Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Günaydın kızlar
Günaydın canım.
Kizlar dün kızımla AVM gezdik. Mavi'den 3 tane tişört, LWC'den de yürüyüş yaparken giymeye iki uzun tunik aldım. Bir de tavuk dünyasında yemek yedik, 500 TL kadar harcayıp geldim. Hafta içi de yine evde giymek için 3 tane pamuklu üst almıştım. Onlar da 270 TL tutmuştu. İndirimlerde önümüzdeki yılın ihtiyaçlarını dizmek iyi oluyor. 39 kg kadar verince benim için elzem oldu. Günde günde eksiklerimi alacağım inşallah.
Allah keselerimize bereket, evlerimize huzur versin.

Aldıklarını güle güle güzel günlerde kullan ablacım

Gule gule kullan ablacim

Gunaydin hanimlar
Savaş başladı dolar altin yine uctu
Savaşın ucu bize dokunmaz insallah
Merhaba canım
Maalesef yine savaş yine yıkım sabahtan beri ara ara aklıma geliyor oradaki masum sivil halkın emekleri heba ediliyor. Canları gidiyor Allah'ım bir sebep yaratsa da hemen bitse bu saçmalık
Insanoğlu ne aç gözlü, 3 günlük dünyaya sığımadığımızla kalıyoruz

Merhaba,
iyi günlerde kullanin.
Masallah okadar kiloyu nasil verdiniz?
Ben malesef cok basarisizim o konusa.

Bu hafta sonu küçük oğlan gelmiyecek büyük oğlum salı gününden beri sınıfa karantinaya alındığı için burada, bugün babasından mutfak harçlığı olarak 500 tl alıp getirmiş ben de cüzdan kumbaraya koydum.

Kredi kartımın güncel borcu 1280 tl .
Hesap kesimi 6 Mart 'ta.

Buzdolabı ve derin dondurucudaki ve kiler dolabımdaki malzemelerden oluşan menüler ayarlamayı düşünüyorum
Önümüzdeki hafta alış verişimin en fazla 100 200 tl civarı olmasına özen göstereceğim inşaallah.

Önümüzdeki hafta faturaların haftası
Ekders haftası
Bir miktar daha Euro alarak borcumu azaltmaya çalışacağım inşaallah

Bu cümleye gelinceye kadar içimden dedim bu ay ne kadar az harcamış karttan
Ödenir gider rizk olsun da
Faturaları kart ile ödemiyorum
Kart ile ödenenler markette harcananlar ,oğlanların internetten alışverişleri ki bunların paralarını zaten babalarından getiriyorlar

Kendime ait giysi ya da arabanın benzin, kasko ,mtv ,eve ve dükkana ait dask ödemeleri peşin ya da taksitli ise bunlara ait ödemeler kredi kartını kabarık gösteriyor.

Bu ay harcama içeriğine baktım 7 şubat'tan bu yana ;
Kendime ait harcamalar 410 tl (giysi taksiti ve mtv taksiti )

Market harcaması 562 tl
Oğlana alınan kulaklık taksiti 236.5 tl

Kartta toplam Nisan ve mayıs ayına ait 833 tl borç var
Bunun ayrıntısı şu şekilde Nisan borcu 381 tl 144.5 tl si benim botun taksiti 236.5 tl oğlanın kulaklık taksiti
Mayıs ayı da aynısı

Dün okulda nöbetçi idim
Evde yemek yapmadım evde olanları temizledik

Mercimek çorbası, pırasa yemeği, tavuk, bulgur pilavı, san sebastian Cheesecake
Tatlı hariç hepsi temizlendi

Bugünkü menümüz büyük oğlumla mantı ve san sebastian Cheesecake

Cep tel 176 tl
Elektrik 324 .40 tl

3 ya da 4 mart doğal gaz faturası gelir
üst komşu gelince çok fark etti geçen ay 25 günlük 827 tl fatura gelmişti bu ay sanırım 500 tl yi bile bulmayacak önümüzdeki günlerde yağmur ve kar beklentisi var ,hayırlısı

Bugün dışarı çıkarken cüzdan kumbarada 900 tl alıp atm'den hesabıma yatırdım ,faturaları ödedim,hamdolsun .
Sadece doğalgaz faturası ve kredi kartı kaldı
Kredi kartı nasipse ayın 15 inde maaşı alınca ödenecek.

A 101 de 65 tl harcadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…