Markafoni belası

in vino veritas

in aqua sanitas
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
23.913
63.655
Bu siteye ne oldu kızlar, ne güzel alışveriş yapardık eskiden. Şimdi felaket durumdalar, dolandırıcı gibi oldular.

5 haziranda bir çanta ve bir ayakkabı aldım bu siteden. 7 haziran kargo tarihiydi. İki hafta geçti üzerinden hala hareket yok. Çağrı merkezine ulaşılamıyor, maillere cevap veren yok. Twitterdan sürekli yazıyorum, taciz ediyorum resmen "ürününüz en kısa sürede gönderilecektir" tek aldığım cevap. Şiparişimi iptal bile edemiyorum. Hoş iptal etsem de ödediğim parayı geri alabilecek miyim bilmiyorum.

Ne yapayım ben sizce? Bu mağduriyeti yaşayan başka birileri var mı buralarda?

Ürün depolarında yoksa tedarik edip kargoya vermeleri uzun sürebiliyor bazen.

Ama iki hafta da çok cidden bilemedim :KK64:

Hızlı gönderideydi ürün. Hızlı gönderi ürünleri zaten depoda olup aynı gün ya da ertesi gün kargoya verileceklerden oluşuyor. Ne oldu anlamadım, hiç bir şekilde iletişime geçemiyoruz. Asıl sıkıntı bu.

Geçen anahaberde bunun haberini verdiler. Mağdur olan çokmuş. Gerçi orda tanınan bilinen güvenilir bir netten alışveriş sitesi dediler ama büyük ihtimal markafonidir.

aldığım şey alakasız adi çıktı demiştim. bir daha asla bişey almam.

tüketici hukuku sınavında ayıplı mala örnek göstermiştim geleni anlatıp. öyle düşün:KK70:

Benim burdan yaptığım alışverişin haddi hesabı yok. Açıldığından beri yüzlerce sipariş vermişimdir. Tek sorun yaşamadım. O yüzden çok gömmek de istemiyorum. Ama mağdurum çok fena.

Bu siteye ne oldu kızlar, ne güzel alışveriş yapardık eskiden. Şimdi felaket durumdalar, dolandırıcı gibi oldular.

5 haziranda bir çanta ve bir ayakkabı aldım bu siteden. 7 haziran kargo tarihiydi. İki hafta geçti üzerinden hala hareket yok. Çağrı merkezine ulaşılamıyor, maillere cevap veren yok. Twitterdan sürekli yazıyorum, taciz ediyorum resmen "ürününüz en kısa sürede gönderilecektir" tek aldığım cevap. Şiparişimi iptal bile edemiyorum. Hoş iptal etsem de ödediğim parayı geri alabilecek miyim bilmiyorum.

Ne yapayım ben sizce? Bu mağduriyeti yaşayan başka birileri var mı buralarda?
müşteri şikayetlerini yazabileceğin bir site var https://www.sikayetvar.com/
ben ne zaman oraya yazsam çat diye dönüş oluyor:)

ya ben daha dün dedim eşime bunlar batıyor mu ne diye sürekli aynı şeyler ve yayın süresi çok uzun..
önceden kampanyaları 3-5 gün olurdu şimdi 14 vs gibi..
paran kalmaz ama ne zaman alırsın allah bilir..
kimseye ulaşamamanda enteresan ..

ya ben daha dün dedim eşime bunlar batıyor mu ne diye sürekli aynı şeyler ve yayın süresi çok uzun..
önceden kampanyaları 3-5 gün olurdu şimdi 14 vs gibi..
paran kalmaz ama ne zaman alırsın allah bilir..
kimseye ulaşamamanda enteresan ..

Diyorum ya dükkanın kapısına kilidi vurup gitmiş gibiler. Hiç bir şekilde ulaşılamıyor.

Benim aldığım çantanın bugün tekrar kampanyası başlamış. Gönderemedikleri ürünleri hala satıyorlar.

Cok enteresan ben de surekli alışveriş yapardim ama son zamanlarda tuhaflik vardi kampanyalar 14 15 gün suruyor.simdi sadece morhipo ve trendyol takılıyorum

X