Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahahahahaha öldüüüüm bir kere benim de başıma geldi, sabah misafir gelecek güzel kahvaltı hazırladım, oturduk çayları koyayım dedim o da ne suu içine çay atmayı unutmuşum ay rezaletti haha,
Çook zoruma gitti iyi batsın diye de o kadar bekledim birde ne güzel demlenmişsindir diyerek suyu dökünce ağlamak istedim bunu da yapma be kadın dedim

Çok kötü birşey ya

Korkuyorum biraz ama yapacak bisey yok artik bakalim yarin ne diyecek doktorum haber veririm

Kızlaar bu akşam acile gittim kan verdim 107 çıktı pozitif şu an şoktayım değer düşük mü nasıl hiç bilmiyorum dr uma da randevu alamıyorum dolmuş başka dr a gidicem cmrtsi
ohh çok şükür bir gebe haberi aldık :) çok tebrik ederim inş sağlıklı bir gebelik geçirip bebesini kucağına alırsın :) bizlere de motivasyon olur

Korkuyorum biraz ama yapacak bisey yok artik bakalim yarin ne diyecek doktorum haber veririm
Korkma canım birşey olmuyor ben anestezili oldum arkadaşım anestezisiz oldu o da hiç kötü birşey yok dedi hemde canı çok azdır inşallah güzel haberler alırsın sonuç olarak

Canım ben adet oldum bu ay da olmadı hamile arkadaşlara hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin ins bizlere de tez vakitte hayırlısı ile bu duyguyu tatmayı nasip etsin inş
İnşallah canım güzel dualarını Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…