Kzlar bi bakar msnz?

temmuz27

evli,mutlu,çocuklu :)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
1.244
32
kızlar merhaba
yaklaşık 40 gün önce burun estetiği yaptırdım. 10 gün önce masajlara başladım. çok kemerli bi burnum vardı. ameliyat sonrasında ilk zamanlar şişliğin dışında gayet iyi görünüyodu. ancak şişlik inmeye başladıkca burnumda küçük bi kemer oluşmaya başladı.
sinirden çıldırmak üzereyim. masajlarımı düzenli yapyorum ama bu kemer hiç ineceğe benzemiyo. ameliyat sonrası başına böyle bişey gelen var mı? geçer mi acaba ne diyorsunuz???senağlama

canım resim yokmu??
koysan belki daha iyi yardımcı olabiliriz..

1.resim yalaşık 25 günlük hali 2.resim şuanki hali. Allah aşkına geçecek gibi değil ya

Eklentiler

• $100_3160.jpg
    $100_3160.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 152
  • $100_3264.jpg
    $100_3264.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 153
kendimi çok kötü hissediyorum :KK43:( çetiğim acılara parama emeğime yazık.

daha çok erken
şişlik belirgin evet ama yinede beklemelisin tabi doktoruna danış bunu
henüz yeni ve işlem görmüş yerde şişlik,burda bir kaç arkadaş bundan bahsetmişti ama sonrasında neler oldu bilemiyorum
masajına devam inan hiç gitmicek sandığın şişlik gidebiliyor
benim 4 ay oldu hala değişiyor
bazen yamuluyor ama alıştım galiba artık
üzülme iyi düşün doktorunla görüş
umarım geçerde üzüldüğün yanına kar kalır :)

Canım kıyamam sana kımdı senın doktorun.Hiç üzülme çunkuuuuu KESINLIKLEEEEEEEEE duzeltmek zorunda.Revizyon amelıyatına gırersın.Ve revızyonun maddıyatıda ağrısıda sızısıda olmuo bıldıım kadarıyla.Sanırım sadece hastane masrafı oduosun.LUtfen uzulmee ve acilen doktorunla görüş.Ve kucuk cıkınbtı duselmesse keslınlıkle revizyon ıstedıını buna hakkın olduunu belırt.Zaten tersını ıdda edemezz.NOKTAA! DÜ-ZEL-TE-CEK..tabi gecmesse.Bu forumda 2 -3 amelıyat gecırıp harıka burunlara sahıp olanlar var canım senınde elbet olurr.ok???

bak karamel ne gusel demıs gecebılırde canım bekleyelım gecmezse bakarıs dedığım yontemee zor ama bıras sabır canım

canım benimde aynı problem var iki ay oldu hafif bir kemer var burnumda... ama elimle bastrarak masaj yaparken hala elim kemiğe değmiyo ve şişlik olduğu belli oluyo... ama ben yine de kendimi kötü hissedip doktoruma gittim. o da bana şişlik olduğunu 6 aya kadar büyük ihtimalle geçeceğini, ancak düşük bir ihtimal olarak da geçmezse küçük bir operasyonla çözeceğini söyledi... o yüzden şimdi sabırla bekliyorum... sende sıkma canını... sonuçta her halükarda burnun eskisine nazaran daha güsel değil mi :KK66:

evet bir kemer oluşmuş ,öncelikle bu bir kemikmi yoksa şişlikmi bunu bilemk lazım ,eğer şişlik ise masajlar ile ve zaman ile geçecektir ,ha değil de kemik ise veya geçmiyorsa dr unla bağlantıya geç hemen ..

Temmuzcum Eylül166 arkadaşımızın dediği gibi sislikse iner ama eğer dokunduğun zaman kemik yapısındaysa o zaman ikinci ameliyatı olman gerekiyor sanırım.Ama bu ikinci ameliyat ilki kadar zor olmuyor hiç korkmana gerek yok.üstelik parada vermiyon çünkü doktorun hatası.benim arkadaşımda sırf bu yüzden ikinci ameliyatını geçirdi ve sonunda çok güzel bir burna sahip oldu.Bence fazla geçmeden doktoruna görün.Üzerinden zaman geçerse adam ilgilenmeyebilir çünkü.

1.resim yalaşık 25 günlük hali 2.resim şuanki hali. Allah aşkına geçecek gibi değil ya

canım ilk resim daha güzel duruyor şuanki halinin öyle bi şekli almasına şaşırdım.halbuki gün geçtikçe daha iyiye gitmesi gerekirken.ma yinede çok erken.sende biraz sabret benimde burnumda problemler var ama kesin şu bu diyemiyorum.hak iddia edebilmek için en az 6 ay dolması şart..işallah düzelir..daha çok yeni

Valla bence bu durum düzelmez.Yani çokta beklemenin bir anlamı yok.En kısa zamanda doktora görnmek gerekiyor.Burun gittikçe küçülmesi lazım ama burada çıkıntı bariz belli.Umarım şişliktir.yinede ihmal etmemek gerekiyor.Ki doktor ameliyattan sonra sık sık kontrole çağırıyor.Muayene ediyor burnu bir şekil bozukluğu kalmışmı falan diye.Yani bu doktorun gözünden bu durum nasıl kaçmış anlayamadım doğrusu.

bence panik yapmana gerek yok, doktoruna git görüş ve 6 ayın dolmasını bekle... sonuçta ilk 6 ay dolmadan zaten yeniden bir operasyon geçiremezsin... bunun dışında daha önce de yazmıştım aynı sorun bende de var... doktor burnumun üst kısmında fazlaca işlem yaptığından oradaki şişliğin geç ineceğini söyledi. içimin rahat etmesi için de küçük bir ihtimal inmezse yeniden operasyon yapabileceğini belirtti. yapılabilecek en ii şey şu an için masajlarını aksatmamak ve sabırla beklemek...

kızlar sağolun yazdıklarınızla moral buluyorum. doktor banada o bölgede fazlaca işlem yaptığı için şişliğin geç ineceğini sölemiştim ama dokunduğumda orda bir şişlik değil kemik hissediyorum. masajlarımı bastırarak yapmaya çalışıyorum bazen de çok bastırmak zararlı olur diye pek zorlamıyorum. sabah uyandığımda burnumun her tarafı daha şişkin oluyo ve kemer fazla belli olmuyo ancak akşama doğru masajla falan şişlikler iniyo ve daha belirgin bi kemer oluşuyo.
dediğiniz gibi biraz daha beklemek gerekiyo sanırım çünkü gün gün farklı oluyo burnum. benim için dua edin lütfen benim de güzel bi burnum olsun artık. çok bişey istemiyorum ki böyle kavisli fındık bi burun değil istediğim sadece düz olsun yeter...

bugünde biri çıktı burnun hiç değişmemiş dedi sinir etti beni. dangalak ya tamam istediğim gibi olmadı ama eski haliyle arasınnda baya fark var. kör müdür nedir :mymeka:

canım doç. dr. eray copçu idi doktorum. yakalarsam bi yerde çoplucam ben onu
:eek:klava:

:))))))))) ilahi kız güldürdün vallahi sabah sabah.Bende ilk ameliyat olduğum zaman bana birkaç kişi hiç değişmemiş dedi burnun hatta kemer hala duruyor diyenler bile var.Şimdi bir sene geçti eski fotolarıma rastaladığım zaman arada ne kadar fark olduğunu görebiliyorum.Yani o sana burnun değişmemiş diyen kişinin dikkatsizliği emin ol.Öncekine oranla iyi anlamda değişmiştir mutlaka.hiç takma kafana boşver.Ama dediğim gibi doktoruna görünmeyi ihmal etme.Varsa adamın bir kusuru telafi etmeyide bilmek zorunda.

öncelikle geçmiş olsun,evet kesinlikle bi kemer oluşmuş,şişliğede hiç benzemiyor.ama üzülme arkadaşlarında sölediği gibi gerçekten küçük bi operasyonla düzeltilebiliyor.

X