Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır ?

fizy

çalışma yapan arkadaşlara gelsin bu şarkıııııı

merhaba kizlar
ay ben evde cok tembel oldum kalkip yemek yapmam lazim bu saat oldu tv seyrediyorum telefonda topik acik duruyor bir yandan okuyorum bir yandan tv seyrediyorum dun doktorum aradi ikili test sonucu cikmis masallah bir sorun yok sonuc guzel cikti bir ay sonra 4lu test yapilacak o zaman gorusuruz dedi ben gece sık sık uyaniyorum wc ihtiyacim oluyor e geri yatinca hemen uykuya dalamiyorum jalitesiz bir uyku oldugu icin de sabah esim gittikten sonra uyumaya devam ediyorum saat 11 e kadar:78: e boyle olunca kahvaltimi da gec yapmis oluyorum heralde bundan dolayi kilo alamiyorum:26:

destina isim degismis gunluk olmus yeni ismin hayirlara vesile olsun mujdeler verirsin insallah
Renkliatlas esinin yanina isvece gidecekmissin cok sevindim insallah esinin yaninda gurbet ellerde hamile oldugun haberlerini aliriz

Yasemincigim klomene baslamissin atesin de cok yuksek grip oldugun icin bu sekilde ciktigini dusunuyorum cunku senin o kadar yuksek olmuyordu yumurtlama oncesi:26: gecmis olsun acil sifalar diliyorum sana akintin beyaz kremsiymis o akinti genelde yumurtlama sonrasi olur sen klomen kullandigin icin boyle degisik olabilir mi acaba doktora ne zaman gideceksin yumurtanin buyuklugunu kontrol ettirmek icin:26:

sormaj istediginiz birsey olursa ozelden mesaj atarsaniz kacirmam sorunuza cevap verebilirim

günlük özellikle sana ablacımmmmmmmmmmm:)

canım benim saol cevapladıın için ateşe pek güvenmiorum zaten grip devam edio hala ama devam ediorum yine ölçmeye tembel olmana ve bebişin testlerinin güzel çıkmasına çok sevindim evde olmana hala seviniorum tadını çıkar canım kasıklarımda belimde ağrılar var doktor bu ay yumurta takibi yapmıcam seni germek istemiorum serbest çalışsın adet olursan 3.günü olmazsan 10.günü gel dedi

Canım gerçekten ilginç. Birden Kayyunun bir bölümünü hatırladım. Kayyu yerde bir kuş ölüsü görüyor, babasına neden öldü diye soruyor baba da yaşlandığı için diyor. O gün babası gazeteye bakarken gözlük takıyor yaşlanıyorum galiba diyor. O gün yaşlılık üzerine birkaç konuşma daha geçiyor. Kayyu büyümek istemiyor yaşlanınca ölüneceğinden korkuyor. Bunu hatırlattı. Çocuk düşünebilir...

arı polenini biliyorum canım evet pahalı markette çalışıyordum ben unutmayayım karfura gidince bir incelemeye alayım teşekkürler canım...kız çocuğu yaa biraz uzun olsun annesi gibi kısa kalmasın:)) babasıda hep voleybol basketbol falan oynamasını istiyor tabii bizim isteğimize bağlı değil hiç birşey onun istemesi lazım bide şimdiden aşılıyor eşim kızım dr olacak diye:)) bizde göbek düşünce önemlibir yere atılırki çocuk büyüyünce önemli birisi olsun diye:)) duymuşsunuzdur...bizde destinanınkini kocaeli üniversitesine attık meğer üniversite ordan taşınmışda orası üniversite hocalarının profların yeri olmuş haberimiz yoktu tabii:)) hellom sende oğlunun göbüşünün bağını istanbul üniv. atıver halamın torunun bağını oraya attılar çocuk zekasından dolayı burslu olarak devlet okulundan özel okula geçti:))

Canım inşallah olur tayininiz. Gölbez yöresel söyleyiş. Arkadaşınla dostluğunu bozmaman iyi olmuş.İnşallah genetikçi de dediğin gibi iyi olur...

Canım her gün yap koyu olduğu gün ve ertesi gün çalışma olsun diyor.

bi biyokimyasal gebeliğim bir de düşüğüm oldu. 1 bucuk yıllık evliyim bebiş yok maalesef konyadayım ben canım. burası cok tatlı hakikaten. fırsat buldukça giriyorum..

kız nazlım alemsin hee düşünsene akşam yatak odasında ben göbek atıyorum bu şarkıyla ocağı yakacağım diye başlıyorum eşimi düşünemiyorum bakışları gözümün önüne geldide bir ann bu arada bizim yatak odasının altında kaynanamlar yatıyorr ayyyyyyyyyyy koptum yaa teşekkür ederim bacım şarkı süper çok severim yıldızcığımı...abisi burda oturuyor hatun her kaset çıkardığında buraya gelip kurban kesiyor aklıma geldi birden...

tafcığım hoşgeldin canım, teşekkürler adımız değişti inşallah bu ay vücudumuzda bebişten dolayı değişir...

yaa nazlım benimde kasıklarım ağrıyor ama wcye sıkıştım ondan heralde:))3 saat oldu beklesemmi şimdi yapsamda olmazmı aceba... sen ne zaman yapacaksın..

günaydın kızlar... hepinizi öpüyorumm..işlerim çok yok sadece ev temizliği valiz hazrılığı var...

Kolay gelsin canım...

Allah kavuştursun...

Bebek testleri demek hcg demek mi? Peki amniyosentezdebelli olur mu? Ertelese. Bir de kesin mi bebekte problem olacağı, yüksek ihtimal mi?

Ne güzel bir hayal. Bana gelin kızlar...

Canım oku başlayınca okuduğun bölümlerle ilgili yorum yapalım. Sen seversin bence. Ama hamileyken gerilmek iyi olur mu? Çok gerilim değil de 7 cinayet ve çözümü var...

ben bi saaat önce çiş ve su içme işini kestim akşam 7 de evde oluyom serviste altıma kaçırmam inşallah:)ayyy bizim çapraza yeni evli çift taşındı yeni gelin aaa banyodalar sürekli bide evde hep tarkan dinlenio kır zincirlerini:)seside açık müziğin

sağol tafcım inşallah haberi ilk burdan veririm .... bebeişinde sağlıklıymış maşallahh.. kucağına al sağlıcakla inşallah

hellom yaptınmı böreği?

chnb,evet canım bugünde yapıcam yarım saat sonra yaparım bakalım ne çıkacak?

ya lonelines, yada renkliatlas bir site paylaşmıştı yumurtlama günü hesabı için bugünü gösteriyor benimki dünde verimli diyor gerçi başka bir hesaplayıcıyla yapmıştım geçen aylarda tutmamıştı hayırlısı bakalım...

dr_alb, canım kolay gelsin sizin sektör çok yorucu allah yardım etsin..

Son düzenleme:
:)) ooo destina bir prof adayı desene :) hadi bakalım inş :)) boyuda dilediğin gibi olur ya, olmazsada önce sağlıklı olsun sonrada annesi gibi tatlı olsun yeter , çokta önemli olmaz gerisi :) inş halanın oğlunda işe yaramış sizde de yarar :) benimkinide okulun bahçesine atmışlar :) yalnız ilkokul :) okusun babaında ama allahtan ilkokul terk değilim :)))
inş olur bigün :) dualarımız senle ...
bi biyokimyasal gebeliğim bir de düşüğüm oldu. 1 bucuk yıllık evliyim bebiş yok maalesef konyadayım ben canım. burası cok tatlı hakikaten. fırsat buldukça giriyorum..
bende konyada okudum :)

harkese iyi tatiller, çorludan yazarım size.. girersem tabi :))

kızım uyandı yazacaklarımı yaa unutuyorm ya şaşırıyorum...

taf, canım bebğinin iyi olmasına testlerininde güzel çıkmasına çok sevindim aaa sen ve pileo arka arkayasınız onunda 4lü yapılacak hadi hayırlısı olsun sizin için bekliyoruz hayırlı haberlerinizi canım...

benim kız dışarı çıktı ilk defa bensiz ama bende ineyim yanına wc yapıp testide yapıcam dayanamıyorum artık sıkıştım...dışardan gelince yazarım öpüldünüz hatunlar...

renkliatlas way be şafak az kaldı bize, arkandan yola su dökücem umarım tekrar uğur getirir sana.

amin ablacım aminnnn senin son adet tarihin nedir benim 28 eylül 29 ekim cumhuriyet bayramında haberleri patlatalım ceza sen ben bi iki gün arayla olmuştuk adet

inşallah canım hep birlik kutlarız bu haberi...ben,imde bat 1 kasım.. hep birlik arka arkaya kutlayacaz inanıyorum...

candaşşşşşşşş ikimizinde sat aynı günnnnnnn hadi hayırlısı bitanem yaaa inşallah yüzümüz güler toplu olaraktan

candaş hepimiz hamile kalalım bu ay 29 ekimde ankaraya cumhuriyet bayramı kutlamalarına geleim elimizde bayraklarla
Ben de gelirim sizi tebrik etmeye...

Canım ben sanırım yaza kadar milletvekiliyim. Haftaya söyler doktor bana...

Canım ne güzel bir haber. Ben senin alanına hakim değilim. Kızlara yardımcı ol gel de canım ...

Maşallah. Biz galiba hacca göndermiştik biriyle...

Hadi yap bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…