Tüp Bebek Merkezleri Maya Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler burada buluşalım

ordike inş iyi haberlerini duyarız.Elifcim nekadar fiyatı?Ben gerçi bu sene yaptıramıyacam.

slm ben mayada 4ay önce yaptırdım olmadı ama 2.denememide orda yapmayı düşünüyorum rabbim nasip ederse sizde problem neytdi?

slm arkadaşlar evet çok güzel ilgileniyorlar hiç yabancılık çekmiyosunuz misafirhanenin yenilenmesi çok iyi oldu.Biz üzülürsek onlarda üzülüyo sevinsek bizle beraber seviniyorlar.Tedavim negatif olmasına ragmen haylen daha arıyorlar .Başkası olsa umursamaz çevre başka yerde yaptıranlar var ve birkere bile aramamışlar başarı olanlarıda iyi.

baybi benim eşimin sperm sayısı 7milyon bununda%50si canlı%50si cansız .Düşünyorum ama nezamn olur bilmiyorum ilk tedavimi 4 ayönce yapmıştık ve negatif oldu inş ikincide olur.Osman hoca normal gebeligin %1 dedi tüp bebektede %65 le 75 arası şans verdi.Sizde sorun ne acaba?

arkadaşlar merhaba ben pazartesi yada salı maya da tekrar başlıyorum sizlerede iyi şanslar

allah razı olsun ankarada teyzemgil var orada kalacağım daha önce denememde misafirhanede kalmıştım yeni si açılacaktı ama bilmiyorum açıldımı ben mayadan çok memnunum 5. denemem olacak orda ilk denememde hamile kaldım sperm bozukluğu ile oluşan gebelik olduğu için düşük yaptım

evet misafirhanesi ücretli ankarada kalacak yeriniz yoksa kalabiliyorsunuz başka şartı yok

evet pazartesi başladım mayada yeni misafirhane açılmış çok güzel ben biiraz teyzemgilde biraz misafirhanede kalıyorum

slm arkadaşlar ben bişey paylaşmak istiyorum mayada bende yaptırdım olmadı ilk denememdi.Çok güzel ilgileniyorlar ama biz misafirhanede 15 kişiydik 15 kişiden bir kişinin tuttu malesef o arkadaşımızında bebişlerini kaybetti su yetmezliginden anne kardınnda ölmüş biri diyerinize zehirlemiş ve tekrardan giden arkadaşlarımda var ve elleri boş döndü ve şimdi kafam çok karışık bidahakine gene mayayamı gideyim tama çok sıcak kanlılar ilgililier ama 15 kişiden 1 kişinin olması kocamn bir soru işareti birakıyo insanın kafasında ne olur bişey diyin bana şimdiden tşklr

bende ankarada ozel bi hastanede yaptırdım mikro enjeksiyon.tutmadı.şimdii biyer arıyoruz centrumla görüştük gercekten hüsranla donduk recai bey iyi bi doktor ama clinik oldukca kotuydu.düzen müzen yok iğrençti kısacası.mayadan aradılar konusan cok iyi birine benziyordu cok ilgili konustu.cok aydınlattı beni.ya bide bana göre cok zor bi sürec bu insanda psiklojı felan kalmıyo gittigin yerdede sitres olmaman lazım.bide gazide ahmet ve mehmet diye ikiz kardesler varmıs onlerın cok iyi oldukların duydun bilgilerinze ben onlara gitcem

:lepi:

slm mayada güzel ilgileniyorlar ilgilerinden şikayetci degilim çok güzel ilgileniyorlar vurgun duymaz degiller ama başarılı degil diyorum ya 15 kişiden bir kişi az degilmi sizce ?Gazinin başarısı nasıl?

Genart da tedavi olan varmı

ben varım canım. Gen art ile ilgili çok şey biliyorum. Takıldığın bir şey varsa sorabilirsin 2 kez orada mikro denedim, tutmadı. İlgi süperdir diyeceğim yok ama tıpkı maya gibi sonuç yok işte.. Ben şimdi Hakan Şatıroğluna gidiyorum.

ya bilmiyorum kafam okadar karışıkki hangisine gitsem neresi iyi sonuç verir?Okadar emek veriyorsunuz maddi ve manevi insan birkere daha yıkılmaktan korkuyo.

ya bilmiyorum kafam okadar karışıkki hangisine gitsem neresi iyi sonuç verir?Okadar emek veriyorsunuz maddi ve manevi insan birkere daha yıkılmaktan korkuyo.
pampal cım,haklısın kafa karışacak kadar da var,bende senin gibiyim ben ankaradayım,ama ist düşünüyorum,ne yapayım bu sefer 12 den vurmam gerekli,allah yardımcımız olsun valla

arkadaşlar benim ilk kez denemeyi düşünüyorum içimde kalmasın diye yaşımda geçiyo zaten mayayı araştırıyorum ssk dan rapor alıp gidicem ve misafirhanede kalmak istiyorum.deneyimli olanlar varsa ilk muayeneye gidip daha sonra gün mü veriyorlar şu gün gelin başlanacak diye birde hangi mikro mu yoksa aşılamamı biz mi karar veriyoruz. birde misafirhane fiyatını bilen varsa lütfen söylesin maddi olarakda hazır olmak lazım moralimiz bozlmasın oralarda.herkesin hakkından hayırlısı olsun

doktor karar veriyor mayada mikro veya aşılamaya hangi ay isterseniz o ay başlıyorsunuz yeni misafirhanesi açıldı 2 kişilik banyolu oda 60 ytl 2 kişilik müşterek banyoyu kullanarak 40 ytl 4 kişilik müşterek banyolu odada kişi başı 15 ytl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…