Kv/görümce ikisindende bıktımmm

O zaman yazmıştım yine yazıyorum. Perdesiz dolapsız otur. Bu tavırları çekme. Her sey olacak diye bir sart yok. Parayla araba alındıysa da alın anahtarınızı vermeyin kimseye. Arabaya onlar para kattıysa da satın kurtulun verin paralarını eşyanız eksik basınız dik evlenin.

Amacımız suan o zaten

Size yemin ediyorum bu kadın sokaktan geçen tanımadığı insana bile söz hakkına sahip olduğunu düşünerek lafı sallıyor. Ay su ne kadar kötü bilmem ne diye.
Ben gerçekten iğrendim nişanlımın annesi harici bi insan değil benim gözümde artık
Görümce kişiside siz bi evleninde hemenngeleyim kalayım sizde diyor
Yanlış anlamayın haklısınız ama nişanlınız böyle bir aileden çıkma, görümceniz zaten ikinci mahsül. Yani nişanlınızın ileride size destek vereceğine, size bu günleri hatırlatmayacağını hiç sanmıyorum. Adam böyle bir ailenin mahsülü ve yarın bir gün sizi onlarla görüşmeye de zorlanacak, benim annem ve kardeşim diyecektir. Düşünün şimdiden bu kadar yüz gözsünüz ve nişanlınız bunların böyle yapacağını da illa ki biliyordur. Size dürüstçe anlatıp onlarla beraber iş yapması, borca sokması dürüstçe gelmedi. Siz kendi aileniz böyle olsa sevdiğiniz insanı korur ve ortaklığa girmezdiniz. Erkeklerin ben ailemle bir daha görüşmeyeceğim onlar benim için öldü demelerine bile inanmıyorum. Umarım düşündüğüm gibi çıkmaz. Sizin yerinizde olsam böyle bir aileye sırtımı döner ve kendimi kurtarırdım. Hayat böyle görgüsüz insanlarla geçmez.

X