mecıdıyekoy kryolanda denemeyı dusunuyorum bu urunu..daha ıyısı vardır dıyerek hep heves edıyorum..deneyenler varsa lutfen goruslerını paylassınlar.. :)

Bende kryolan kullanıyorum...:KK1:.bugune kadar kullandıklarımdan ıyı ama:KK1::KK1::KK1:daha guzeli varsa onuda denemek ısterım:KK28::KK28::KK28:....:)sımdılık gayet memnunum...ustelik hafif sımlı pudrası da gayet güzel tavsıye ederım.:KK9::KK9::KK9:

canım sende hangi ürünleri var cilt ürünlerinde? bende sadece cake make up var şimdilik..yeni çıkan bifondötenine rastladım ama henüz deneyemedim onu merak ediyorum..vitacolor adı sıvı fondöten...sticklerine ise hiç bulaşmayayım diorum çünkü dağıtamam die korkuyorum..kapatıcılık oranı yüksek olan hangi ürünleri var?
images

$24fiwd1.jpg

$100_3388.jpg

$2a6ow1c.jpg

$1326124783_Kryolan___anta.jpg
Bu makyaj çantam...

$DUNYANIN-EN-UNLU-TV-SAHNE-MAKYAJ-KRYOLAN-FAR-SET__48543503_0.jpg

$Kryolan SupraColor Color 4W_3.jpg
Vazgeçemediğim fondötenim...

$kryolan_range_eye_make-up_5320.jpg $Kryolan_Professional_Eye_Shadow_5330-m_600.jpg $Kryolan_Lipstick_Classic_1212_LC-m.jpg $kryolan_allik-renkleri-5.jpg $KRYOLAN-BLUSHER-KOYU-PEMBE-ALLIK__32884325_0.jpg

$KRYOLAN-MAKYAJ-SUNGERI__36239891_0.jpg
Fondötenimi en güzel bu sünger dağıtıyor...

$KRYOLAN-SATEN-TOZ-FAR-SP-113__40783530_0.jpg

$kryolanmaskara.jpg

Biraz karışık oldu canım idare et:)
Daha ekleyemediklerim var.
Bunları netten buldum.
Müsait olur olmaz kendi malzemelerimi ekleyeceğim....

kızlar iki yıl önce true cover diye bir ürün almıştım inanılmaz kapatıcı o nu bulamıyorum hiç bir yerde:KK43:
bu markanın ürünleri akneye meyilli cildim olduğundan çok ağır geliyor kalıp gibi durması da cabası..
hem çok iyi kapatan hem de sivilceyi azdırmayan birşey istiyorum..önerisi olan var mı?

daha once krayolan stick fondoten kullanmis ve pek memnun kalmamistim.

gecenlerde bir cake fondoten ve allik siparis ettim ve bugun aldim postodan.:)

bakalim bunlardan memnun kalicak miyim?

yazicam kullandikca.

bu arada elimin uzerine kapaticiligi check etmek icin surmustum ama boyle durmucak tabi, islak bi sungerle surulup yayilmasi lazim, buda stick fondoten gibi tas gibi yani..

elimin uzerindeki goruntuye bakip yanilmayin yani..

$photo (1).jpg
$photo (2).jpg
$photo.jpg

kızlar iki yıl önce true cover diye bir ürün almıştım inanılmaz kapatıcı o nu bulamıyorum hiç bir yerde:KK43:
bu markanın ürünleri akneye meyilli cildim olduğundan çok ağır geliyor kalıp gibi durması da cabası..
hem çok iyi kapatan hem de sivilceyi azdırmayan birşey istiyorum..önerisi olan var mı?

sivilceye iyi gelen pudra vs diyince aklıma hemen shiseido pureness powder geliyor..bi dene istersen canım
images

arkadaşlar kryolan marka fondoten nerde satılıyor? Bazı kozmetik noktalarına sordum adını bile duymamışlar.

kryolan markası profosyonel makyaj ürünü. genelde sahne makyajlarında ve tvlerde kullanılıyor. ürünleri çok güzel. fondoteni çok uzun süre dayanıyor hemen bitmiyor. ve kapatıcı özelliği çok güzel. bi market yada kozmetikçide bulamazsınız. sadece kryolan ürünleri satan yerler var

kryolan markası profosyonel makyaj ürünü. genelde sahne makyajlarında ve tvlerde kullanılıyor. ürünleri çok güzel. fondoteni çok uzun süre dayanıyor hemen bitmiyor. ve kapatıcı özelliği çok güzel. bi market yada kozmetikçide bulamazsınız. sadece kryolan ürünleri satan yerler var

ve anlaşmalı kryolan üyesi olan kuaförlerde

Ben de pudra almak istiyorum bu markadan.Günlük kullanım için...
Amam kuru ciltliyim ve ne kadar nemlendirirsem nemlendiriyim hem pütür pütür oluyor yüzüm
Bunun için kryolan pudra önerisi olan var mı acaba ?

Ben profosyonel oyuncuyum, yıllardır hem normal hayatta; hemde sahnede kryolayn urun kullanıyorum. Stıklerı bıraz kalındır ama kryolayn nın su bazlı pudrası var, muhtesem kapatır uzerıne ayrıca pudra surmene gerek kalmaz( toz pudra surmene gerek kalmaz ) bu pudra toz pudra değil. Su bazlı pudra dersen hatta yuzunde denesınler.Akmaz elını de degsen burnunuda sılsen kolay kolay çıkmaz,terleme yapmaz; parlama yapmaz. Muhtesem bır urundur, bu urunu bende deneyen herkes hemen sıparısını verır. Tavsıye ederım.

bacaklarada sürülebilir mi:26:
etek elbise falan giydiğimde sürsek olmazmı acaba?

BACAKLARDA kullanmak için eczanelerde satılan spreyl şeklinde fondoten var gecen sene 50 tl idi fiyatı.Sanki bacagında ınce corap var o kadar guzel kapatıyor.Yara vardı benım bacağımda denize gıderken aldım üstelık suda çıkmıyor.Sabunla ovustura ovustura yıkaman lazım bacağını çıkması için :)))) varıs lekesı vs hepsını çok guzel kapatıyor kaymak gıbı gorunuyor bacaklar :)))) sırt ve vucudun dıger yerlerınde kullananlarda var bu urunu :))

X