Leg Macig Kullanan Ve Memnun Olan Yada Olmayan Varmi???

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir kaç gündür nette spor malzemelerine bakıyorum bacak ve basen eriten şekillendiren bir alet buldum leg macig aranızda kullanan varmı? ben almayı düşünüyorum fiyatıda uygun 90 milyon civarında ama işe yararmı bilmiyorum eğer kullandıysanız veya kullanan bir tanıdığınız olduysa yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

ya arkadaşım bende lag macig almak istiyorum ama 90 tl olanı bulamadım bitürlü 229 tl ye var onu buldum çok pahalı lütfen bana hangi siteden buldun yazarmı sın acil cevap mail adresime

arkadaşım msn adresim xxxxxxxxxxxxxxxx lütfen nerde buldun 90 tlye yazarmısın

Son düzenleyen: Moderatör:
90 milyona nerde var arkadaşlar ? 169 ytl heryerde.
bende almak istiyorum... 90 lira nerde acaba bilgi verirseniz sevinirim...

Arkadaşlar bir kaç gündür nette spor malzemelerine bakıyorum bacak ve basen eriten şekillendiren bir alet buldum leg macig aranızda kullanan varmı? ben almayı düşünüyorum fiyatıda uygun 90 milyon civarında ama işe yararmı bilmiyorum eğer kullandıysanız veya kullanan bir tanıdığınız olduysa yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

ben geçen sene almıştım, şu an öylece duruyor bi köşede, yapması çok zor, kesinlikle 1 dk yapılmıyor. Arada kullanıyorum ama çok zorlayıcı, tv deki gibi sırıtarak 5-10 imkansız yapılamazkaydirigubbakcemile3
neyse uzatmıyım ebru şallının bacak içlerini çalıştıran hareketlerine denk geldim bigün valla çok daha faydalı geldi bana, ve çok daha optimum çalıştırdı bacak içi kaslarını, popo için olan hareketleride iyi geliyo platesina.s
Ucuza bulmak istersen gettigediyor dan bulabilirsin, tabii satıcıdan ve ürünün orjinalliğinden emin olduktan sonra

X