Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

ozrengin canım geçmiş olsun inşallah sadece gripsindir
Aynen bizim okulda da 7-8 pozitif öğretmen var,her gün yenisi ekleniyor.Dun kursa kadar bişey yoktu,kusta birden boğazımda hafif acı başladı ve 3 saat içinde hızlıca ilerleyip yutkunamama olarak devam etti.Evde zencefil zerdeçal balli karışımlar, ıhlamur, sirkeli ballı su neler içtim neler..yine de yutkunamadim yatarken..Sabah şükür hafifledi şu an bayağı az.Baska şikayetim yok çok şükür şimdilik.Test yapsam ne çıkar bilemiyorum ama buncacik şeyle bir şey yoktur inşallah.Yine de tedbirleri üçe katlayacagim
Toplum bağışıklığı
Yakında karantina olayı tümden bitecek gibi zaten.Test yapmiyorlsrmis hatta çoğu yerde

Evvelsi gün koku gitmişti dün de tat gitti daha az önce biraz biraz ikisi de geldi şaka gibi
Gitsem çok kocaman ihtimalle pozitif çıkarım diye düşünüyorum

Kendine çok dikkat et canım Allah acil şifalar versin Allah'a emanet olun

cok gecmis olsun canim

canim kekik cayi, yaglari iyi gelirmis. Istersen bi dene.

Ses boru gibi ,burun akıntısı var boğazda arada gıcıklanma ve buna bağlı öksürük var
Tat alabiliyorum ama koku biraz sıkıntılı
Ses için sirkeli ballı ılık su sesi açıyor.Bu saydıkların bende Kasım ayında olmuştu ama oglandan grip geçti diye düşündüm bilmiyorum
Gıcık tutuyor ve uzun sürüyor o kötü

canim kekik cayi, yaglari iyi gelirmis. Istersen bi dene.
Teşekkürler canım,ıhlamur iciyorum zencefilli ballı sirkeli karışımlar içiyorum,bunlar da iyi gelir ama belli seviyede kaldı ne ileri ne geri..
Sadece boğazda acı
O da nedense bişey yerken içerken kayboluyor

Herkese günaydın. Üc dört aydır harcama dönemindeyiz. Diş yaptırıyorum, iki haftaya tamamen biter. Bir implant, 8 kaplama değişimi, 3 kanal tedavisi, 2 yüzeysel dolgu toplamda 10.000 tuttu. İki taksitte ödedim kurtuldum.

Kızım eşinden boşandı. Şimdilik torunla birlikte bizim yanımızda. Kiracı çıkarsa, alt katimiza yerleşecek. Onun eşyalarını aldık. Taksitler vs bir kaç aya elimiz genisler. Yeter ki sağlık ve huzur olsun. Ölümden gayrı her derdin çaresi var...

Benim de yapılması gereken bir implantim var ama hep erteliyorum.
Kızınıza ve torununuza kolaylıklar ve mutlu bir hayat dilerim.Keske böyle olmasaydı ama oluyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…