Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah canım. Altın yumurtana :)
Peki 1 yumurtayı 5.güne götürmek doktorun onerisimiydi? Az olunca götürmüyorlar ya pek. Peki ilk tüp bebek miydi? Yoksa daha önce yaşadığın tecrübeler var mıydı.
Bu ilk denemeydi dondurulmuştu daha sonra bir yumurta toplama daha yapıldı onda da 2 embriyo oldu 3. Gün embriyosu, tutunamadılar nedense o daha uzun bir protokoldü. Ben istedim 5 e gelsin daha kolay tutunur diye.

Kızlar omega3 olarak ne kullanıyorsunuz iyisinden epa dha oranları?

OmegaRoyal havyar yağı kullanıyorum emilimi daha yüksek ve yenen balıkların yumurtasından üretiliyo diye.
  • Total Omega 3 Yağ Asitleri: 501 mg
  • DHA (Dokosaheksaenoik asit): 369 mg
  • EPA (Eikosapentaenoik asit): 89 mg
  • Diğer omega 3 yağ asitleri: 43 mg
  • Fosfotidilkolin: 68 mg

OmegaRoyal havyar yağı kullanıyorum emilimi daha yüksek ve yenen balıkların yumurtasından üretiliyo diye.
  • Total Omega 3 Yağ Asitleri: 501 mg
  • DHA (Dokosaheksaenoik asit): 369 mg
  • EPA (Eikosapentaenoik asit): 89 mg
  • Diğer omega 3 yağ asitleri: 43 mg
  • Fosfotidilkolin: 68 mg
Eczanedenmi alıyosun? Nettenmi

Kizlar yaa moralm cok bozuk 😑 doktorun isaretledgi yerde bunda kese var ama cok belli deil anca alttan bakilirsa belli olur dedi. Simdiye net belli olmaz miydi yaa 😔 yarin sabah da kan vercm bi suru test yapcaklr. Siz burda keseye benzer bisy goruo musunz ?
20190903_153401.jpg

Kizlar yaa moralm cok bozuk 😑 doktorun isaretledgi yerde bunda kese var ama cok belli deil anca alttan bakilirsa belli olur dedi. Simdiye net belli olmaz miydi yaa 😔 yarin sabah da kan vercm bi suru test yapcaklr. Siz burda keseye benzer bisy goruo musunz ?Eki Görüntüle 2303989
kan artışına bakılmadı mı? erken olabilir nereye gittin cihaz iyi değilse göremeyebilirler alttan baktırsaydın..
örnek veriyorum 5+1de keseyi gördük sat ile uyumlu idi 6+1de kalp atışı aldık karından daha net görelim dedi vajinal baktı..
inşallah sağlıkla seninledir cihazdan görülmemiştir.

kan artışına bakılmadı mı? erken olabilir nereye gittin cihaz iyi değilse göremeyebilirler alttan baktırsaydın..
örnek veriyorum 5+1de keseyi gördük sat ile uyumlu idi 6+1de kalp atışı aldık karından daha net görelim dedi vajinal baktı..
inşallah sağlıkla seninledir cihazdan görülmemiştir.
Isnllh ablm yaa.
Devlete gidiorm simdilk. Belki de cihaz eskidir diye dusundm ben de. Kana da yarin bakicklr sabahtan vericm insllh. Galiba bnm sipa gec gelio adetin 2. Gunu 31 cikarsa bole gec gorunur tabi 😑 simdiden kiziorm 😁

Kizlar yaa moralm cok bozuk 😑 doktorun isaretledgi yerde bunda kese var ama cok belli deil anca alttan bakilirsa belli olur dedi. Simdiye net belli olmaz miydi yaa 😔 yarin sabah da kan vercm bi suru test yapcaklr. Siz burda keseye benzer bisy goruo musunz ?Eki Görüntüle 2303989
Vajinal baktirirrdim senin yerinde olsam
Doktorlara güvenmek lazım
Biz ne desek boş...
Dokrorun göremediğini biz nasıl görebiliriz ki ?

Isnllh ablm yaa.
Devlete gidiorm simdilk. Belki de cihaz eskidir diye dusundm ben de. Kana da yarin bakicklr sabahtan vericm insllh. Galiba bnm sipa gec gelio adetin 2. Gunu 31 cikarsa bole gec gorunur tabi 😑 simdiden kiziorm 😁
Devlwtse eski oluyor cihazlar genelde
O yüzden çok da üzülme
İmkanın varsa özel bir yere git

Vajinal baktirirrdim senin yerinde olsam
Doktorlara güvenmek lazım
Biz ne desek boş...
Dokrorun göremediğini biz nasıl görebiliriz ki ?
Devlwtse eski oluyor cihazlar genelde
O yüzden çok da üzülme
İmkanın varsa özel bir yere git
Dr erkkti cnm o yuzden istemedim alttan zaten zorlamdi da saolsn. Bi dahaki sefere gorunmezse gidicm ozele insllh

Selam arkadaslar,
Dun kesenin bos olmasi nedeniyle kurtaj oldum.
Bikac ay ara verip insallah yine calismalara basliycaz. Olmazsa da Allahin vardir bi bildigi diycez ve oglum tek cocukluk saltanatina devam edicek :)
Allah kuzuma omur versin.
Simdi daha iyiym de dun aglamaktan gozlerim kapanmisti.
Insallah hayirlisi boyledir.
Geçmiş olsun mevlam ogluna saglık sıhatle uzun ömürler versin. İnsallah tez vakitte dogal yoldan hamile haberlerini alırız

, [USER=928726]@Beste78 tedavinhayırlı olsun altın 🥚 yumurtan hayırlısıyla kucagını doldursun insallah :dua: mesajlar cok birikmiş hepsini okuyamadım Baska gelişmeler varmı kızlar epeydir dogru düzgün girip okuyamadım mesajları. Hepiniz iyisinizdir yigenlerimde iyidir insallah
İyilik güzellik diyelim❤
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor neler yapıyorsun var mı güzel haberler bat ne vakit?

Merhaba güzel insanlar.
Hamileliğimi öğrendiğimde aşı için bugüne randevu verilmişti, sağlık ocağına gittim. El doppleriyle bebeğin kalp atışını da dinliyolarmış, öyle denedi,böyle denedi,bastırdı,büktü duyamadı. Ben bebeği hissetmesem korkudan ölürdüm ama daha sabah içerde dans ediyodu, onu düşündüm sakin olmaya çalıştım. Kasıklarıma o kadar bastırdı ki asıl ondan sonra korkmaya başladım. Neyse ordan çıkıp doktoruma gittim. Muayane olmak aklımda yoktu olmuş oldum. Bebek iyi her şey yolunda, baştan topuğa 20cm olmuş,250 gr kendisi.. :KK68:
Aklınızda bulunsun böyle bi durumla karşılaşırsanız endişelenmeyin. Bu el dopplerleri kalp atışı alamamasıyla ünlüymüş:işsiz:
Herşeyin yolunda olmasına sevindin canım. Gereksiz strese neden olmuş sağlık ocağı aka neyse ki hareketlerini hissedebildiğimiz için kendini sakinleştirebilmişsin

Ben geldim kızlar, şimdi çıktım başladık tedaviye 4 yumurta görüldü ama onun önemi yok şuan, femara başladı cumaya kadar kullanıcam cuma öğlen kontrol var, yumurta cevabına göre belki az doz iğne kullanabilirmişim, son durum budur, sonrası nasıl gelişecek cuma günü belli olacak.
E Effective panic_attack panic_attack ay kızlar femara ile ilgili yazdıklarınız acayip mutlu etti beni, inşallah sizdeki olumlu etkisi bende de olur 🙏
E Effective sen 5 gün femaradan sonra mı iğneye başladın,bir de kaç doz kaç gün vuruldun canım?
Canım umarım hepsi sağlıklı embriyoya dönüşür ve 5. gün genetiğe gider. Tabiki içlerinden birisi de sana sıkıca tutunup seni anne yapar :)

Doktorun kullandığı cihazlar da görüntülemede etkili oluyor sanırım. Umarım testler yapıldığında her şeyin yolunda olduğunu öğrenirsin.

X