lamine yaptırdım, yardım lütfen :(

aslında parayı hiç önemsemedim ki evlenmek üzereyim cok da ihtiyacımız var.. ben gidince güvendim cok o yüzden gönül rahatlıgıyla teslim ettim kendimi.. benden sana tavsiye mutlaka git iki yere de ve konus. ne gibi cözüm önerileri veriyorlar, ne diyorlar mutlaka öğren. nasılsa ücret almıyorlar muayeneden. sonra otur ve düşün hangisine güvendin.. cok önemli bir konu o yüzden parayı ikinci planda tut derim ben.. geri dönüşü yok çünkü bu işin :KK43:

aslında parayı hiç önemsemedim ki evlenmek üzereyim cok da ihtiyacımız var.. ben gidince güvendim cok o yüzden gönül rahatlıgıyla teslim ettim kendimi.. benden sana tavsiye mutlaka git iki yere de ve konus. ne gibi cözüm önerileri veriyorlar, ne diyorlar mutlaka öğren. nasılsa ücret almıyorlar muayeneden. sonra otur ve düşün hangisine güvendin.. cok önemli bir konu o yüzden parayı ikinci planda tut derim ben.. geri dönüşü yok çünkü bu işin :KK43:

evet haklısın çok saol, bir de son bişey sorayım, randevu almadan gitsem oluyor mu acaba illa almak gerekiyor mu

evet haklısın çok saol, bir de son bişey sorayım, randevu almadan gitsem oluyor mu acaba illa almak gerekiyor mu

açıkçası çok yogunlar o yüzden almakta fayda var.. yani almadan gidersen cok beklemek zorunda kalabilrisin.. ama ara derim zaten seher hanım var randevulara bakan, tatlılıkta sınır tanımayan bir hatun. annemle kanka oldular resmen :) o bile rahatlatıyor seni..

açıkçası çok yogunlar o yüzden almakta fayda var.. yani almadan gidersen cok beklemek zorunda kalabilrisin.. ama ara derim zaten seher hanım var randevulara bakan, tatlılıkta sınır tanımayan bir hatun. annemle kanka oldular resmen :) o bile rahatlatıyor seni..

tamam saolasın. zaten sadece cumartesi öğleden sonra gidebilirim. artık duruma göre randevu alırım. bana biraz uzak yeri ama yakında daha iyisini bulamazsam ki şu an arastırıyorum, oraya gidderim hem klinik 32 ye hem de plusdenti ziyaret ederim yakın zaten birbirine.

ben bahcesehir tarafından gidip geldim walla..
kesinlikle üsenme, baska yerler varsa oralara da git.. cok hassas davran.
beni de bilgilendir sonrasında olur mu :)
şimdiden hayırlı olsun ve gecmiş olsuun

ben bahcesehir tarafından gidip geldim walla..
kesinlikle üsenme, baska yerler varsa oralara da git.. cok hassas davran.
beni de bilgilendir sonrasında olur mu :)
şimdiden hayırlı olsun ve gecmiş olsuun

tamam mutlaka yazarım ama öğretmenm haftaiçi çalışıyorum sabah öğlene kadar da gidip gelecek kadar uzun zaman yok o yüzden biraz zor oluyor benim bir tek cumartesi öğleden sonram var. ama kararlıyım bir şekilde bu diş olayını halletmeye. teşekkür ettim inş hayırlı olur , hepimiz istediğimiz dişlere kavusuruz:))

1 tane kaymış dişe flap ameliyatı 2 dolgu 4 köprülü protez kalan dişlerede genel temizlik olacaktı 4000 tl fatura çıkardılar :KK14: hemen sıvıştım oradan tabi.Başka hastaneye gittim ameliyata gerek olmadığı söylendi sağlam dişi kurtaracaz inşallah..

Arkadaşlar bende Eylül ayında evlenicem Allah kısmet ederse... fakat büyük bir problemim var dişlerim :KK43: ön 4 dişim problemli aralıklı ve artık neredeyse saydam oldu gazlı içiçekler yüzünden :KK43: diş telimi taktırsam ki 6 ayda düzelir mi ? düzelse bile uzun değiller uzun olmasını istiyorum... Bu yaprak diş uygulamasını yaptırsam mı yaptırmasam mı ???

Arkadaşlar bende Eylül ayında evlenicem Allah kısmet ederse... fakat büyük bir problemim var dişlerim :KK43: ön 4 dişim problemli aralıklı ve artık neredeyse saydam oldu gazlı içiçekler yüzünden :KK43: diş telimi taktırsam ki 6 ayda düzelir mi ? düzelse bile uzun değiller uzun olmasını istiyorum... Bu yaprak diş uygulamasını yaptırsam mı yaptırmasam mı ???

Evleneceğine göre yaşın en az 20 vardır...Bu yaştan sonra 6 ayda telle birşey değişeceğini sanmam...Zirkonyum kaplama tavsiye edebilirim...

Son düzenleme:
Evleneceğine göre yaşın en az 20 vardır...Bu yaştan sonra 6 ayda telle birşey değişeceğini sanmam...Zirkonyum kaplama tavsiye edebilirim...

Evet 20 yaşındayım doğru bir tahmin oldu :) zirkonyum kaplamanın özelliği nedir ? fiyatta çok uçurum olur mu ?:18:

Evet 20 yaşındayım doğru bir tahmin oldu :) zirkonyum kaplamanın özelliği nedir ? fiyatta çok uçurum olur mu ?:18:

Tanesi 300tl en fazla...Zirkonyum dayanıklı bir maddedir...Kırılma ihtimali yok denecek kadar....Dişler kesilir ve üstüne kaplama yapılır...

fiyat iyiymiş fakat en önemlisi doğal durması zaten ön 4 dişim ...ne bilim diş etlerimin diş ile tam temas etmesi çok önemli ... şişme,morarma yada tam oturmama riski olur mu? Ayrıca önerebileceğiniz bir dişçi varmı bu konuda?

fiyat iyiymiş fakat en önemlisi doğal durması zaten ön 4 dişim ...ne bilim diş etlerimin diş ile tam temas etmesi çok önemli ... şişme,morarma yada tam oturmama riski olur mu? Ayrıca önerebileceğiniz bir dişçi varmı bu konuda?

Oturmama riski olmaz çünkü eğer dişlerin oturduğu yerde yani sizin yapınızda sorun varsa dişleri kalıp olarak değil tek tek takıyorlar... ama 4 dişte sorun olsa da muhtemelen önden görünüm düzgün olsun diye en az 6 dişinizi keserler...çünkü güldüğümüzde falan en az 6 diş fora...ama renk konusunda sıkıntı yaşamazsınız...çok beyaz olmasın derseniz bile kendi diş renginize yakın bir renk mutlaka vardır...

Çok teşekkür ederim bu saatte yordum sizi :) gidebileceğim bir doktor önerirse arkadaşlar sevinirim. Şimdilik iyi geceler :KK3:

X