Anti-Aging LR ın ürünlerini kullananlar yorum yazabilir mi?

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Gelin sizde LR ürünleri ile tanışın. Her derde deva denebilecek nitelikte ürünler yalpazesi var. Bizimle birlikte toplantılara katılın ve ürünlerin içerikleri hakkında bilgi edinin. Ne kullanıyorum sorusuna bilir kişilerden cevaplar bulun. Ne kullanmalıyım sorularınıza lideriniz en doğru cevapları versin. Gelin aile olalım ama kocaman bir aile :KK66:

Evet kesinlikle süper bir alet. LR iş ortağıyım ve Zeitgard2 kullanıyorum. Kesinlikle önerebileceğim bir ürün. Özellikle düzenli kullanıldığı zaman sonuç almamanız imkansız.

Bende iş ortağı oldum ama satış yapmadım henüz.zeitgard 1 kullanıyorum.eşimde de lrecapin sayesinde ufak ufak saçlar çıkmaya başladı.yani memnunuz ürünlerden ama ben mesela her ne kadar yüz temizleme cihazından memnunsam da genede bir süre sonra siyah noktalarımı temizletmem için cilt bakımına gitmem gerekiyor.bende var eskisi gibi olmasada.ama zeitgard 2 alınca da genede güzellik salonlarına ihtiyacımız olur mu? Mesela gözaltları için ,hem morluklar hem çökmeler,hem torbalanmalar için yada yanak ve gıdı sarkmaları için..ne diyorsunuz?

Bende iş ortağı oldum ama satış yapmadım henüz.zeitgard 1 kullanıyorum.eşimde de lrecapin sayesinde ufak ufak saçlar çıkmaya başladı.yani memnunuz ürünlerden ama ben mesela her ne kadar yüz temizleme cihazından memnunsam da genede bir süre sonra siyah noktalarımı temizletmem için cilt bakımına gitmem gerekiyor.bende var eskisi gibi olmasada.ama zeitgard 2 alınca da genede güzellik salonlarına ihtiyacımız olur mu? Mesela gözaltları için ,hem morluklar hem çökmeler,hem torbalanmalar için yada yanak ve gıdı sarkmaları için..ne diyorsunuz?
Sevgili Balhatuni,
Ben de LR bağımsız iş ortağıyım. L-recapin aynen bahsettiğin gibi benim de bir arkadaşım da dökülmeleri kesti ve etkisini göstermeye başladı. Zetigard'ı hergün 1 dk kullanmanı tavsiye ediyorlar, acaba senin kullanım sıklığın nedir?
Zeitgard 2'yi de bir yakınım kullanıyor, inanılmaz memnun, hatta işyerinde görenler bir işlem yaptırıp yaptırmadığını sormuş :) Yanak ve gıdı sarkmaları için kullanabilirsin.
Aletle birlikte bir göz bir de yanak ve alın bölgesi için 2 krem veriliyor, bunu ayrıca gıdına da uygulayabilirsin. Göz kremi gözün altında bulunan kemik üzerine sürülecek şekilde düşünebilirsin. Göz altındaki deri o kadar hassas bir deri ki kesinlikle aleti oraya değdirmemelisin. Ama yine Zeitgard serisinde beauty diamonds göz kremi var, onu kullanabilirsin, ondan olumlu dönüş alanlar çok.
Yaşın çok yoksa sen de benim gibi konsantre kremi ufak tüplerde dondurup, göz altına uygulayabilirsin bu arada :)

Lr soft ckin kremi net etkisini görmek için yedi ay düzenli kullandım.Ancak, sağlıklı beslenmem ve spor yapmamla birlikte yüzüme uyguladigim bakımın sonuç vermesini beklerken tam tersi yüzüm hep sivilceli oldu. Sonrasında bu kremi bırakıp başka krem kullanmaya başladım, çok kısa bir sürede yüzüm düzeldi. Ben memnun kalmadım bu sebeple.

LR iş ortağıyım. Hiç satış yapmadım. Kendime almak için üye oldum.
Zeidgard 2 aldım. İlk başlarda sanki faydası oldu gibi. Hayta buraya da yazmıştım. Ama sonraları memnun kalmadım. Hala üzülüyorum o parayı verdiğime
Racine Makyaj temizleyicileri de sevmedim. Çöpe attım.
Diş macunu gerçekten çok güzel. Eşim de bende çok memnunuz.
Kırışık dolgusu kalemi bir işe yaramadı bende.
Şu anda kirpik serumunu kullanıyorum. Henüz bir yorum yapamayacağım.
Oeeling kullanıyorum. Normal diyebilirim

LR iş ortağıyım. Hiç satış yapmadım. Kendime almak için üye oldum.
Zeidgard 2 aldım. İlk başlarda sanki faydası oldu gibi. Hayta buraya da yazmıştım. Ama sonraları memnun kalmadım. Hala üzülüyorum o parayı verdiğime
Racine Makyaj temizleyicileri de sevmedim. Çöpe attım.
Diş macunu gerçekten çok güzel. Eşim de bende çok memnunuz.
Kırışık dolgusu kalemi bir işe yaramadı bende.
Şu anda kirpik serumunu kullanıyorum. Henüz bir yorum yapamayacağım.
Oeeling kullanıyorum. Normal diyebilirim

Beğenmediniz mi zeitgard 2 'yi gerçekten ya :KK43: üzüldüm şimdi.şundan dolayı,sırada onu alma hedefim vardı o da bunun için cilt bakımına yada güzellik merkezlerindeki diğer botox,lifting işlemlerine çok para vermemek için evde ne güzel kendim yaparım diyordum.çağla şıkel sanırım sürekli cilt ütüsü yaptırıyormuş.bu alet cilt ütüsü değil diyorlar ama benziyor da .o yüzden ne güzel ben evde yaparım istediğim zaman diyordum hatta annemin cildi çok kötü oldu,onun için hediye de alırım diye düşündüm.sizin memnun kalmamanızın tam sebebi nedir?

Beğenmediniz mi zeitgard 2 'yi gerçekten ya :KK43: üzüldüm şimdi.şundan dolayı,sırada onu alma hedefim vardı o da bunun için cilt bakımına yada güzellik merkezlerindeki diğer botox,lifting işlemlerine çok para vermemek için evde ne güzel kendim yaparım diyordum.çağla şıkel sanırım sürekli cilt ütüsü yaptırıyormuş.bu alet cilt ütüsü değil diyorlar ama benziyor da .o yüzden ne güzel ben evde yaparım istediğim zaman diyordum hatta annemin cildi çok kötü oldu,onun için hediye de alırım diye düşündüm.sizin memnun kalmamanızın tam sebebi nedir?
İlk uyguladığım gün gerçekten de kaz ayaklarımda gözle görülür bir değişim olmuştu. Ancak alın bölgesinde ben hiç faydasını görmedim. Kaz ayakları da zamanla eski halini aldı.
Botoksun yerini kesinlikle tutmaz zaten.
Sizi olumsuz etkilemek istemem. Cilt yapısı ile de ilgili olabilir belki.
Şu anda hala yanak bölgemde oluşmaya başlayan kırışıklıklar için kullanıyorum zaman zaman. Ancak jelleri bitince tekrar alır mıyım bilmiyorum.

İlk uyguladığım gün gerçekten de kaz ayaklarımda gözle görülür bir değişim olmuştu. Ancak alın bölgesinde ben hiç faydasını görmedim. Kaz ayakları da zamanla eski halini aldı.
Botoksun yerini kesinlikle tutmaz zaten.
Sizi olumsuz etkilemek istemem. Cilt yapısı ile de ilgili olabilir belki.
Şu anda hala yanak bölgemde oluşmaya başlayan kırışıklıklar için kullanıyorum zaman zaman. Ancak jelleri bitince tekrar alır mıyım bilmiyorum.

Zaten çok yüksek bir kullanım kitlesi olmadığından , bu ürün hakkında çok yorum bulamıyoruz.ama öyle diyorsanız inanırım.benim karma bir cildim var,temizlersem,nemli tutarsam,ve artık güneş koruyucuda kullanıyorum zaten o zaman baya fark ediyor.aloe bera konsantre jelini kullanıyorum temizledikten sonra.şu an sıkıntılı bi durum yok gibi ama 30ların başındayım.önlem almak lazım.yapabilsek aslında yüz yogası şahane ama alışkanlık yok ne yazık ki :) teşekkürler cevabınız için.

Zaten çok yüksek bir kullanım kitlesi olmadığından , bu ürün hakkında çok yorum bulamıyoruz.ama öyle diyorsanız inanırım.benim karma bir cildim var,temizlersem,nemli tutarsam,ve artık güneş koruyucuda kullanıyorum zaten o zaman baya fark ediyor.aloe bera konsantre jelini kullanıyorum temizledikten sonra.şu an sıkıntılı bi durum yok gibi ama 30ların başındayım.önlem almak lazım.yapabilsek aslında yüz yogası şahane ama alışkanlık yok ne yazık ki :) teşekkürler cevabınız için.
Benşm memnuniyet durumum bu şekilde idi canım. Tabi ki kimseyi etkilemek istemem. Keşkr almasaydım. Ona verdiğim paranın üzerine biraz daha koyar 2 kere botoks yaptırırdım diye düşünüyorum
Jeli ne için kullanıyorsun.
LR ın sosyal medyada öyle çok paylaşımı ve reklamı yapılıyor ki iş ortakları tarafından bende antipati oluşturmaya başladı artık.

Benşm memnuniyet durumum bu şekilde idi canım. Tabi ki kimseyi etkilemek istemem. Keşkr almasaydım. Ona verdiğim paranın üzerine biraz daha koyar 2 kere botoks yaptırırdım diye düşünüyorum
Jeli ne için kullanıyorsun.
LR ın sosyal medyada öyle çok paylaşımı ve reklamı yapılıyor ki iş ortakları tarafından bende antipati oluşturmaya başladı artık.

Ben size katılıyorum neden ; çünkü botox biliyoruz ki yapıldığında kesin kez etkili olacak ve ne kadar süre kullanılabilir o da belli.ben zeitgard'ın 1.'inden memnunum.ama anlaşılan kırışmalara henüz net etkili bir çözüm bulunamamış.ben temizlik yaptıktan sonra gözaltı kremi sürüyorum yatmadan ve konsantre jel sürüyorum.bir tek bu ürün üzerinde düzenli kullanımda kırışıklıkları açma özelliği var yazıyor.ve içeriği yüzde 90 aloe vera.yüzünüze sürünce ,hani nasıl yumurta akı sürersiniz ve cilt gerilir ya - ondan 2 tık az da olsa öyle hissediyorsunuz.ertesi sabah ben cildimi çok pürüzsüz hissediyorum.bu yüzden çok seviyorum.sabah kalkınca istediğiniz nemlendiriciyi sürün.yada jeli tekrar edin.ama jelin nemlendirme özelliği yok bu yüzden ben nemlendiriciyi tercih ediyorum.

Ben size katılıyorum neden ; çünkü botox biliyoruz ki yapıldığında kesin kez etkili olacak ve ne kadar süre kullanılabilir o da belli.ben zeitgard'ın 1.'inden memnunum.ama anlaşılan kırışmalara henüz net etkili bir çözüm bulunamamış.ben temizlik yaptıktan sonra gözaltı kremi sürüyorum yatmadan ve konsantre jel sürüyorum.bir tek bu ürün üzerinde düzenli kullanımda kırışıklıkları açma özelliği var yazıyor.ve içeriği yüzde 90 aloe vera.yüzünüze sürünce ,hani nasıl yumurta akı sürersiniz ve cilt gerilir ya - ondan 2 tık az da olsa öyle hissediyorsunuz.ertesi sabah ben cildimi çok pürüzsüz hissediyorum.bu yüzden çok seviyorum.sabah kalkınca istediğiniz nemlendiriciyi sürün.yada jeli tekrar edin.ama jelin nemlendirme özelliği yok bu yüzden ben nemlendiriciyi tercih ediyorum.
Daha önce de botoks yaptırdığım için biliyorum. Aradaki fark tartışılmaz bile
Jelin bu şekilde kullanıldığını bilmiyordum. Gece ben LR ın gece kremini göz çevresi kremini kullanıyorum. Bunlardan önce de hyaluronik asit serumu sürüyorum
Bazı geceler sadece jel sürerim artık.

Daha önce de botoks yaptırdığım için biliyorum. Aradaki fark tartışılmaz bile
Jelin bu şekilde kullanıldığını bilmiyordum. Gece ben LR ın gece kremini göz çevresi kremini kullanıyorum. Bunlardan önce de hyaluronik asit serumu sürüyorum
Bazı geceler sadece jel sürerim artık.

Siz genede birde kendiniz araştırın bakın tabi.göz çevrenize nemlendirici bir takviye yaptıktan sonra kullanmak daha doğru olur derim tabi siz bi deneyin kararınızı kendiniz verirsiniz .sevgiler

Siz genede birde kendiniz araştırın bakın tabi.göz çevrenize nemlendirici bir takviye yaptıktan sonra kullanmak daha doğru olur derim tabi siz bi deneyin kararınızı kendiniz verirsiniz .sevgiler
Bu gece sürüp bi denemek istiyorum.
Çok teşekkür ederim

diş eti kanamalarım nedeniyle ürün arayışında iken tanıştım fakat kullandığım diş macunundan memnun kaldığımı söyleyemem..sonra zeitgard da kullanmıştım yüzümü daha çok tahriş etmişti malesef :KK43: sonrasında iş arkadaşım başka bir şirketin ürününü tavsiye etti, onları kullandım..cilt bakım ve diş macunu..çok memnun kaldım onlardan

LR kullanicisiyım ürün için üye olmuştum temizleme cihazını tek geçerim ama şimdi jeunesse global firmasinin kök hücreli kremleri var ve yakinda sanırım oda herkeste olur güzellik merkezleri dahil şimdi onu aldım paket şeklinde satılıyor komple set şeklinde satiliyor LR cihazı evet acıyor kiriskligin ama 6 ay kullanımda topraliyor bu anında aciyorya

bende aldım zeitgard 2 makina 3 . kullanımdan sonra bozuldu gönderdm frmaya yenisini gönderdiler 3 kullanımdan sonra yne aynı oldu bi kenara attımm öle duruyor evde hiç bi faydasını da göremedm o cihaza vereceğinz paraya gidin botox yaptırın arkadaşlar

Henuz zeidgarti kullanmadim arkadasim ama hamileligimde olusan catlaklarim icin kullandigim urunlerden, box setten, dis macunundan ve kremlerinden cok memnunum. Kalitesi piyasadaki bir cok bilindik markadan cok daha yuksek.
Merhaba çatlaklar içün ne kullandınız ve ne kadar zamanda fayda gördün acaba

X