Tüp Bebek Merkezleri Maya Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler burada buluşalım

benimde eşimde spermde kümeleşme ve hareketsizlik var bu sorun kayseride yaptırıyoruz tahlil çıkmıyor mayada son sistemlere göre yapıldığı için başka yerlerde çıkmayan sorun orda belli oluyor.

elifzeynep neyaptın gittinmi mayaya nasıl gecti bilgilendirisen sevinirim

elifzeynep neyaptın gittinmi mayaya nasıl gecti bilgilendirisen sevinirim

pampal merhaba, cumartesi günü gittik.Osman bey cok yoğun yaklaşık bir saat bekledikten sonra ancakgörüşebildik. Biraz değişik bir adam. İlk muayenelerimizi olduk. Mikroenjeksiyon ve MACs önekrdi. Ayrıca dışarda yaptırmam gereken bağışıklık sistemi ile ilgili bazı tahliller istedi. Bu arada işin maddi boyutunu da konuştuk. İlaç hariç raporsuz toplam 1900 Euro kadar bir rakam çıkardılar. Aslında ortalama bir rakam ama ben daha önceki iki denememi 2500 er YTL ye yaptırdım.O yüzden biraz çok geldi . Tahlilleri yaptırım yeniden gidicem. Bakalım hayırlısı...

slm inşallah hayırlı sonuçlar alırsın muhakkak bağışıklık sistemleri ile ilgili tahlilleriniyaptırıp sonuçları göster

hakkımızda hayırlısı bizde bi hafta önce konuşmuştuk ordaki bi bayanla raporlareda degişiklik varmı diye raporlu bize yaklaşık 800 ytl dedi.tanıdıkca osman hocayı ve adnan hocayı sevceksin .cok iyi insanlar.dualarım sizlerle inş iyi haberlerinizi duyarız.

canım ilk muyenede neler oluyor biraz analatabilir misin? siz de problem ne? merak ettim biz de çünkü erkek infertilitesi var da

canım ilk muyenede neler oluyor biraz analatabilir misin? siz de problem ne? merak ettim biz de çünkü erkek infertilitesi var da

eşimin sperm sayısı ortalama 4 milyon çıkıyor ve ileri hareketli sayısı sıfır. Toplanan yumurtaların ancak yarısı dölleniyor. Şekil yapısı da bozuk olduğundan genetik testte bu sayı da yarıya iniyor. Benim yumurtalarım da galiba bir problem var. 3 günden sonra kalitesi giderek düşmeye başlıyor.Gerçi Osman hoca bu duruma pek inanmadı ama...Bu arada ilk muayeneda sadece eşimden spermiyogram aldılar. Benim de ultrasonla yumurtalık rezervime ve rahimime baktılar

Son düzenleme:
ablam mayada 2 kez denedi sonuç negatif.ayrıca misafir hanesinden hiç memnun kalmamış.gerek mail atarak gerekse tlf arayıp insanları ikna ediyorlar sonrası malum psikolojik çöküntü işin maddi boyutunu saymıyorum zaten...

eski misafirhane iyi degil ewet ama biraz temiz tutmakta bizim elimizde tutmamasıda ben merkezleri suçlamıyorum nasip diyorum rabbim ne isterse o olur. Ben tutmamasında kendimide suçluyorum gebelik tahliligini yaptırmaya son3gün kala kahverengi lekelenmem oldu görünce moralelim cok bozuldu.Hemen adnan hocayla konuştum bana kesinlikle moralini yüksek tut dedi ama ben aglayıp moralimi hepten bozdum tahlil yaptırana kadar hep agladım ve şimdi diyorumki keşke moralimi yüksek tutsaydım ve ben herşeyi kafa takan bi insanım keşke takmasaydım sanki taktıgımşeyler yada taktıgım kişilermi bana bebek verceklerdi.şimdi okadar pişmanımki ama rabbim izin saglık verdiginde ikinci denememde aynı hataları yapmıyacam sonra keşke dememek işin üzülmemek işin neyaparsak kendimize yapıyoruz .kimseye bişey olmuyo.kafanızı şişirdim özürdilerim

hayırlısı olsun canım pes etme sakın bak benim iki denememde de olmadı... Allah verecek inşallah biz yalnızca zamanını bilmiyoruz..

slm kahverengi lekeler progestan hapından dolayı olabiliyor. benim mayada ilk denememde testten dört gün önce normal kanama geldi benim moralim bozuldu olmadı diye sonra teste gittiğimde hamile olduğumu öğrendim ama sonra ozaman macs yöntemi olmadığı için bozuk spermle oluşan gebelik olduğu için 25 günlük düşük yaptım öyle lekeler kanama gelirse moralinizi bozmayın adetiniz başlasa bile test yaptırmadan kesinlikle bozmayın allah hepimizin gönlünün muradını versin

slm adnan hocada progestandan olabilir moralini bozma dedi ve ben ogün gün boyu agladım ve moralimi baya bozuldu akşam üstüne dogruda kanamam oldu ve 6gün sürdü testti yaptırdım negatif cıktı kanamam bittikten sonra bidaha yaptırdım ozamnda aynı sonuç keşke biraz daha güçlü dursaydım diyorum gerci bazende kendimi zamanı şimdi degilmiş elif rabbimim bi bildigi vardır sabret dua et diyorum kendi kendime belki rabbim bizi bunla sınıyordur.Rabbim kimseye aratmasın allahım hepimize hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip eder.amin

elifzeynep başladınmı canım tedaviye

Hayır henüz başlamadım canım. Birkaç merkez daha gezdim. Hakan Şatıroğlunu duydun mu bilmiyorum. İyi bir doktora benziyor. Sanırım orada karar kılacağım. Ama henüz yaptırmayı düşünmüyorum. En azından bir iki ay daha bekleyeceğim. Bu arada da benimle ilgili testler yapılacak. Bakalım hayırlısı..

slm yok duymadım cnm merkezin adı ne ?Hakkımızda hayırlısı inş iyi sonuç alırsın.

arkadaşlar bende ayın 1inde mayada tekrar denemeye başlıyorum hepinize iyi şanslar allah gönlümüzün muradını versin

Arkadaşlar merhaba bende 29 Kasım'da Maya'da görüşmem var. Bu benim 6'ıncı denemem olacak.

Hakan Şatıroğlu Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüpbebek ve Kıısrlık Bölüm Başkanı ama Hastanede işlem yapmıyor kendi hastanesi var orada işlem yapıyor

evet ben de özel kliniğine gittim zaten. Hs klinik adı. Çok düzenli ve ciddi bir yer. Hakan Bey hastasını odanın kapısında karşılıyor, çıkarken de oraya kadar uğurluyor. İşini iyi bilen ve çok ciddiye alan birine benziyor. Bana güven verdi şahsen... Ama çok pahalı bir yer..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…