Bebek Beslenmesi Lütfen yardım edin cok üzülüyorum oglum icin 😔

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Hivdaaydin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2020
26
2
27
Merhaba arkadaşlar oğlum 10 bucuk aylik henuz bur tane bile dis çıkaramadı alt çenesinde sag ve sol tatafta etine bakinca gözüküyor ama henuz patlatamadi oglum son bir haftadir huc birsey yemiyor ağzını bile açmıyor cok zayofladi gelişimi cok geride kaldı onu görünce cok üzülüyorum sizce yemesi kilo alnadi icin ne vermeliyim yardim edin lütfen 😔

Merhaba arkadaşlar oğlum 10 bucuk aylik henuz bur tane bile dis çıkaramadı alt çenesinde sag ve sol tatafta etine bakinca gözüküyor ama henuz patlatamadi oglum son bir haftadir huc birsey yemiyor ağzını bile açmıyor cok zayofladi gelişimi cok geride kaldı onu görünce cok üzülüyorum sizce yemesi kilo alnadi icin ne vermeliyim yardim edin lütfen 😔
Kızım 1 yaşına kadar adam akıllı ek gıda hiç almadı . Anca bir yemek kaşığı yerdi , bende sürekli emziriyordum kilosu hiç geri kalmadı. Sizde sürekli emzirin şifa olsun

Kızım 1 yaşına kadar adam akıllı ek gıda hiç almadı . Anca bir yemek kaşığı yerdi , bende sürekli emziriyordum kilosu hiç geri kalmadı. Sizde sürekli emzirin şifa olsun
Zaten sürekli emziriyorum baska yemiyor emzirmede olmasa mahvolmuştum 😔

Her çocuğun gelişimi farklıdır. Bence sorun yok geri kalmış değil. Rahat olun ya stres yapmayın öyle ya da büyüyecek. Yemesinde ısrar edip çocuğu da strese sokmayın.

Her çocuğun gelişimi farklıdır. Bence sorun yok geri kalmış değil. Rahat olun ya stres yapmayın öyle ya da büyüyecek. Yemesinde ısrar edip çocuğu da strese sokmayın.
Cok haklısınız ben ısrar ettikçe zaten inatlasip iyice yemiyor o yuzden ısrarlamıyorum sevdiği seyleri yapmaya çalışıyorum belki yer diye

merak etmeyin çıkar..inci gibi olur..etrafinizda hiç çıkarmayan cocuk gordunuz mu: yok.
her çocuğun gelişimi farklı..
yemesi azaldıysa yakindir diss geliyo

X