Ladys Box'tan bedava numune paketi.

BenLiLa

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
4.200
29
arkadaşlar Lady's Box sitesine girip ücretsiz üye olduğunuz taktirde kargo parası dahi ödemeden size hediye paketi gelecek.
buradan yönlendirme yapamıyorum.
siteye girip gerekli açıklamaları oradan okuyabilirsiniz.
ben üye oldum isterimki sizlerde faydalanın.

açıklama şöyle Arkadaşlar....
.

temel amacı, bayanlara yönelik YENı tüm ürün ve hizmetleri üyelerimize tanıtmak, hem ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak hem de ürünlerle ilgili düşüncelerini markalara iletmektir .
Kozmetikten Gıdaya, Parfümden Hijyene, Giyimden Sağlığa aklınıza gelebilecek, günlük hayatta tükettiğiniz tüm ürünleri test etme imkanı sağlar ve bu hizmet karşılığında sizden hiçbir şekilde ÜCRET TALEP ETMEZ .

KOZMETıK, BAKIM, SAĞLIK, GIDA, PARFÜM, TEMıZLıK, HıJYEN, MODA ve bunlar gibi ürün, tester ve hediye çekleri ile dolu Lady’s Box kutularımız ücretsiz olarak evinize ya da işyerinize gelsin. Tanınmış markaların ürünlerini, testerlarını ve hediye çeklerini TAMAMEN BEDAVAYA alın ve kullanın.
1500 uye sayısına ulasilinca kutu gonderimi baslayacaktir...

bir bakıma bizler jüri olacağız sanırım test edip onaylayacağız ürünlerin iyi kötü yanlarını söyleyeceğiz tabii istersek :)

önemli not :Arkadaşlar onay maili genelde önemsiz kutusuna geliyor...
mailinizin önemsişz kutusuna muhakkak göz atın.

Son düzenleme:
teşekkürler canım paylaşım için şimdi bakacağım opuyorumnanaktan

bende hemen üye oldum sağol cnmkaydirigubbakcemile5 bayılırım böyle alengirli şeylerekaydirigubbakcemile3

bende üye oldummm sağol canm benim ama aktivasyon mail i gelmedidaha sizikiler eldimi???

benim onay mailim geldi hemde hemen üye olur olmaz .
ama onay mailim önemsiz kutusundaydı.
mailinizin önemsiz kutusunu kontorl etmeyi unutmayın.

bende üye olalı henüz 2 gün oldu onun için neler yollayacaklarını bilmiyorum.
ama kutum elime ulaştığında buradan fotografla yayınlayacağım arkadaşlar.

Son düzenleme:
ayyy kaç gündür aktivasyon kodu soruom megersem gereksizdeymiş yaaa sizde şimdi haber werin zaten kızlarr:roflol:

Ben üye oldum,fakat şu paketi göndermek için ankete aktılmak gerekiyor sanırım anket bölümündede "Şuanda açık anket yok" diye yazıyor..Biraz karışık gibi

hayır canım kutu için ankete katılmak gerekmiyormuş.
önce kutu gelecek içindekileri kullanacağız sonra ankete katılacağız.
sanırım o ankette ürün hakkında memnun kalıp kalmadığımız sorulacak onları cevaplayacağız.
bu anketi dolduranlar arasında çekiliş yapılacakmış çekilişte kazananlarada ayrıca süpriz hediyeler vereceklermiş.
açıklama öyle yazıyor.
yani üye olmak yeterli kutu gelmesi için.

Sağol lilacım bende üye oldum aktivasyon mailimde geldi hemen umarım iyi birşeyler çıkar gerçi benim pek şansım yokturya

X