Tüp Bebek Merkezleri Maya Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler burada buluşalım

evt arkadaşım haklısın yaaa inş doğru merkez bulursun bende kentmi bursamı kararsızım yoksa diyorum egede ucuz birdahamı denesem diyorum kafam çok karışık yani hiç olmadı az para gider diyorum çıldırmak üzereyim gerçi yeni denediğimiz için maddi yönden hazır değilim daha anca yılbaşından sonrea anca deneriz

Arkadasim GUL e
Ege universitesinde heyetli heyetsiz kaca maloluyor.Genetik inceleme yapiyorlar mi.Sizdeki problem nedir eger sakincasi yoksa bahsedersen Kent icin olur yada olmaz diyebilirim gordugum pozitif sonuclara gore.Sence ben ne yapmaliyim.Ankara- Maya, Bahceci, Memorial, Yucel Karaman(Bruksel Kadin Saglik Merkezi) .Hangisi benim icin dogru coooook kararsizim.Onceden Kent e giderken negatif oldugunda uzuluyordum ama gidecegim yeri biliyordum heyet raporum vardi umudum vardi.Simdi ise ne heyetimvar nede hangi merkez benim icin eniyi bunu dusunmekten inan halime uzulemiyordum bugune kadar.Simdi simdi koymaya basladi cektiklerim.Artik oyle bir haldeyim ki baska hicbir konuda uzulmeye ve sabretmeye halim kalmamis.Dusunun 2 asilama 4 mikro.Velhasili ne yapacagimi bilmiyorum.Sadece dertlesmek istedim kusura bakma bunaltmamisimdir insallah

Canım sizde macs yöntemi uygulandı mı ? şu ana transfer sonucu mu bekliyorsun? kaç embriyo transfer edildi? çok soru sordum kusura bakma. bilgilendirirsen sevivirim.

mrb akdaş misafirhane de kalma koşulları ankarada kalcak yeri olmayanlar kalıyo başka bi koşuluda yok biz eski misafirhanesinde kalmıştık şimdiki misafirhanesi dahada konforlu bizim sorunumuz eşimde sperm azlıgı gittigin zaman görürsünüz cok iyi davranıyorlar yabancılık hiç hissetmiyeceksiniz osman hoca adnan hoca hemşireler calışcan tüm personel cok iyi kibirlilik yok

PAMPAL
Merhaba arkadıasımçSızın tedavı sonucunuz nasıl oldu Ben mayayı dusunuyordum fakat bazı arkadaslar max yontemının abartıldıgını merkezın basarısız oldugunu yazınca bahcecı yı dusunmeye basladım ılgı alaka super ama basarı oranı dusuk dendı

biz mayıs ayında denedik bize 2.500 milyara maloldu yol paralarıyşla beraber ayvalıkta oturuyıruz hastane 1. 600 alıyo 400 de ilaçlar tuttu heyetli o9larak ben 2 sefer hamile kaldım ikisindede kalp atışları duyulmadı doğal yolla olmuştu ama 2 aşılama 1 tüp bebek 1 mikroyla hamilew kalamadım eşimin sperm hareketleri yavaş sorıun bu ama benimde kilom 109 ama boyum çok uzun 176 şimdi kilo vermeye çalışıyorum kilo vermeden denemicem gerçi ben bu halimden 10 kilo fazlayken bile 2sefer hamile kalmıştım ama benimde kafam çok karışık nereye gideceğimi bilemiyorum bence sen alman hastanesini düşün derim forumlarda okuduğuma göre maddi yönden problemin yoksa eğer inş hakkımızda hayırlı olur canım

misafir hanelerinde kadınlar ve erkekler ayrı dairelerde kalıyorlar yemeklerinizi kendiniz temin ediyorsunuz evet ücretli

evet canım o yazıyı hatta mayanın cavabını TSRM de (üreme sağlığı ve infertilite Derneği) bende okudum.. MACS yöntemi henüz bilimsel olarak yayınlanmamış deniyor. dolayısıyla gebeliği % 33 gibi oranda artırdığı tam kanıtlanmamış deniliyor.

slm arkadaşlar mac bizede uygulandı bizim tedavi sonuçu negatif 30 yumurta toplandı ilaç tedavisinden sonra 10günlük bi sürec 30 yumurtanın 22si iyi cıktı 17döllendi 3 tanesi 1.kalite cıktı herşey cok güzel gidiyodu ama olmadı nassip degilmiş ben şunu herzamn derim eniyi yerede gitsem olmıyacaksa ordada olmaz almanyadan gelen cok var fransadan mesela orda tanıştıgım arkadaşlarımdan hamile kalanda var hiç bi merkez %100 şans veremez benim yaşımın genc olması ve bende hiç bir problem yokken bile osman hoca bana %65 şans verdi ben biraz kendimizi topladıkmı bidaha gitmeyi düşünüyorum ve gene aynı merkeze mayaya gitmeyi düşünüyorum ben sizi etkilemek istemem kendiniz iyice araştırın benim eşim 1sene araştırdı konuşmadıgı merkez kalmadı ve sonunda buna karar verdik

mrb güzelim,benim eşimin spermlerinde morfoloji oldukça kötü hatta %2,maks işlemi yapildi ve toplanan 6 yumurtadan 5.döllendi.3 tana 1.kalite embryo transferi yapildi .tutar gibi oldu ama kimyasal gebelik oluştu.çoğu yer 2.deneme de olumsuz olursa sebep araştiriyormuş ama benim ilk seferde hemen araştiralim dedi doktorum.şimdi yarin görüşmem var.bakalim ne olacak?benim ilk denememdi ve tüm personel çok alakali ve pozitifti.ama sen bilirsin yine de iyice araştir yine de .için rahat bi şekilde git.hayirlisi olsun hakkimizda inşallah...

merhaba arkadaşlar ben kayseride oturuyorum. ilk tüp bebek denememi kayseride özel hastanede yaptırdım 1 transfer yapıldı ve sonuç negatifti. ve ikinci deneme yapıldı ama bu denemede transfer olmadı bana kıbrısa gitmem söylendi ve o ana kadar bende problem olduğunu söyleyen doktor olmamıştı eşimde sperm düşüklüğü, hareketsizlik ve kümeleşme vardı. o anda yıkılmıştım ben hayata küstüm daha sonra annem ankaraya gidelim bir doktorun dediğine güvenme dedi zorla götürdü ankaraya benim umudum kesilmişti. ankarada 3 tüp bebek merkeziyle görüştüm muayene ettiler böyle birşeyin olamayacağını benim herşeyimin çok güzel olduğunu söylediler daha sonra maya tüp bebek merkezini televizyonda gördüm ve randevu alıp görüşmeye gittik eşimle ben halen çok kötüydüm moralim bozuktu. osman hoca ve ekibi beni çok güzel karşıladı. ve kayseride ki hastanede yapılan tüp bebekle ilgili kağıdı getir dedi götürdüm labratuarlarında hata yapmışlar bunuda sana bulmuşlar dedi. ve mayada ilk denememize başladık ben aynı şey olacakmış gibi hissediyordum. ama 9 yumurta toplandı 5 transfer yapıldı. ve kayseride bağış yumurtayla hamile kalabilirsin yanlışı ortaya çıktı ve ben hamile kaldım. ama eşimdeki sperm bozukluğu nedeniyle oluşan gebelik olduğu için düşük yaptım.
daha sonra maddi imkansızlıklar nedeni ile 2 yıl ara verdik. ikişer ay arayla ikinci, üçünçü ve dördüncü denemeyi yaptık tabiki mayadan hiç vazgeçmedim. ondada sonuç negatifti. ama macs yönteminin bize çok faydası oluyor. ilk denememde macs yöntemi yoktu olsaydı düşük yapmayacaktım. ben mayadan çok memnunum misafirhaneside güzel şimdi ne zaman maddiyat ayarlarsam yine oraya gideceğim herkese tavsiye ederim bol şanslar

canım bir şey sormak istiyorum. Eşimin spermlerinde problem var. Benim de en son denememde 25 yumurtam toplandı, 22 si kullanıldı, 11 i döllendi, genetik testten 4 tane döndü onların da kalitesi iyi çıkmadı. Bana yumurtaların yaşına göre kalitesiz falan dediler. negatif sonuçtan sonra merkezle gidip hiç konuşmadım. Bundan sonraki denemem için Maya yı düşünüyorum. Merak ettiği şey kaliteli yumurta sayının az çıkması konusunda doktorlar bir şey söyledimi Bir de ne kadar ödedin mikro muyda tüp bebek mi bilgi verirsen sevinirim.

canım buarada benimde adım elif biz raporlu oldugumuz için uygun bi fiyatta yaptırdık hiç bişey demediler zaten cok fazla cıkması önemli degil benimde 30 toplandı 17si iyi cıktı artık 2tane emriyodan fazla transfer etmiyorlar yeni yasa öyle yeni yasada tüpbebek raporu olanlar 800ytl le yaptırıyorlar bencede git konuş eminimki cok memnun kalcaksın

teşekkürler cumartesi günü için randevu alabilirsem Maya ile görüşmeyi düşünüyorum. Sen Maya konusunda tecrübelisin özellikle dikkat etmem gereken bir şey varsa söyle lütfen...

maya dan hiç şüphe etme onlar herşeyin detayıyla ilgileniyorlar çok memnun kalacaksın para için hiçbirşeyi yapmıyorlar iyi şanslar

maya dan hiç şüphe etme onlar herşeyin detayıyla ilgileniyorlar çok memnun kalacaksın para için hiçbirşeyi yapmıyorlar iyi şanslar

teşekkürler bu cumartesi gidiyorum. İnşallah uygun bir fiyat çıkarırlar da tedaviye başlayabılırim. Mayanın hastaları lütfen irtibatımızı koparmayalım....

hiç bişey yapmana gerek yok sadece tahlillerin varsa eger onları getir cok rahat etceksin görceksin bak osman hoca adnan hoca espirili insanlardır tüm personel cok iyi rahat ol

Budan 2 sene önce ben de gittim mayaya.bana hiç tahlil yapmadan eşimin sperm yapisinda bozukluk olduğu,bunun çocukluktan kaynaklandiği ve mikro dan başka şansim olmadiği söylendi.fakat bana güven vermediği için dokuzeylul hastanesine başvurdum.eşimin spermlerinde hiç problem olmadiği benim tiroid hastasi olduğum ve mikro bile yapilsa troid tedavisi olmadan hamile kalamayacağim,hamile kalsam bile düşük yapacağimi,eğer düşük olmazsa çok az bir ihtimalle doğum olacaği fakat bebeğin sakat olacaği söylendi.başka hastanelerde de test yaptirdim eşimde hiçbirşey çikmadi.

caycay biz ön görüşmeye gittigimiz zaman ilk önce eşime tahlil yaptılar onun sonuçu cıktı sonra beni muane ettiler.Benim ilk denemem negatif oldugu zamn bile hocam gel neden olmadıgını araştıralım dedi biz tahlilleri bize yollayın biz burda yaptıralım dedik ve gönderdiler.cogu merkezlerde 2 veya 3.denemelerde araştırıyorlar neden olmadıgını mayadakilerde bizle beraber seferber oluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…