🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Bünyeden bünyeye değişiyor o kimisi 8. Günü negatife dönerken yani iğnenin etkisi geçiyoken sonra pozitife dönüyo gerçek gebelik olarak. Kimisi de var daha 13-14. Günlerde silik çizgi çıkarıyor ben 15 mayısı beklicem tam 16 gün yapıyo
Benım test yok elimde bugün tam bır hafta oldu salı vurulmustum test almam ıstemıom alırsam yaparım fıye o yüzden cuma cumartesi

Ovulasyon testini yorumlayabilir misiniz şunu eklemek isterim iki haftadır rahatsız etmeyecek şekilde kasık ağrım vardı bacağıma ve belime vuran göğüs hassasiyetim de az dokununca hissedilir derece dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı şimdiye olsa çıkar mıydı boşuna mı yapiyorum test yardım edebilir misiniz

Eklentiler

• IMG20240507090832.jpg
    IMG20240507090832.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 36
Benım test yok elimde bugün tam bır hafta oldu salı vurulmustum test almam ıstemıom alırsam yaparım fıye o yüzden cuma cumartesi
Canım benimde bir hafta oldu dün yumurtam çatlayalı femara kullandım kendi çatladı. Cumartesi test yapmayı planlıyorum var mısın yok musun😅

Son düzenleme:
Ovulasyon testini yorumlayabilir misiniz şunu eklemek isterim iki haftadır rahatsız etmeyecek şekilde kasık ağrım vardı bacağıma ve belime vuran göğüs hassasiyetim de az dokununca hissedilir derece dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı şimdiye olsa çıkar mıydı boşuna mı yapiyorum test yardım edebilir misiniz
Canım 2 Mayıs da çatlamış gibi duruyor adet günün ne zaman

Kızlar gebe kalmak için kullandığınız bir şey var mı takviye kür veya beslenme düzeni gibi varsa nedir

Canım yunurtlama 2 mayıs gibi görünüyor sende gec dollenme olanilir bi 10 gün beklemeni tavsiye ederm.o gunu değerlendirmişssindşr umarım

kızlar merhaba, dün ve bugün şeffaf kokusuz akıntım var ve göğüs uçlarıma iğneler batıyor hafifte bir kasık ağrısı var yumurtlama döneminde olabilir miyim? 35 günde 1 regl olduğum için yumurtlama günlerim düzensiz uygulama başka gösteriyor ovülasyon testi de almadım :KK43:

X