Mart Ayı Gebelik Planlayanlar

Benimde 25 mart merakla bekliyorum son bir hafta kaldi.. yumurtlama gunlerini degerlendirdik igne vs olmadim ama cok umutluyum bu ay neden bilmiyorum. His olarakta rahim bölgemde hafif sızılar var sanki göğüslerim dolgunlasti
İkimiz aynı bekliyoruz benim de adetim tam 28 günde geliyor cuma günü 28. Gün ama test yapmayacağım adet gecikmesini bekliyorum bu arada son zamanlarda hergün adet ağrısı gibi ağrı oluyor ve ara ara kramplar giriyor bugün de kuyruk sokumunda bir ağrı vardı namazda üstüne oturamadım kendimi dinlediklerim kadarıyla böyle 😀😀😀😀hakkımızda hayırlısı olsun artık

Benimde 25 mart merakla bekliyorum son bir hafta kaldi.. yumurtlama gunlerini degerlendirdik igne vs olmadim ama cok umutluyum bu ay neden bilmiyorum. His olarakta rahim bölgemde hafif sızılar var sanki göğüslerim dolgunlasti
Benim düşükle sonuçlanan gebeliğimde ilk gebeliğimde yani, göğsümde sadece sızı vardı ve adet ağrıları hafif gelip gitmiçdi.
Ama şu an bacak ağrısı var, göğüs dolgunlaçtı ne zaman adet olsam böyle olur. Çok korkuyorum yaaa

8 günüm var. Zaten 25 mart çatlatma iğnesinin 14 günü. Demin duş alırken karnımda hafif sızılar olduğunu hiss ettim. Adet öncesi sivilcelenmem olur. Yine başladı sivilcelenmeye. Yaaa tüm moralim bozuluyor. Umudum girtikçe kayboluyor
Galiba bende regl olucam sancı giriyor kasıklarıma :KK43: klomenle birlikte mi kullanmıştınız igneyi benim öyle oldu bu ay

8 günüm var. Zaten 25 mart çatlatma iğnesinin 14 günü. Demin duş alırken karnımda hafif sızılar olduğunu hiss ettim. Adet öncesi sivilcelenmem olur. Yine başladı sivilcelenmeye. Yaaa tüm moralim bozuluyor. Umudum girtikçe kayboluyor
Bende geçen ay Klomen Ovitrelle oldum o iğne sivilcelenme yapıyor kasıklarda ağrı da yapıyor hatta başka grupta bir arkadaşla belirtilerimiz aynıydı ben de sivilce oldu ama o hamile kaldı benim tutmadı prolaktin yüksekliğim çıktı benim

Geçen ay klomenden sonra ben gebelik beklerken tam iğnenin 12. Gününde adet oldum erken oldu doktor yok gün tutuyor dese de ben epey ağladım yani

Gunaydin kizlar bugun dun regl günümdü olmadım henüz 4 5 gündür kasiklarimda adet sancısı gibi agrim oluyor bacaklarım cok sızlıyor bel ağrısı da var dünde midemin olduğu yerler göbek ustu sürekli atıyordu seyriyordu bazen yumurta akı gibi bazende şeffaf beyaz akintim oluyor adet olduğumda ağrısı baslardi gelen yok alt karın dolu gibi bunlar belirti olabilirmi

Gunaydin kizlar bugun dun regl günümdü olmadım henüz 4 5 gündür kasiklarimda adet sancısı gibi agrim oluyor bacaklarım cok sızlıyor bel ağrısı da var dünde midemin olduğu yerler göbek ustu sürekli atıyordu seyriyordu bazen yumurta akı gibi bazende şeffaf beyaz akintim oluyor adet olduğumda ağrısı baslardi gelen yok alt karın dolu gibi bunlar belirti olabilirmi
Test yapın adet ağrısı ile gebelik belirtileri aynı bizi de haberdar edin

Test yapın adet ağrısı ile gebelik belirtileri aynı bizi de haberdar edin
Adet agrim hep adetim başlar sonra agrisi olurdu 4 gündür adet sancısı çekiyorum baktığımda sadece şeffaf akinti geliyor beyaz test yaptım sabah cikmadi

Eklentiler

• 20240318_095632.jpg
    20240318_095632.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 27
Bende geçen ay Klomen Ovitrelle oldum o iğne sivilcelenme yapıyor kasıklarda ağrı da yapıyor hatta başka grupta bir arkadaşla belirtilerimiz aynıydı ben de sivilce oldu ama o hamile kaldı benim tutmadı prolaktin yüksekliğim çıktı benim
Benimde prolaktin 28 çıktı ve regl olucak gibi sancım var ignenin 8. Günü :KK43:

Normal de adetiniz de gecikme oluyor muydu ki
Evet düzensiz ama estro.. diye ilaç kullanıyorum adetlerim düzenli geliyor onu kullanınca 26 şubatta rahim filmi cektirmistim tüp bebek tedavisine basliycktik 6 martta esimle ilişki olmuştu 🙈 yumurtlama belirtileri vardi o zaman 12 gun gecti

Evet düzensiz ama estro.. diye ilaç kullanıyorum adetlerim düzenli geliyor onu kullanınca 26 şubatta rahim filmi cektirmistim tüp bebek tedavisine basliycktik 6 martta esimle ilişki olmuştu 🙈 yumurtlama belirtileri vardi o zaman 12 gun gecti
Düzensizse bişey diyemem kan vermeden doğru sonucu öğrenmek biraz zor

Doktorum sınırda dedi iniş adet olmayız hamişizdir 🙏 ama benim regl belirtilerim var maalesef
İnşallah benim değilimden önce belirti olmaz regl olacağım gün olur belirti şu son 10 gündür ara ara regl ağrısı gibi bir ağrı oluyor yumurtlama dan sonra da aşırı derecede üç gün batma oldu göğüslerim dolu ama ağrı acı yok bir de dün kuyruk sokumum ağrıdı

X