Börekler Lahmacun Böreği-BAĞDAT BAHARAT SPONSORLUĞUNDA

1 yufka değil 2 tane yufkayı üst üstte koyuyorsun canım.Bir sıkıntı olmuyor.:KK66:

Yok canım hiçbirşey sürülmüyor.Çok yağlı olur ve hafif çıtır olması lazım.Malzemenin içinde yağ var.Malzeme de onu yumuşatıyor zaten gerek yok.Sürülmemesi fikrindeyim.Teşekkür ederim ayrıca.:KK36:
hı cok guzelmıs denıcem elıne saglık basarılar cnm

Dene canım kendim yaptım diye demiyorum ben çok beğendim.:KK48:Teşekkür ederim.:KK37:

lahmacun tadı varmı? limon falan sıkılıyormu lahmacun gibi?
çok güzele benziyor, oyumu sana verdim: )
ve bence sen 1. olursun: )
bende yapıcam inş en yakın vakitte, ellerine sağlık.
2.oyumuda çocukluğumu hatırlattığı için sigara böreğine verdim: )

lahmacun tadı varmı? limon falan sıkılıyormu lahmacun gibi?
çok güzele benziyor, oyumu sana verdim: )
ve bence sen 1. olursun: )
bende yapıcam inş en yakın vakitte, ellerine sağlık.
2.oyumuda çocukluğumu hatırlattığı için sigara böreğine verdim: )
Kesinlikle var.Lahmacun gibi limon sıkıp soğanla yiyebilirsin canım.Çok teşekkür ederim iyi dileğine.:KK36:Kısmet artık hakeden kazansın.:KK66:

ayy çok güzel gözüküyor deneyeceğim mutlaka ellerine sağlık :KK37:

Adra bız senle curı uyesı olacaktık hanı:63::KK48:
Harıka gorunuyor son dakka golu nefıs:kk77:
Basarılar dılıyorum cnm:KK68:

:KK56:Elinsaf diyorum başkada bi şey demiyorum..
Diyet miyet demiycem deniycem bunu haftasonu ! Mükemmel gözüküyo.. Ellerine sağlık valla. :KK51:

Ama belki denemem be.. Yazık günah onca diyet noldu diye pişmanlık krizlerine sokmam belki kendimi..
Yada belki dener bi lokmacık yerim ha olur mu dersin ? İç sesimide alıp gidiyorum ve yarışmada başarılar diliyorum :kk77::110:

Adra bız senle curı uyesı olacaktık hanı:63::KK48:
Harıka gorunuyor son dakka golu nefıs:kk77:
Basarılar dılıyorum cnm:KK68:
Beni son ana kadar katılmayı düşünmüyordum sonra şeytan dürttü beni.:-)Bir dahaki sefere jüriyim.:KK70:Teşekkür ederim canım.:KK200:

:KK56:Elinsaf diyorum başkada bi şey demiyorum..
Diyet miyet demiycem deniycem bunu haftasonu ! Mükemmel gözüküyo.. Ellerine sağlık valla. :KK51:

Ama belki denemem be.. Yazık günah onca diyet noldu diye pişmanlık krizlerine sokmam belki kendimi..
Yada belki dener bi lokmacık yerim ha olur mu dersin ? İç sesimide alıp gidiyorum ve yarışmada başarılar diliyorum :kk77::110:
Ye gitsin be boşver.:-)Böyle lezzetli birşeyden mahrum kalınır mı?:KK53: Hem yufkadan daha hafif oluyor.Ertesi gün az yiyip dengelersin.:KK53:Ama yine de sen bilirsin.Sonra senin yüzünden kilo aldım deme.:-)Çok teşekkür ederim tatlı yorumuna.:KK68:

Sağol canım.:KK23:Beni sizler yarattınız.:-)Evet normal hamurdan daha az kalorili bence de.:KK66:

Sayende gerçekten değişik tarifler öğreniyoruz tatlım :) bugün bizim buranın pazarı yufka aldırayım bizimkilere bari :-)

Harika görünüyor. Emeğine sağlık.
Çok beğendim.:kk77:
Oyum senden yana.

X