lütfen bana fikir verin

ayrılarak çoook iyi bir şey yapmışsın, bu yaşlarda maalesef böyle şeylerle hep karşılaşacaksın. ileride de karşılaşıcaksın. erkekler genel olarak böyle galiba ya :') yaşadıklarından ders alıp, mantıklı kararlar alabilirsen zarar görmez, düzgün insanlarla karşılaşabilirsin.

sabah konunu okumuştum, şimdi de şöyle bir tivit denk geldi:

ayrılarak çoook iyi bir şey yapmışsın, bu yaşlarda maalesef böyle şeylerle hep karşılaşacaksın. sana kim olursa olsun istemediğin herhangi bir şeyi yaptırmak istiyorsa koşarak kaçman lazım.

tam üstüne denk gelmiş twit gerçekten.. evet bende şuan çok rahatlamış hissediyorum kendimi eğer hayır diyemeyip gitseydim ne kadar perisan olurdum tahmin edemiyorum bile , gece cok sükür ettim o yüzden güzel bir enerjiyle uyandımm

söyledim aylardır geçmek bilmeyen bir korkunun içindeyim düzenli regl gördüğüm halde konu beni çok fazla etkiledi o da biliyor..
Şimdi sen gitmek istemedikçe seni manipüle etmeye başlayacak ne yani sex icin mi o evi tuttugumu düşünüyorsun benim amacım seninle vakit geçirmek bunu mu düşünüyosun gerçekten vs diyerek sana kendini suçlu hissettirecek belkide üste çıkmaya çalışacak ne derse desin sakın inanma insan gerçekten çok sevdiğinde sevdiğini incitecek en ufak şeyi bile yapmaz bunu unutma ablacım istemedigin hicbirşeyi yapma bu sebepten seni sevmediğimi düşünüyorsan buyur düşün de kendini izah etmeyede çalışma hırbo kardeşimize.

Ayrildin sanirim simdi gordum kendin icin en guzelini yapmissin gitsin kendisine bir sex makinasi bulsun senden ekmek cikmaz ona

Son düzenleme:
Şimdi sen gitmek istemedikçe seni manipüle etmeye başlayacak ne yani sex icin mi o evi tuttugumu düşünüyorsun benim amacım seninle vakit geçirmek bunu mu düşünüyosun gerçekten vs diyerek sana kendini suçlu hissettirecek belkide üste çıkmaya çalışacak ne derse desin sakın inanma insan gerçekten çok sevdiğinde sevdiğini incitecek en ufak şeyi bile yapmaz bunu unutma ablacım istemedigin hicbirşeyi yapma bu sebepten seni sevmediğimi düşünüyorsan buyur düşün de kendini izah etmeyede çalışma hırbo kardeşimize.
ay gerçekten yazdığınız herşeyi söyledi bana cok üzgün bir yanım çünkü güzel gelecek hayallerimiz vardı ailesiyle bile tanışmıştım nasıl bu kadar hormonlarına yenik düşebilir bilmiyorum 17 yasındaki ergen kuzenimin bile hormonları bu kadar degildir eminim

ay gerçekten yazdığınız herşeyi söyledi bana cok üzgün bir yanım çünkü güzel gelecek hayallerimiz vardı ailesiyle bile tanışmıştım nasıl bu kadar hormonlarına yenik düşebilir bilmiyorum 17 yasındaki ergen kuzenimin bile hormonları bu kadar degildir eminim
Ablacım bırak bu arkadaşı üst mesajimada ekleme yaptim ayrildigini yeni gördüm kendini tatmin edecek bir sex makinası bulsun acilen bukadar hormon baskısı altinda kalmak çok tehlikeli işler yaptirir insana sen yoluna git bunun gibisi takinti yapar istedigimi alicam diye kılı kırk yarar artık böyle şeyler olmiycak der bi süre sonra daha beteri olur sonrada terkeder hakeden biriyle yasa bazi seyleri yasayacaksan da böylesiyle degil

Ablacım bırak bu arkadaşı üst mesajimada ekleme yaptim ayrildigini yeni gördüm kendini tatmin edecek bir sex makinası bulsun acilen bukadar hormon baskısı altinda kalmak çok tehlikeli işler yaptirir insana sen yoluna git bunun gibisi takinti yapar istedigimi alicam diye kılı kırk yarar artık böyle şeyler olmiycak der bi süre sonra daha beteri olur sonrada terkeder hakeden biriyle yasa bazi seyleri yasayacaksan da böylesiyle degil
cok dogru diyorsun abla bende bunları göz önüne alarak ayrılmanın en iyisi olduğunu düşündüm zaten gec olsun güc olmasın gözüm açıldı buna şükrediyorum..

bu hassas bir çizgi sizcede dimi şimdi tamam diyip onu kırmamak için gidersem her defasında bana bunu yapıcak
O sizi kırmak pahasına istediği her şeyi yapmaya niyetli, sınırınızı çizin ve gitmek istemediğiniz yere gitmeyin.
Ailem sıkıntı çıkarır falan da demeyin, benim sınırım bu ve istemiyorum deyin.
Yaptığı şey resmen tacize giriyor..

merhaba, 20 yaşındayım. kırmadan söylemeye çalıştığımda bana karşı inanılmaz sert konuştu bende sert konuşmaya başlayınca yükseldik ve ayrıldım dün gece ve inanırmısınız az önce aradı ve kalk hazırlan gidelim orda konuşalım dedi bu mu gerçekten gece boyu düşünüp bulduğu çözüm inanılır gibi degil..
yani karşındakinden normal tepkiler bekleme çok afedersin abazalığın zirvesinde kendisi şu an.
zaten sen gitmezsen o bungalow bugün boş kalmaz

O sizi kırmak pahasına istediği her şeyi yapmaya niyetli, sınırınızı çizin ve gitmek istemediğiniz yere gitmeyin.
Ailem sıkıntı çıkarır falan da demeyin, benim sınırım bu ve istemiyorum deyin.
Yaptığı şey resmen tacize giriyor..
sanırım 1 kez gittiğim için devamının hep olması gerektiğini düşünüyor abla ama gerçekten o günden beri benim psikolojim cok bozuk kendime yakıştıramadım o durumu , benim için ders oldu gitmek ama onun için hep gitmemiz gereken bir yer gibi olustu sanırım

yani karşındakinden normal tepkiler bekleme çok afedersin abazalığın zirvesinde kendisi şu an.
zaten sen gitmezsen o bungalow bugün boş kalmaz
bana gidip sorunlarımızı bungalovda konuşalım diyince bende hayır normal bir kafede oturup konuşabiliriz dedim ısrarla oraya gidelim lütfen beni hiç mi sevmiyosun hatrım yok mu vs dedi bende görüşmek istersen gelirsin kafede otururuz dedim bakalım gerçekten dediğiniz mi olucsk yoksa hormonlarını bir kenara bırakıp benimle insan gibi oturabilecek mi😞

Yaşınız bi 25-30 olsa anlıycam da, ikiniz de henüz 20siniz. Bungalov kiralayacak parayı nerden buldu bu veled, ne iş yapıyor?

Yaşınız bi 25-30 olsa anlıycam da, ikiniz de henüz 20siniz. Bungalov kiralayacak parayı nerden buldu bu veled, ne iş yapıyor?
o şuan çalışmıyor üniversite öğrencisi babasından alıyor ve ön ödeme için 750 tl göndermiş gece bende yazıp ödemeyi geri almasını istedim ama muhtemelen adamlar parayı göndermek konusunda sorun çıkardı orda da vicdan yapmadım değil parasına oldu diye , ama söz dinlemeyi bilseydi böyle bir şey yapmazdı

o şuan çalışmıyor üniversite öğrencisi babasından alıyor ve ön ödeme için 750 tl göndermiş gece bende yazıp ödemeyi geri almasını istedim ama muhtemelen adamlar parayı göndermek konusunda sorun çıkardı orda da vicdan yapmadım değil parasına oldu diye , ama söz dinlemeyi bilseydi böyle bir şey yapmazdı
Iyyyy babasından bu iş için para alan veledin ne koynuna gircen ya bırak, yarın hamile kalsan kazara, kürtajın parasını nasıl isteyecek töbest ya.

Konu sahibi sakın yanlış anlama beni. Bence sen çok masum çok nazik ve iyi kalpli bir kızsın. Burada yazdığın cümlelerden o kadar belli oluyor ki içindeki sevgi ve nezaket. Benim tecrübe ettiğim kadarıyla senin gibi iyi kalpli kızlara böyle en başta nazik ve ilgili görünen ama içten içe tek derdi o olan manipülatif erkeklerin ana hedefi oluyor. O yüzden bence erkeklere çok yumuşak yüzünü belli etme. Aşırı düşünceli ve empat olduğunu anlamasınlar.

Konu sahibi sakın yanlış anlama beni. Bence sen çok masum çok nazik ve iyi kalpli bir kızsın. Burada yazdığın cümlelerden o kadar belli oluyor ki içindeki sevgi ve nezaket. Benim tecrübe ettiğim kadarıyla senin gibi iyi kalpli kızlara böyle en başta nazik ve ilgili görünen ama içten içe tek derdi o olan manipülatif erkeklerin ana hedefi oluyor. O yüzden bence erkeklere çok yumuşak yüzünü belli etme. Aşırı düşünceli ve empat olduğunu anlamasınlar.
çok sağolun güzel düşünceleriniz için empat kelimesinin karşılığı ben olabilirim dünyanın en yorucu şeyi.. şimdi düşününce yavas yavas taşlar yerine oturuyor benım icinde

X