lutfen yardim edin bayanlar akil vermenize cok ihtiyacim var !!

bunnygmz

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2013
12
0
Evet bayanlar bastan sona size sevdigim cocugu ve yasadiklarimizi anlatacagim bana yardim edin lutfen ben 20 yasindayim ve daha once kimseyle cikmadim o yuzden fikir almak istiyorumm neyse konuya basliym kuzenimin lise yillarindan beri ogretmenleri ve belli bir grup arkadaslari ve ailesiyle yariyil tatiline antalyaya giderler geleneksel bir hal aldigi ve grup cok eglenceli oldugu icin universiteye gectiler ama hala bu olayi devam ettirrirler gecen sene bizde gittik ailecek ve orada bir cocukla karsilastim bana cok dikkatli ve gozumun icine bakiyordu beni biraz etkiledi ama oyle hmn asik olan bir insan degilim o yuzden biraz cekingen durdum onlar yillardir birlikte oldugu icinde ayri duruyordum ama kisiligime ters bir durumdu ben cok konuskan canli ve espiri yapmayi seven biriyim durum boyle olunca dayanamayip bir sure sonra espiriler yapmaya basladim ortamdakiler beni sevdi hmn kaynastik ve bir sure sonra grupla birlikte odaya cikip sise cevirmece oynamaya basladik ve nedense cevirdigi sise hep bana ve ona geldi sorular sormaya basladi ciktigin biri var mi unutamadigin biri varmi nerede okuyorsun liseyi nerede okudun falan diye birbirimiz hakkinda temel herseyi ogrenmis olduk boylece gece yarisi olunca odalara dagildik sabah olunca gozm onu aradi ama kuzenimden ogrendigim bilgilerle onun sabaha kadar oturup filmler izledigini ve sabah uyudugunu anlatti ve bu durumun babasi yuzunden oldugunu soyledi olayi detayli anlatinca anladim babasi hic beklenmedik sekilde aniden olmus ve babasi onun hayatinda cok onemli bir yeri varmis cok ilgili bir babaymis ve kiz kardesinin ve annesinin uzuntusu ve tabi ki kendisininde kendini ickiye vuruyormus aslinda ilk zmnlar serseriligede vuruyormus ama bir senede duzelmis babasi oleli de uc yil olmus zaten neyse aksam oldu yemekler yenildi ve o geldi bakislari yine beni sardi ve iyice ondan hoslanmaya basladim ama birsey fark ettim sanki kuzenimde ondan hoslaniyor gibiydi kuzenimle iki kiz kardes gibi buyumustuk ve onu her haliyle tanirdim geri cekildim ama cocuga g. Diyelim g. Benim geri cekilmeme izin vermiyordu sanki bakislariyla sonra ben o ruh haliyle ickiyi fazla kaciirmisim yanima geldi iyimisinn diye sordu bende galiba kusacagim dedim beni elimden tutu kalk hadi lavaboya gotureyim seni dedi bana yardimci olmak icin koluma girdi kuzenime donup o da baya icmisti tabi gelecekmisin dedi yok dedi tam biz yururken kuzenim geldi yanimiza ben iceri girdm ama kusamadim ciktim ilgilendi benimle sonra yukari ciktik lobiye midem bulandi kimseye soylemeden yalpalayarak giderken arkamdan bir kizi gondermis iyi olduguna bakmam icin gonderdi dedi bende iyiyim dedim ve kusup yatmaya gittim diger gunun aksami dunun etkisindeyim diye hic icmedim odaya ciktik grubun yarisi yoktu konusuyorduk o ben kuzenim bir arkadas daha konu birden kizlarda neyi beyenip neyi begenmedigine geldi ve bana donup sen cok guzelsin gozlerin yuzun cok guzel ama karsindakine karmasik sinyaller veriyorsun gozlerinii kacirip sevmiyrmus gibi gozukmeye calisiyorsun dedi bn sokta oldugum icin sadece dinledim ve konu evlilige geldi bana senin dusuncelerrin ne merak ediyorm dedi kuzenim araya girip konuya dahil olmaya calisiyordu o da lutfen ben onun dusuncesini merak ediyorum dedi bende evlenme meraklisi biri degilim dedim ama zmni gelince elbet isterim dedim bana ben evliligi asla dusunmuyorum dedi evlenirsem ölüp karimi cocuklarimi birakamam bu aciyi yasatamam ve ye bir iliskiye baslayamam ona birsey olursa acisina dayanamam kaldiramam dedi gozlerimin icini birakin kokune indi bunlari soylerken :KK43:( haklisin dedim ama illa birsey olacak diye birsey yok yalnis dusunuyorsun dedim konu boyle boyle sabahi ettik boyle flort ede ede gecirdik diger gunude artik bana donerek acik acik ben agir basli kizlardan hoslanirim (hafif balik etliyim) balik etli kizlari severim demeye basladi surekli sonra dans ettik diskoda bir gun de ama hic acilmadi bende zaten hayatta sevsem bile soyleyemem utancimdan 6. Gun yine dogruluk mu cesaret mi oynarken bana su an sevdigin biri var mi ve onun her seyine katlanabilir misin diye sordu bende sevdigim icin tabi ki herseye katlanirim dedim ve hoslaniyorum gibi gibi dedim ayni soruyu bende sordum o da benim kaybedecek birseyim yok dedi ve bende hoslaniyorum gibi gibi dedi ondan sonra konuyu tekrar acmadik son gun oldu otobuste yanimda oturup elini saclarima koydu bana bakti bende baktim dondum durdu durdu durdu sonra gitti baska biryere oturdu sehirimize dondugumuzde inerken el sıkıstık ve ayrildik facede ekledim onu dayanamayip konusmasini bekledim konusmadi ben slm attim aylar sonra cevap yazmadi sonra bir gun sarki paylastim bir baktim o da cevap gibi sarki paylasmis sasirdim inanmadim bende cevap gibi sarki paylastim o tekrar paylasti ben iki gun sonra yine birsey paylastim o da iki gun sonrq paylasti boyle boyle aylarca devam ettik cok ilginc biliyorum hatta kimse inanmadi bana boyle olduguna ama oyle surdu gitti bundan iki ay once yok dedim boyle olmayacak oynatiyor beni kestim herseyi bir ay oda bende faceye bile girmedik cok ozledim onu kudurdum gecen ki dershaneden onunla ayni ad da biri beni ekledi konismaya basladik bana sana asik oldum deyince aglamaya basladim yapamiyorum dedim ben istemiyorum dedim ve nazim hikmetin bir siirini paylastim dun gece bir saat sonra o da mor ve otesinin oyun bozan sarkisini paylasmis ne yapacagim benn lutfen yardim edin boyle nasil devam edebiliriz ki o beni oyaliyor mu yoksa beni seviyor mu bilemiyorum anlamiyorm artik yardim edin :KK43:(((

sabrın varsa eğer sabret zamana bırak sorularının cevabını bulursun elbet

yok sabrım dersende ara konuş olmadı

kendi yoluna devam et

sabrın varsa eğer sabret zamana bırak sorularının cevabını bulursun elbet

yok sabrım dersende ara konuş olmadı

kendi yoluna devam et

Fazlla aciklayici olmus ama dedigim gibi bir kere facede denedim bir kere daha denemeye kalbim dayanmaz :-S

X