Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kryolan marka fondöteni günlük kullanan var mı?

Ben profosyonel oyuncuyum, yıllardır hem normal hayatta; hemde sahnede kryolayn urun kullanıyorum. Stıklerı bıraz kalındır ama kryolayn nın su bazlı pudrası var, muhtesem kapatır uzerıne ayrıca pudra surmene gerek kalmaz( toz pudra surmene gerek kalmaz ) bu pudra toz pudra değil. Su bazlı pudra dersen hatta yuzunde denesınler.Akmaz elını de degsen burnunuda sılsen kolay kolay çıkmaz,terleme yapmaz; parlama yapmaz. Muhtesem bır urundur, bu urunu bende deneyen herkes hemen sıparısını verır. Tavsıye ederım.

benim yüzümde sivilce problemi var fondötenler yüzümde pul pul gözüküyor kyrolan almamı tavsiye eder misiniz bi de nelerini alayım bu kapatma konsunda bir türlü başarılı olamıyorum hem fondöten hem pudra mı almalıyım mesela ? başka ne gibi bir şey almalıyım bu konuda bilgi verebilir msiniz? bir de naıl kullanmalıyım :KK43:

kryolayn yada mac tavsıye ederım ıkısıde cok guzel :))) yuzunuzde pul pul durmaz zaten profosyonel makyozler var orada dener bakarsınız.

benimde yanaklarım pullanan kuru,gözenekli ve hassas kırmızı görünümlü,t bölgeside yağlı..ankara tunalıda mac ve kryolan yanyanalar :) önce mac studio fix denedim rengi tam cildime uyamadı sorunlu cilt olduğu için,fakat sora kryolan da kıza ürünleri tanıtmasını istedim.cake make up ı ve köpük make up ı sordum;cake make up ı 50 yaş üstüne yaşlılara verioruz dedi köpük olan üründe cildinizi çok kurutur dedi stick olanıda daha kuru olduğu için tavsiye etmedi.supra denedik üzerinede transparan pudrasını geçtik ilk sürüşte pullu görüntü oluyor fakat yarım saat içinde cilt terleyip yağlanarak uyum sağlıyor öyle ilk sürüldüğü gibi maske etkisi kayboluyor.ben beyaz pembemsi tenliyim nb rengi bana tam oldu hem kızarıklıkları kapadı hem pembeliğim gitti,birde daha küçük göz altı kapatıcısı ivory rengini aldım..tiryakisi oldum resmen,onları sürmeden çıkamıorum çok azıcık sürüorum ıslak süngerle yada spongle la..birde o yuvarlak süngerlerini cildim hassas olduğu için tavsiye etmedi iyice yumuşaması gerek kullanabilmen için dedi,o yüzden latex spongle kullanıorum daha çok..cildi çok güzel olan kişiler için hd fondöteni uygun,birde yağlı ciltler transparan pudrasını her zaman kullanabilirler,sadece cildin yağ dengesini düzenliyor kurutmuyor incecik ve pürüzsüz görünüm sağlıyor,ben daha hafif fondötenimlede kullanıyorum..supranın temizliğine gelince gözeneklerim açık olduğu için temizlerken çok zorlanıyorum,gözeneklere doluyor ve burnum yanaklarım bakıyorumda dolu..önce krem temizleyici kullanıp sonra köpük temizleyici ile duruluorum üstüne tonic ekstra banyoda peeling maske..genede gözeneklerde kaldığını düşünüyorum onlarıda metal siyah nokta temizleme aletiyle alıyorum..yani hergünlük ve bütün gün kullanılıcak bir ürün değil sanki, ama bütün gün tazeliğini güzel görünümünü koruyor,eğer cildiiniz benim gibi aşırı problemli değilse mac studio fix 2. gözbebeğiniz olabilir :)

Bugüne kadar kime sorduysam Kryolan ürünlerini günlük kullanımda önermedi.Sorduklarımın hepsi makyaj uzmanlar kuaförler ve bu işten anlayan insanlardı hergün kullanımda cildin nefes alışını engellediğini gözenekleri tıkadıgını göz çevresinde ise yağ bezelerinin oluşumuna davetiye çıkardıgını söylemişti herkez o yüzden fondoten aşığı olmama rağmen ve çok merak etmeme rağmen gidip almadım... Ama rujları göz kalemleri çok güzel gönül rahatlıgıyla kullanabilirsiniz:KK16:

#efuli şöyle bir şey var ; kuaför yada diğer uzmanlar o ürünle sahne ve gece makyajı yaptıkları için sıfır hata isterler bu yüzden kalıp gibi sürüyorlar fakat günlük kullanıcılar çok az sürsekte iş yaradığı için öyle cildi yorucak bir durumu yok ama tek sıkıntı gözenekleri çok açık kişilerde temizlemek,yoksa sağlık bakanlığınca onaylı bir ürün hava aldırmadığını söylemek çok doğru olmaz..birde ilginç bir durumda benim aşırı kuru ve pullanan kızarık bir cildim var bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri cildimde hiç bir sorun kalmadı içeriğindeki maddeler cildime iyi gelmiş olucak ve nemlendirmiş olucak, bugün ilk defa sıfır makyaj bebek gibi bir cilde sahip olduğum için çok mutluyum :)

bu markanın göz alı kapatıcısını kullananlar tam adını verebilir mi acaba..bi sürü türü var supra color olan mı hangisidir acaba bilemedim..yardımcı olur musunuz lütfeen

bu markanın göz alı kapatıcısını kullananlar tam adını verebilir mi acaba..bi sürü türü var supra color olan mı hangisidir acaba bilemedim..yardımcı olur musunuz lütfeen

canım göz altıkapatıcısı diye birşey yok aslında,bu markanın ürünlerinde stick olanıda supra olanıda göz altına sürülüo..yani aynı ürün sadece gramajları farklı,ben alırken bilemedim büyük boy supra ile gözaltı olarakta en küçük boyunu aldım.sende en küçük boydan hem gözaltı hem ten rengine uygun alırsan yüzünede kullanırsın gerektiğinde zaten çok az uygulamak şart ve iyi temizlemek..küçük boy fiyatıda çok uygun hem ama denemeden alma derim

canım göz altıkapatıcısı diye birşey yok aslında,bu markanın ürünlerinde stick olanıda supra olanıda göz altına sürülüo..yani aynı ürün sadece gramajları farklı,ben alırken bilemedim büyük boy supra ile gözaltı olarakta en küçük boyunu aldım.sende en küçük boydan hem gözaltı hem ten rengine uygun alırsan yüzünede kullanırsın gerektiğinde zaten çok az uygulamak şart ve iyi temizlemek..küçük boy fiyatıda çok uygun hem ama denemeden alma derim

tesekkur ederım :) ben ınternetten alıcam da bulundugum yerde yok cunku.. 1w var 2 w var..beyaz tenlıyım ben göz altlarım da ciddi manada koyu..hangisini alsam kı..netten bakınca bir sey anlasılmıyor..

canım istanbul yada ankara bayilerini arayıp yardım alabilirsin,kargoyla gönderiyorlar 1w çok çok açık ve pembeli bi renk tonu..benim kullandıklarım küçük olan ivory büyük olan nb 2side pembelik içermeyen renk tonları..nb natural bej oluyor ivory dediği de fildişi,ama sürünce öyle çok aşırı beyaz olmuyor

sana tavsiyem koyu göz altlarına pembe ve çok açık ton kapatıcı uygun değil,sarı tonda bi kapatıcı almalısın..nb renginin bi açık ve sarı tonunu isteyebilirsin telefonda yardımcı olmalarını mutlaka iste,mesela kullandığın fondötenin rengi ona öre yardımcı olurlar.yaşında çok ufakmış eğer 86 lıysan,tedavi edici çözümler denedinmi ?

evet 26 yasımdayım..ama genetık benımkıler..ılkokul fotograflarıma bakıyorum da ozaman da goz altlarım mor ve torbalıymıs..tabı yas gectıkce daha da artıyor..pek cok krem denedım cok para akıttım ama bı ıse yaramadı maalesef..amelıyat ve lazere basvurucam bu yaz

üzüldüm canım geçmiş olsun...gg de kryolan türkiye kendi siteleri var..renk danışmak için msj atın istediğiniz ürünü gönderelim yazıyor,hem fiyatıda ilginç küçük boy 30 lira hemde taksitleri daha fazla..o şekilde alabilirsin

KRYOLAN supracolor (NB) kullanıyorum . kapatacılık harika.artı miktarını ne kadar az ya da çok sürerseniz o kadar ağır ya da hafif bence. çok memnunum tavsiye ederim. hatta aşık oldum =)

KRYOLAN transparan pudrasını da kullanıyorum ondan da memnunum .süngerim filan da çok cici ve kullanımı kolay. günlük kullanıma ağır değil bence.o ne kadar sürüldüğüyle alakalı ve iyi temizlemeyle alakayla.fiyatları da tuzlu duruyor ancak ürünler öyle kolay bitmiyor.o fiyatlara değer yani.

artı bu tür ve aslında bütün fondotenlerin sürülüşünün bilinmesi istenilen etkiyi ona göre verir.biz bir fondotenin nasıl sürüldüğünü beceremezsek burada markaya suç atmak da olmaz =) ben görüyorum çevremde çokça çoğu yanlış uyguluyor.tabi ben süre süre ustalaştığım için =)) ay kısaca öneriyorum yani =))

kızlar geçenlerde kryolan satan makyaj stüdyosuna gittim...kryolan fondötenin günlük kullanım için uygun olduğunu söylediler..benim cildim akneye eğilimli bir cilt bu markanın sivilceli ciltler için çok daha iyi olduğunu söylediler...birçok dermatolog bu fondöteni öneriyormuş antialerjik bir ürünmüş...aranızda kullanan varsaa bu konuda bilgilendirirseniz sevinirimm kızlar sağoluunnn...:teytey:

Canım ben yaklasık 4 yıldır kroylan stick fondoteni gunluk kullanıyorum, daha oncesinde denemedigim fondoten kalmadı fakat hepsi ya istedigim sonucu vermedi yada cildimde sivilcelenme yaptı ki ben temizligine cok dikkat ederim. Fakat kuaforum aracılıgı ile kroylan ile tanıstım ve cildim cok duzeldi ve asla kalıp gibi durmuyor ustelik 1 stick fondoten bana 1 yıl falan gidiyor , gunduz daha az suruyorum gece kullanıcaksam daha yogun suruyorum ama hassal bir cildim olmasına ragmen sonuc mukemmel.

yağlı ve sivilceli bir cildim var, sizce kryolan mı almalıyım yoksa max factor mü

Son düzenleme:
yağlı ve sivilceli bir cildim var, sizce kryolan mı almalıyım yoksa max factor mü

bence kesinlikle kryolan almalısın,benim cildim herşeye anında tepki verir sivilce çıkartır ama kryolan stick fondöteni kullandığımdan beri hiç şikayetim olmadı.Benim cildim de yağlı ve nemli bir sünger yardımıyla kryolan tv paint stick kullanıyorum.

bence kesinlikle kryolan almalısın,benim cildim herşeye anında tepki verir sivilce çıkartır ama kryolan stick fondöteni kullandığımdan beri hiç şikayetim olmadı.Benim cildim de yağlı ve nemli bir sünger yardımıyla kryolan tv paint stick kullanıyorum.

bazı sayfalarda yağlı cilt için stick uygun değil diyorlar, daha çok cake make up olanını öneriyorlar. Senin cildinde sorun oldu mu

merhaba arkadaslar sizden biraz yardim istiycem benim cildim ne cok yagli nede kurudur t bolgesi cok yaglidir kryolayn almayi dusunuyorum bana hangisini tavsiye edersiniz stick olarak ben bunu biliyorum resmini yukledim o mudur degilmidir :S amerikadan aldirticamda 1 tanesi nekadar sIklikta kullanilinca nekadar uzun surer gibi bilgileri bana verirseniz cok sevinirim birde acik tenliyim cabuk bronzlasirim ama cabukta beyazlanirim hangi numarayi almami onerirsiniz ? enkullanisli olani hangisi $4176lbdn7RL._SY450_.jpg

Bu iki ürünü de kullanıyorum aşığımmmm:KK16:

Eklentiler

• $dermacolor.jpg
    $dermacolor.jpg
    36,3 KB · Görüntüleme: 166
  • $kryln.JPG
    $kryln.JPG
    105,8 KB · Görüntüleme: 168
X