Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

merhaba arkadaşlar

sizin bu yaşadıgınız durumu bende 2 kere yaşadım 2 kere kürtaj oldum ilkinden sonra bi daha hamile kalamayacagıımı düşündüm ikinci kürtajdan sonrada aynı duygulara kapıldım ama inanın daha kolay hamıle kalıyorsunuz ilk bebegime 10 ay sonra hamile kaldım ama 3 aylıkken kalbi durdu alındı 6 ay korunduk ve 6 ay sonra 2. bebege hamile kaldım oda kimyasal gebelikmiş martta kürtaj oldum ve şu an 9 haftalık hamileyim bu bebegeme 4 ay sonra hamile kaldım hiç korunmadık hemen yapabilirsin dedi dr bizde hemen yaptık:)) inş. bu saglıklı olur allah herkesin gönlüne göre versin bu yazıyı yazdım ümitsizliğe kapılmayın diye hep pozitif düşün ki iyi olsun

melek kafana takma canım hepimiz aynı şeyi yaşadık şükür adet olmuşsun benimde ağrılı olmuştu ve yoğun

ben 26 günde bir oluydm reglimi ve tam zamanında yine oldum bu iyi bişey sanırım ama işte diger reglilermden farklı gelince takıldm biraz canım çok sagol

aaa bede senin gibi temizlik yaptım ölüdm anammmm cumartesi doktordan geldim yemek yaptık eşimle yemek yedik sonra o dışarı çıktı temizliğe bi giriştim saat 9 falandı bitti ama evim misssss gibi oldu şükür bi ütülerim kaldı bende dün bi kitaba başladım kardeşim okumuş çok etkileyici dedi boleyn kızı okudunmu candaş

ben 26 günde bir oluydm reglimi ve tam zamanında yine oldum bu iyi bişey sanırım ama işte diger reglilermden farklı gelince takıldm biraz canım çok sagol

tabi ki iyi bişey canım:)ben 40.günümde oldum 45 günde falan olan arkadaşlar var aynı olması süper olmuş ne kadar korunma süren kaç adet bekliceksin

allahım aynı acıları yaşatmasın sana kucagına almayıda nasip etsn inş çok sevndm okuyunca adına canım

tabi ki iyi bişey canım:)ben 40.günümde oldum 45 günde falan olan arkadaşlar var aynı olması süper olmuş ne kadar korunma süren kaç adet bekliceksin

ben beklemeyi düşünmyrm aslında ama doktorm ve eşim beklemekten yana korkuyrm bekleynce geç olur diye ilkide geç olmuştu kürtaj sonrası daha kolay olur diye korunmak istemyrm

ben okuum o kitabı canım çok etkileyci filmide çekildi.. ve hepsi tarihte yaşanmış şeyler,öyle düşününce vay anasını diyor insan neler olmuş neler geçmişte..o kitap bi seri devamı da var,bakirenin aşığı felan..bi seri

gece bırakmak istemedim ama uykum çok geldi iş yerinde okuyamıorum şimdi bi an önce akşam olsunda gidreyim evimde okuyayım:)devamınıda okurum bakalım filmdense kitabı tercih ediorum ben insanları kendi hayal dünyanda yaşatmak daha güzel sanki

günaydın canım...demek klomene başladın..bakalım ben neye başlayacağım..önümüzdeki adetin 2. günü gideceğim.anlatırsın ne gib işlemler yaptığını..herhalde bundan sonra yumurtlama takibi yapılacak dimi...
ben kitabı okudum harikaaaaaaaa ama sakın filmini izleme ben merakıma yenik düştüm ve izledim pişman oldum..şimdi serisini okuyacağım...
dersim ingilizce ben boştayım ne güzelmiş böyle ohhh 4. sınıf öğretmeni ollmak

tostidarısı başımıza...ne güzel istediğin zaman hamile kalabilmişsin...umarım bu hamileliğin iyi geçer ve bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın...

melek3 canım adet düzenimiz değişebiliyor..ayrıca ilkinde hemen hamile kalıp kürtajdan sonra bekleyenler var..yani kürtajdan sonra arkası açık falan değil malesef..ben zaten ilkinde de zor hamile kalmıştım hala beklemedeyim..umarım ikinci hamileleiğin hemen ve sorunsuz olur...çok şükür burdaki arkadaşlarımızın hemen hemen hepsinde ikinci bebekleri sağlıklı oldu ve tekrar bi düşük olmadı..bu benim moralimi yüksek tutuyor..

ya filmini asla izlemem alacakaranlıkta aynı haltı yedim ben pişman oldum çok iş yerinde okuyamıorum malesef valla aklım kitapta :)ya usgyle karnımdan baktı canım kis falan varmı diye şükür tertemiz kız gibisin dedi:)ne demekse:)bu ay klomen yeter sana germek istemioyorum seni yumurta takibi çatlatma iğnesi hiç bişi yapmıcam ilacını içceksin 10.günden başlıcan 2 günde bir ilişki yarım saat kalkma bu ay hiç gerilme dedi adet olursan 3.gün gel olmazsan 10.gün gel keseye bakarız dedi o cümleyi kurduya karnım yanı resmen yüzümde salak bi sırıtma oldu eminim

allahım hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle ,gönlümün razı olduğunu hakkımda hayırlı eyle.aminnnn

canım hayırlı olsun ve inş bu kez meleğin kollarında olsun..sağlıcakla.. darısı başımıza..
ohh mis :)) ben ütüleride bitirdim :)) yupppi :) darısı sana şeker :) onu okumadım.aslında niyetlendim ama seri sırasını bilmiyorum.madem gerçek olaylarmış okuyayım.ben çok severim tarihin her türlüsünü ... beğendin mi peki ?
sıralamasını bi ara yazsana canım.bende okurum belki .. severimde tarihi ..
günaydın canım :) bende diyorum ceza derste neden değil :) ingilizce molasıymış :)
:) daha çok para kaybettim aslında ama kazandıklarımda var .. kaybediyorum diye kızıyo daha çok :) ama dediğinde doğru erkeklerin maddi üstünlüğe tahammülü yok hiç.zaten ikimiz için biriktiriyorum bende.bide gıcık ediyrum ev alcam görürsün diye :)) valla taktım kaslara :) yapacak başka çaresi yok ... valla diyecek bizim kadın kafayı sıyırdı yokluğumda :)) neyse ki şimdilik kıvanç tatlıtuğ ol filan demiyorum :))

canım ateşböceği yolu nu okudum. 2 kızın dostluğu var ama aile olayı bayağı kapsamlı .. çocuk eğitiminde yanlışlar varsa yol gösterebilecek bi kitap gibi. vaktin olursa tavsiye ederimde hamilesin ya bide çok ağlarsın valla bide annen aklına gelebilr ( yada okuma senide çok etkiler galiba (

AA klomenin hamilelğe yardımcı olduğunu duymuşum inş ilk aydan uğurl olur :)

Son düzenleme:

aminnn aminnnn ...

kitaba daha yeni başladım 50.syfadayım ama ilk sayfaları bile sevdim oku beni oku beni diyo:)klomen işe yarar inşallah bakalım hayırlısı canım yaa çok kasmak da istemiorum kendimi:)

kitaba daha yeni başladım 50.syfadayım ama ilk sayfaları bile sevdim oku beni oku beni diyo:)klomen işe yarar inşallah bakalım hayırlısı canım yaa çok kasmak da istemiorum kendimi:)

inş yarayacak :) bende alayım o zman o kitabı ... gerçi elimde çok merakla okumayı bekleyen 5 kitabım var ama olsun.. onlarıda bekletirim. bu ara koştur koştur kitap okuyorum ya :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…