Mağaza, market vb. Yerlerde iletişim sorunları

Bence çalışan giyim kuşama bakarak genel bir bütçe, zevk, alım gücü gibi kriterler belirliyor müşteri için. Alamayacağını düşündüğü ürünlere bakan müşteriyi de sallamayıp reyonu dağıtmakla suçlayabiliyor. İlk sayfada bir arkadaş daha yazmış. İyi bir markaya saat bakmaya girdim. Yani adam, pis fakir sen kim köpek bu saatlere bakmak şeklinde bir tavır takındı :KK51: . Ama benimde ayağımda gri eşofman altında corcs avm de dolanıyorum. Fakat benim kayış bir koptu. En arkadakileri en yukardakileri kilitli dolaptakileri falan hepsini teker teker indirttim fiyat sordum. Sessiz bir savaşa girmiş gibiydik adam sinirlendiğimi anladı hepsine yalandan baktığımı da anladı. Fakat yarım saat uğraştırdım adamı o davranışı yüzünden. Önümde açık onlarca saat dururken, hiçbirini beğenmedim kaldırabilirsiniz deyip mağazadan ayrıldım. İnsanlara böyle davranmam lakin Türkiye’deki kılığa kıyafete puan verip sonra hizmet etmek bayayılığını aşamıyorum

Ben de bu tavırlarla karşılaşınca kendi kendime tabi bi kot bi tişörtle dükkana girersen böyle olur diye düşünüp sonra da yanlış düşündüğüme inanıp öyle değildir insanlar dış görünüşe itibar etmiyordur deyip kendi kendimi yalanlıyordum. Ama bunca kişinin başına geldiyse ve bunca sayfada aynı yorum yapıldıysa demek ki öyle. Ben o mağazaya iki çocuğum için yıllarca gidip iyi para kazandırabilirdim ama bir daha gitmedim mesela, ağırlasın havalı müşterilerini

X