Mantıklı mı sizce ?

Aynen benimki gibi.Ciddi ciddi rapor mu alacağım şimdi,hey Allah'ım.Evde yemek temizlik vs yapmadığımi da iddia etmiş, yediklerini unutmuş gibi yapıyor kazanmak için.
Çocuk için üzüldüğüm nokta şu: Hiç bilmeyecek aile içi nasıl olur,iyiyi de bilmeyecek kötüyü de bilmeyecek.Tek tesellim erkek çocuk olması,kızlar kadar duygusal olmaz çok icerlemez belki..Ama ben biliyorum ki mutsuz bir ortam olacakti ,bile bile ateşe atlamamak en güzeli
Rapor almak zor değilmiş .Sadece baya bir sorular olan epeyce psikolojik test çözüyormuşsunuz .Gayette sorunsuz aldı raporunu ,korkmayın .

Akil sağlığı yerinde olan hiçbir insanin hayatına kararına müdahale edilmemeli.Hayata bir defa geliyoruz onu da kiminle istersek onunla geçirmeliyiz.Bosaniyorsakcda bosanmiyorsak sonuçlarına katlanan kimse o kararını vermeli..sevindim sizin adınıza
Oyle tabi. Herkes kendi kararlarının sonuclarini yaşar..

Rapor almak zor değilmiş .Sadece baya bir sorular olan epeyce psikolojik test çözüyormuşsunuz .Gayette sorunsuz aldı raporunu ,korkmayın .
Çok şükür psikolojik sağlığıma güveniyorum da komik geliyor yani.Mahkemede mi olacak bu

Çok şükür psikolojik sağlığıma güveniyorum da komik geliyor yani.Mahkemede mi olacak bu

Amaan boşverin, geçenlerde hepimizi suya götürüp susuz getiren, kafası zehir gibi çalışan yeni emekli olmuş akrabamdan da akıl sağlığı raporu istedi tapu dairesi evini satarken, yaşı 65 olmuş diye. Komik olanı, bir sene öncesine kadar çalışıp emekli olduğu hastane, devletin bu işler için kullandığı hastane, kendisi psikolog, emekli olduğu pozisyon da bu testleri on yıllardır yaptığı pozisyon. Güldük geçtik.

Zaman su gibi akıp geçiyor, bir bakacaksınız 2022 Ocak ayında, bugünleri buradan okuyup gülüyor olacağız.

Amaan boşverin, geçenlerde hepimizi suya götürüp susuz getiren, kafası zehir gibi çalışan yeni emekli olmuş akrabamdan da akıl sağlığı raporu istedi tapu dairesi evini satarken, yaşı 65 olmuş diye. Komik olanı, bir sene öncesine kadar çalışıp emekli olduğu hastane, devletin bu işler için kullandığı hastane, kendisi psikolog, emekli olduğu pozisyon da bu testleri on yıllardır yaptığı pozisyon. Güldük geçtik.

Zaman su gibi akıp geçiyor, bir bakacaksınız 2022 Ocak ayında, bugünleri buradan okuyup gülüyor olacağız.
İnşallah okur ve gülerim.Haftaya gideyim bakalım.. psikologdan mi alınacak Angela Angela ? Sosyal hizmet uzmanı gibi bişey de yaziyordu da

İnşallah okur ve gülerim.Haftaya gideyim bakalım.. psikologdan mi alınacak Angela Angela ? Sosyal hizmet uzmanı gibi bişey de yaziyordu da
İzmirde davaları olmuştu ,hastaneden aldı ancak teyze kızımın avukatı yönlendirmişti .Psikiyatri kliniğinden almıştı .Sadece test çözmüş ,ne zaman sonucu çıktı bilmiyorum.Fakat çok uzun sürmedi raporun çıkması diye biliyorum.

Kim oldugunun önemi yok nasılsa cefa cekeceksin diye de eklerdi.
Çevremizde ne kadar ruh hastası var :olamaz:
Nasılsa cefa çekeceksin, iyisi zaten bizi bulmaz, yastık değişir kader değişmez, annenin kaderi kızına geçer. Çoğumuz duymuşuzdur bunları veya benzerlerini. Resmen tedavilik ruh hastalığı ürünü bu düşünceler ama normal normal söylüyorlar böyle. Bilişsel davranışçı terapilik ruh hastalığı hatta :KK45:
edit: cümle ekledim

Çevremizde ne kadar ruh hastası var :olamaz:
Nasılsa cefa çekeceksin, iyisi zaten bizi bulmaz, yastık değişir kader değişmez, annenin kaderi kızına geçer. Çoğumuz duymuşuzdur bunları veya benzerlerini. Resmen tedavilik ruh hastalığı ürünü bu düşünceler ama normal normal söylüyorlar böyle. Bilişsel davranışçı terapilik ruh hastalığı hatta :KK45:
edit: cümle ekledim
Evet atasözü gibi kalmış her biri 🤷🏻‍♀️

X kuşağı çok takıntılı beğeni meselesine. Benim halam da böyledir. Bak bak ayşe’yi görüyor musun fatma’nın fotosunu beğenmiş ama benimkini beğenmemiş..hala görmemiştir işi vardır diyorum yok yok ben onun ciğerini bilirim diyor. :KK70: yani ben şahsen listemde kim foto atmışsa beğenir geçerim seviyorum sevmiyorum ayrımı yapmam.

X