🍀Mayıs & Haziran gebelik planlayanlar🍀

Benim de kasığımda pıt pıt bir atma var. Reglime çok ama yine de heyecanlandım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah 🌸☺️

Kızlar nasılsınız ArasaNillGerek ArasaNillGerek tatluboncuk tatluboncuk
Ateşim hala yüksek dün kaybolan göğüs ağrım bugün geri geldi.
Sabah test yaptım negatif biraz modum düştü. Erken gebelik değildi ama ucuz strip testlerden. Adetime 4-5 gün var erken mi yoksa azda olsa birşeyler görünmesi mi gerekti 🙄

Sabah test yaptım negatif biraz modum düştü. Erken gebelik değildi ama ucuz strip testlerden. Adetime 4-5 gün var erken mi yoksa azda olsa birşeyler görünmesi mi gerekti 🙄
Aşkım onlar bat günü falan doğru göstermiyor mu adet öncesi için erken gebelikler en doğru sonucu veriyo ya keşke erken gebelik testi olsaydı moral bozmak yok bu yüzden

Aşkım onlar bat günü falan doğru göstermiyor mu adet öncesi için erken gebelikler en doğru sonucu veriyo ya keşke erken gebelik testi olsaydı moral bozmak yok bu yüzden
Bende öyle düşündüm ama ister istemez üzüldüm 🤏şu kadarcık. Burda erken gebelik bulmak çok zor her eczanede olmuyo maalesef. En iyisi bekliyim ben. Bugün ateşim 37.4 oldu inanmayarak iki kere ölçtüm yine 37.4 çıktı en iyisi bekliyim evet

Bende öyle düşündüm ama ister istemez üzüldüm 🤏şu kadarcık. Burda erken gebelik bulmak çok zor her eczanede olmuyo maalesef. En iyisi bekliyim ben. Bugün ateşim 37.4 oldu inanmayarak iki kere ölçtüm yine 37.4 çıktı en iyisi bekliyim evet
Yaaa benim de ateşim hep 37 civarında çıkardııı hadi inşallaah 😍

Eklentiler

• FEBEC586-F0E1-4D48-9142-8A5EA41CD7C3.jpeg
    FEBEC586-F0E1-4D48-9142-8A5EA41CD7C3.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar bugün adetin 10.günü doktor kontrolüm vardı ,geçen ay femara yazdı ama ben ovulasyonda pik görüyorum diye içmedim.. Bugün giderken yaptığım ovulasyon testi pikti doktor muayene etti ama maalesef yumurtam henüz görünmüyordu. Yani ben 1 yıldır ovulasyon testine güvenip pik öncesi ve sonrasını değerlendirdim boşa uğraşmış oldum, ortada yumurtlama yok belliki 14. Gün vs anca büyüyor. testlerin hepsi mi böyle bilmiyorum. Ama sizi uyarmak istedim . İmkanınız varsa mutlaka doktora gidin testlere çokta güvenmemek lazım sanki fotosunu atıyorum.

Eklentiler

• IMG_5813.jpeg
    IMG_5813.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 54
ArasaNillGerek ArasaNillGerek bende yaptım demek KK iğne geçmiş bende de iğne dahil 9. Gün

Eklentiler

• IMG_20240509_121409.jpg
    IMG_20240509_121409.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 53
X