Makat Ağrısı

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
15
26
Merhabalar!
Ben de 5 ay önce falan ilk önce çatlak daha sonra hemoroid oluştu. Fakat çatlağımın derin olmadığını hemoroidmin de küçük önemsiz olduğu söylendi. Neyse işte ben bu zamana kadar bir sürü ilaç, hap, şurup, bitkisel yöntemler kullandım. Neredeyse 8 tane doktor ve hastane değiştirdim. Fakat son gittiğim doktorlar ben de çatlak ve hemoroid göremediklerini söylediler. Büyük ihtimal derin olmadığından ve hemoroidin küçük olduğundan kremler işe yaradı. Fakat benim hala anal kanalda ağrılarım oluyor doktora görününce sonuçlar temiz çıkıyor. Ne yapmalıyım şaşırdım kafayı yedim resmen! Bir de gariptir ki ağrılarım adet olmama yakın 5 gün önce anal kanalımda ki ağrı şiddetleniyor. Örnek vereyim dışkıdan sonra oturduğumda makatıma aferdersinizz bu nasıl bir örnektir :KK70: sopa giriyor gibi bir acı giriyor aniden ayağa kalkıyorum bu ağrıyla 10 dk sonra ağrı diniyor. Her tuvaletten sonra ani ağrı giriyor. Bir de yumartalığıma ağrı giriyor aynı anda hem yumurtalığım hem de makatım ağrıyor adet günüme yakın zaman da oluyor bu tip ağrı. Adet günümün ilk 3 gününde de bu tip ağrı hafif devam ediyor sonra ağrılar tümden diniyor. Normal günümde de arada kendini belli etmesi dışında bir sıkıntım olmuyor. Kadın hastalıklarına da genel cerrahiye de gittim. sonuçlar temiz. Fakat hala ağrıyı çekmekteyim!

X