lamine yaptırdım, yardım lütfen :(

Kendimce çektiğim öncesi sonrası fotolarını koyuyorum kızlar.. aslında doktorum bugun yarın gönderecek öncesi-sonrası fotolarını ama idare edin artık :)

bu arada daha önce de söyledim aslında ama belki okuyamamışsınızdır, sağ üst dişim normalde yok. yani sadece kökü var.. daha önce bi doktor kaplama mı adı bilmiorum ama içine bir metal parçası koyup diş yapmıştı.. hafif bi ton farkı var ama anlasılmıo dikkatli inceleyerek bakmayınca..
ben cok memnun kaldım. en yakına rkadaşlarım bile anlamadılar yaptırdıgımı.. ben söyleyince düştü jetonları hahahhahaha :) onlar da çok beğendiler
yüzüm değişti sanki :)
$dis.JPG

İstanbul'da oturuyorum. Bir arkadaşımla konuştum onun tanıdığı doktor varmı Beşiktaşta oraya gidicem hayırlısı artık yaptırmam lazım muhakkak :KK43:

yaptığı işlerin resimlerine bak mutlaka onlar fikir verir sana..
güvenmezsen kesinlikle yaptırma.
ben tanıdık olaylarından tırsarım biraz o yüzden söylüorum :KK43:

yaptığı işlerin resimlerine bak mutlaka onlar fikir verir sana..
güvenmezsen kesinlikle yaptırma.
ben tanıdık olaylarından tırsarım biraz o yüzden söylüorum :KK43:

Bende tırsmıyor değilim fakat bayağı iyiymiş hatta isim veriyim Bülent Bozkurt Levent / BEŞİKTAŞ ta imiş yeri arkadaşım üniversitede de çalıştığını söyledi ailecek doktorlarmış zaten. Bakalım gidicem bu 2 gün içinde ilk muayeneden de ücret almıcakmış :KK23: bakalım görücem nasıl bi yer :KK51: senin dişlerde güzel olmuş hiç yapay durmuyor :KK19:

http://www.kadinlarkulubu.com/agiz-...43-lamine-yaptirmistim-iste-fotograflari.html
eski halleri burada daha belli :)

istersen başka yerlere de git sadece sormak için.. aynı şeyi mi söyleyecekler, aynı sayıda diş mi diyecekler bi bak.
bak bu çok önemli benden tavsiye

var mı dişlerinin resmi? istersen benim gittiğim yere mail atıp sorabilrisin de.. fiyat teklifi gönderiyorlar.. gerçi benimkine gönderememişlerdi ön dişimden dolayı..
önden ve yanlardan resim çekip gönderebilrisin. gidemiosan bile kafanda baska bir doktorun yorumu olmuş olur

o zaman çek ve gönder istersen..
plusdent kliniğin adı, google a yazarsan çıkar..
ama istersen ban sana mail adresini de verebilirim

canım dişlern gerckten çok güzel olmş güle güle kullan sağlıklı bi şekilde inş. benm bi sorum olucaktı fotolarna bakarken alt çenende ön dişlerinden biri biraz içerde ya benm de öle bi dişim var fakat çok az daha geride acaba onu da yaptrmayı düşünüyo musun ya da yapılabiliyo mu bilgin var mı? teşkkrler şimdiden..

Hasretzor cok özür dilerim geç kaldım sanırım cvp vermek için.. alt dişlerimden birisi aynen dediğin gibi geride.. doktorum ona da yapabiliriz dedi istersen, ama sonra yapalım dedi.. yaptırır mıyım bilmiyorum cünkü cok görünmüyor konusurken.. tek dişe yapıp halledilebilirmiş bana öyle söylediler. eger cok rahatsız oluyorsan tek dişle bunu halledebilirsin bence, hiç cekinme derim

bana da doktor tel takalım demişti ama bitek tel diş için tel taktrmak nekadar cazip bilmiyorum. herhangi bi kapanış problemim falan da olmadığını söledi doktor. benim o gerideki dişim yanlarındaki iki dişin arasından gözüküyo ve arkada kaldığı için biraz yürkseklik var diğer dişlerim inci gibi sıralı. zaten tel takılırsa küçük azı dişlerimden biri çekilecek yada küçültülcek sonuçta bi dişle oynanmış oluyo. antalyadayım bu arada yaza doğru yaptrmayı düşünyrom eğer inşallah yaptrırrsam foto paylaşırım:) saol canımcevabn içinnnn:nazar:

Merhaba bende 2 hafta evvel üst 10 dişimi lamine yaptırdım. Çok sızım ve hassasiyetim var . Sizin ağrınız ne kadar zamanda geçti acaba
Teşekkürler

Merhaba bende 2 hafta evvel üst 10 dişimi lamine yaptırdım ağrım ve sızım var hala siZinki ne kadar sonra geçti acaba
Teşekkürler

arkadaşlar bir sey sormak istiyorum :KK43:
ben de gecen pazartesi yaptırdım lamine dişlerime. çok da iyi bir yerde yaptırdım güven yönünden hiç bir sıkıntım yok. gayet güzel gitti bütün işlemler ve pazartesi takıldı, toplam 7 diş. üst dişlerimde. yaptırırken kimse anlamadı bile..

yaptırma nedenim de dişlerimde çarpıklık olmasıydı. görüntü olarak gayet güzel oldu bir sıkıntım yok, cok dogal duruyor. ama çarpıklığı düzeltmek için biraz fazla aldılar bazı dişlerimi, ağrı olabilir eger olursa iki dişine kanal tedavisi yapabiliriz dediler hatta.
bir dişim ciddi anlamda ağrı yapıyor ona kesin olacak sanırım kanal tedavisi.

Ama benim sorum su, su an cok zor bir seyler yiyip içebiliyorum cok sızlıyor ve bir seyleri hafif ısırınca bile acıyor :KK5:. normal mi bu? yani yaptıran arkadaşlarda da oldu mu? lütfen yardım edin cok endişelenmeye başladım :KK14:.
bu arada agrı eşiğim cok düşüktür, doktorlar dedi bir kaç gün agrı sızlama yapabilir hatat uzun da sürebilir diye.. ama cidden merak ediyorum.. geçecek mi bu?

Not: 3.sayfaya resim ekledim.. nedense buraya eklememe izin verilmedi :KK43:
Ağrınız normal kız kardeşim de aynı süreçlerden geçti hatta onun işlemleri daha fazlaydı, biraz dişinizi sıkın ilaç alın, bizim doktorumuz ne olur ne olmaz diye kalcadan iğne yapıyordu kardeşime ağrısı azalsın diye , zor bir süreç Allah yardım etsin inşallah

aslında peşin vermişsin sen de, indirim yapmaları gerekirdi. ben klinik 32 ile konuştum gitmedm ama internet üzerinden aynı fiyat söyledi plusdent ile ama peşinde yüzde 10 indirim yaparız dedi.
Benim kardesimin 25 bin tuttu toplamdaama güzel oldu sonucu, tabi onun işlemleri fazlaydı konu sahibine göre

Arkadaşlar bende Eylül ayında evlenicem Allah kısmet ederse... fakat büyük bir problemim var dişlerim :KK43: ön 4 dişim problemli aralıklı ve artık neredeyse saydam oldu gazlı içiçekler yüzünden :KK43: diş telimi taktırsam ki 6 ayda düzelir mi ? düzelse bile uzun değiller uzun olmasını istiyorum... Bu yaprak diş uygulamasını yaptırsam mı yaptırmasam mı ???
Yaprak diş geçici çözüm diyorlar ama ne kadar doğru bilmem , bence kalıcı bir çözüm bulun zirkon yaptırn hem sağlam hem doğal duruyor

X