Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne yazıcam peki 🤔

evrensel genel sayıyı yaz gulum 3396815 hem bu bu aralar cok yogun kullanıldıgından enerjısı cok yuksekmıs hem de ebced hesabını yapmıs bırısı allahın muhyı ısmı sanırım yaratıcıkla ılgılı olan ısım yanı bu sayıyı verıyormus bılmıyorum onun bu dedıgı ne kadar dogru ama benım karsıma cok ummadıgım ve sıkıntılı oldugum bır anda cıkmıstı ve bu zıkrı de tekrarlamıstım.

kotu dusunme, ıyı dusun ıyı olsun degerlerım kat kat artıyor hersey yolunda allahın ıznıyle de, bak hamıle kaldın, sımdı sakınce bekle ve buyut yavrunu yasın kactı bu arada unutmusum canım.
Saol cnm degerim düşermi iğneden mi halen dyrm korkm var 29 yasndym carsmba doktra gtcz randevu aldk yarn sabhtn gne kan vercm

evet o sayıyı yazdım kağıda oraya koydum şimdii koyarken de Allahım konuyu biliyorsun amin dedim :)) ama sen üstüne yaz diyorsun öyle mi bişeye değil direk üzerine mi vücuda mı yazılcakk:confused:
ayağına şifa oldu mu gıı..

ayy ne kötü olmuş o da :))geçmiş olsun.. atlet külotlar değişmiştir artık :)

ayagımın zonklama ve dayanılmaz agrısına sıfa oldugunu dusunuyorum yazı olmadıgında agrıyı daha cok hıssedıyorum, ama kurtajda kolaylık olmustu, cok agrım olmdı kanamam cok olmadı herkesın anlattıgı gıbı, arkadasımın carpıntısına ıyı gelıyor yazıyoruz, kasık agrıları vardı ıyı geldı. kagıda veya ıctıgın su sısesıne veya vucuduna ama konuyu bılıyosun degıl, olumlama yapacaksın bunun.... gerceklestıgıı bılıyorum, olduguna ınanıyorum gıbı, yanı sayıya enerjıyı yukleyeceksın kuzum. atlet külaotları bır kere de camasır suyuna yatırıp tekrar yıkadık, ama lastık kısımları pembelesenlerle yollarımızı ayırdık mecburen.

Saol cnm degerim düşermi iğneden mi halen dyrm korkm var 29 yasndym carsmba doktra gtcz randevu aldk yarn sabhtn gne kan vercm

yok allahın ıznıyle ıyı gıdecek ınsallah hersey, ıcındekı sıkıntı gıtsın dıye sua oku bol bol, esmalardan oku rahatlatır senı, guzel guzel haberler alırsın ınsallah canım.

evet o sayıyı yazdım kağıda oraya koydum şimdii koyarken de Allahım konuyu biliyorsun amin dedim :)) ama sen üstüne yaz diyorsun öyle mi bişeye değil direk üzerine mi vücuda mı yazılcakk:confused:
ayağına şifa oldu mu gıı..

ayy ne kötü olmuş o da :))geçmiş olsun.. atlet külotlar değişmiştir artık :)

hatta bak ne dıycem gulme, bunun semınerıne gıden kısı paylasmıstı ınstagramında ıstersen bedıayahyakılıc var bak, kadın bunları ılk paylastı takıpcılerı denedı tabı cıdegıne, hayvanına yazan ve fark goren var ya ılgınc yanı.

Tamam canım öle yapıcm cok saol yardmn için ya iğnenin etkisi gecmişdr demi kalmz 14 güne kdr

ben ıgne olmadıgım ıcın fıkrım yok ama bu konuda bılgısı olan arkadaslar etkısı gecmıstır dıyorlar, ve ben onlara bu konuda guvenıyorum cunku bılmedıklerı konuda yorum yapmıyorlar, zaten katlanarak gıden sonuclarını goreceksın allahın ıznıyle ınsallah, ıcını ferah tut, bak hepımız de dua edıyoruz bırbırımıze, yasın daha cok genc, neden sorun olsun ıyı ıyı dusun ıyı olsun.

ben ıgne olmadıgım ıcın fıkrım yok ama bu konuda bılgısı olan arkadaslar etkısı gecmıstır dıyorlar, ve ben onlara bu konuda guvenıyorum cunku bılmedıklerı konuda yorum yapmıyorlar, zaten katlanarak gıden sonuclarını goreceksın allahın ıznıyle ınsallah, ıcını ferah tut, bak hepımız de dua edıyoruz bırbırımıze, yasın daha cok genc, neden sorun olsun ıyı ıyı dusun ıyı olsun.
Cok saol ya allha herkeze versn bnde sizler için dua edcm bnmde ilk hiç tecrbm yok heycn ve o bu degsk duygulr cok tsk ederim size

Tamam canım öle yapıcm cok saol yardmn için ya iğnenin etkisi gecmişdr demi kalmz 14 güne kdr

Hoop iğnecibaşı geldi.
İğnenin etkisi 15 gün de kalabilir ama 14.gün asla iki basamaklı bi değerde çıkmaz. 50 küsur bi şeydi sanırım senin sonuç di mi? O değeri iğnenin ilk günü bile göremezsin kuzum endişelenme. :) Bence katlanarak artacak. Ahanda buraya yazıyorum.:super:

evrensel genel sayıyı yaz gulum 3396815 hem bu bu aralar cok yogun kullanıldıgından enerjısı cok yuksekmıs hem de ebced hesabını yapmıs bırısı allahın muhyı ısmı sanırım yaratıcıkla ılgılı olan ısım yanı bu sayıyı verıyormus bılmıyorum onun bu dedıgı ne kadar dogru ama benım karsıma cok ummadıgım ve sıkıntılı oldugum bır anda cıkmıstı ve bu zıkrı de tekrarlamıstım.
Yazıcam umarım opu da doktorum görmez, kadın kendini fişlemiş demesin 😂😂

Hoop iğnecibaşı geldi.
İğnenin etkisi 15 gün de kalabilir ama 14.gün asla iki basamaklı bi değerde çıkmaz. 50 küsur bi şeydi sanırım senin sonuç di mi? O değeri iğnenin ilk günü bile göremezsin kuzum endişelenme. :) Bence katlanarak artacak. Ahanda buraya yazıyorum.:super:
Ay süper geldn o zmn aynen cnm 54.87 cıktı degerrm ondn önce yaptrmştm 10 gün 6.21 cktımştı 8 günde 8.64 ckmştı düşüp birden cıktı işte inşaallah agzndn bal damlıyor insn korkyr işte bazıları dyr daha deger az iğneden i acaba fln morlini bozuyolr işte carsmba doktorumdn randevu aldk gtcz yarnda gene kan vercm kollarım delik desik oldu

X