Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ruyam da tombul bir oglan bebek dogurdum :rolleyes: kendim dogurdum hem de kimse yoktu yardim edicek. göbeğini de benmi kesicem diyorum, ağzını burnunu temizliyorum kocama diyorum kos yardim cagir. gercek gibiydi bi anligina anne oldum ne guzeldi ☹️
Gerçeği de olur umarım ama tek başına doğurmadığın bir hamilelik olsun :) sen bu ara çok bebekli rüya görüyor olabilir misin? Sanki daha önce de yazmıştın diye hatırlıyorum

Bu Estrofem mide bulantısı ve hafif baş ağrısı yapmaya başladı bende. Araba tutuyomuş gibi bi değişik. Gün geçtikçe artmasa bari yan etkileri. Bi de sürekli acıkıyorum ama canım bi şey istemiyo gibi saçma bi durum var. :işsiz:

Bence tüp bebek sürecinde en kolay dönem opu'ya kadar olan iğneli dönem.
Transfer sonrası ise Estrofem'e bi de yok kan sulandırıcı yok progesteron eklenmesi derken en sıkıntılı dönem olacak gibi.

Hoff.. Gidem de buzdolabını kurcalayam bi.

Gerçeği de olur umarım ama tek başına doğurmadığın bir hamilelik olsun :) sen bu ara çok bebekli rüya görüyor olabilir misin? Sanki daha önce de yazmıştın diye hatırlıyorum

Ben de tee geçen sene rüyamda 11 Şubat günü doğurduğumu ve emzirdiğimi görmüştüm. Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş diyerek yataktan kalktıydım. :KK70: İşte bunlar hep bilimsel açıklamalı atasözleri :))

Ben de tee geçen sene rüyamda 11 Şubat günü doğurduğumu ve emzirdiğimi görmüştüm. Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş diyerek yataktan kalktıydım. :KK70: İşte bunlar hep bilimsel açıklamalı atasözleri :))
E sen bu durumda inşallah tutarsa meşhur kova'yı tuttuyorsun değil mi, tam o tarihlere denk mi geliyor doğum? Ayy kehanetler titreşiyor topiğin tepesinde yarebbi. :KK9:

E sen bu durumda inşallah tutarsa meşhur kova'yı tuttuyorsun değil mi, tam o tarihlere denk mi geliyor doğum? Ayy kehanetler titreşiyor topiğin tepesinde yarebbi. :KK9:

Ahaahsjsj kehanetler titreşiyor topiğin tepesinde yarebbi :))) Anam ne güldüm gıı.. :KK70:

Aynen, tutarsa 11 Şubat 2020 39.haftaya denk geliyor :KK51:

Yav düşük kaliteli bicik embriyoma ne anlamlar yükledik. :)) Zaten en önemsediğim tedavi bu olacak. Sonrasını bu kadar ciddiye alacağımı hiç sanmıyorum taaa ki bir sonraki Mayıs'a kadar. :rolleyes:

Ay hadi inşallaaa :halay:Niye düşük kaliteli olsun yav mis gibi elemeleri geçmiş bir kardeşimiz neticede.
Bu arada aklıma bu sperm, yumurta embiyo muhabbetlerinde kaçtır Woody Allen'ın şu sperm tiplemesi geliyor ya libidom iyice düştü galiba:KK45:
images.jpeg
Ne kovaymış arkadaş gelsin bitsin bu hasret.

Ay hadi inşallaaa :halay:Niye düşük kaliteli olsun yav mis gibi elemeleri geçmiş bir kardeşimiz neticede.
Bu arada aklıma bu sperm, yumurta embiyo muhabbetlerinde kaçtır Woody Allen'ın şu sperm tiplemesi geliyor ya libidom iyice düştü galiba:KK45:
Eki Görüntüle 2271018 Ne kovaymış arkadaş gelsin bitsin bu hasret.

O neeydi gız!? :)))
Libido bende de bitti bacım. Adam diyo "transfere kadar da yasaklı mıyım?" "Sanmıyorum öyle bi bilgi gelmedi henüz ama adet de bitmedi ki daha" dedim. "Gerekirse bi süre daha fedakarlık yapacan" dedim. "22 Nisan'dan beri yasak var, olmaz olsun böyle tıp!" Diyo :)) Dedim "Oha! Oldu mu o kadar!?" Yazık adam tarih atmış ama ben o kadar zamanı hiç fark etmemişim. :KK48:

gecen iki test yapmistim ruyada biri yamuk cizgili pozitifti digeri de kaybolmustu 😅 galibasi cok düşünüyorum diye goruyorum. iyiyim iyiyim dedim kendini nazar ettim bak hele ya🤣 dun bisi olmaz diyip ilk defa birlikte olduk hic agrim olmadi o anda ama, geceden beri ben perisan. amleiyat gününe geriye gitmis gibiyim🙄 haftaya kontorll var mekanizmayı dağıtmışsıniz demezler insallah 🤭

Kızlaat bende rüyamda bebeğimi emzirdiğimi gördüüüm iki göğsümden de bi onu bi onu emiyorduu :) bende hepimiz gibi anne olmayı çok seviyorum :) geçen ay malesef ki çok zor bi kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay kalmışsımdır bat'a son 9 :) 🙏🏻
hic uzulme kimyasal da olabilmisse gerisi allahin izniyle gelir canısı. kimyasalın k si bile onemli dollenme olabildigine kavusmalarin da sorun olmadığını ve bir araya gelebildiklerinin gostergesi. benimkiler bir araya geliyor mu yada gelseler niye biribirlerini begenmiyorlar bilmiyorum bilmeyenler var. insallah rüyanın gercegini cok beklemeden yasarsin💐🥰

İnşallah canım :)
7.13.15 ve 20sinde denemelrr oldu bakalım hayırlısı inşallah geöen ay çok büyük bi yıkım oldu bizim ama Rabbim elbet dolduracak kucaklarımızı :) herşey sınavımız derdimizi veren dermanımızı da verecek inşllah :) o yüzden iyi düşünüyoruz olumlu düşünmeye devam ki hormonlara iyi etkileşimler olsun 😂😂🙏🏻🎈 Armin Armin

Kuzum sen muayenede 2 yumurta var demiştin belki onlar büyüyor daha, erkendir belki regli için, henüz bir şey içmesen mi 🤔 doktorun o yumurtalarla ilgili bişey söylemişmiydi
Hafızana hayranım Beste ya☺️☺️Ewet 2 yumurta vardı ortalıkta gezinen, 2 tane de çikolata kistinin arkasındaydı, yumurtalar her dönem görülür dedi sadece, gıcık oluyorum ağzından cımbızla laf alabildiğimiz, soru sorulmasından hoşlanmayan, gülerek laf sokan, ukala kadın proflara😏😏Biraz bekleyelim adet olmazsan tarlusal dedi, hiç ilaç civanperçemi içmeyeyim bence de👍🏻

Bu Estrofem mide bulantısı ve hafif baş ağrısı yapmaya başladı bende. Araba tutuyomuş gibi bi değişik. Gün geçtikçe artmasa bari yan etkileri. Bi de sürekli acıkıyorum ama canım bi şey istemiyo gibi saçma bi durum var. :işsiz:

Bence tüp bebek sürecinde en kolay dönem opu'ya kadar olan iğneli dönem.
Transfer sonrası ise Estrofem'e bi de yok kan sulandırıcı yok progesteron eklenmesi derken en sıkıntılı dönem olacak gibi.

Hoff.. Gidem de buzdolabını kurcalayam bi.
Seni olumsuz etkilemiş ama herkes genelde dondurulmuş transfer kolay diyor. Daha az ilaç kullanıldığı için.. ben henüz bilmiyorum ama sanki bana da dondurulmuş basit gibi geldi. İlaç daha az ama daha uzun kullanılıyor sanki.
Ben hiç öyle rüyalar görmüyorum. Hani benim darı ambarım? Ben de istiyorum. Gündem bu olunca rüyalara girmesi de normal sanırım :)

Ahaahsjsj kehanetler titreşiyor topiğin tepesinde yarebbi :))) Anam ne güldüm gıı.. :KK70:

Aynen, tutarsa 11 Şubat 2020 39.haftaya denk geliyor :KK51:

Yav düşük kaliteli bicik embriyoma ne anlamlar yükledik. :)) Zaten en önemsediğim tedavi bu olacak. Sonrasını bu kadar ciddiye alacağımı hiç sanmıyorum taaa ki bir sonraki Mayıs'a kadar. :rolleyes:
Senin tahmini transfer tarihi adetten kaç gün sonra.. geç kalmadın değil mi kova ya.. embriyonun hiç kurtuluşu yok gelecek ve kova olacak. Nokta :)

gecen iki test yapmistim ruyada biri yamuk cizgili pozitifti digeri de kaybolmustu 😅 galibasi cok düşünüyorum diye goruyorum. iyiyim iyiyim dedim kendini nazar ettim bak hele ya🤣 dun bisi olmaz diyip ilk defa birlikte olduk hic agrim olmadi o anda ama, geceden beri ben perisan. amleiyat gününe geriye gitmis gibiyim🙄 haftaya kontorll var mekanizmayı dağıtmışsıniz demezler insallah 🤭

Yasaklı dönem bittiyse sorun olmaz bence. Sen yasaklı dönemle şırınga ile içeriye sperm yollamış insansın bu mu sorun olacak :)

her organda bir formül kahkaha attim sanirimm psikologa yonlendirirler bizi 😂 biyerime dovme yaptirayim ben evrensel olan sayiyi yaaff😂 valla dusunmuyo değilim😀 dedigin gibi gerceklestirmek allahtan yollarina aramak bizden. ben kesinlikle inanıyorum ki iyi geldigine. 2 yıldır kabus gibi bir turlu cozulmeyen sonuca varmayan seyler oyle bir hayrimiza done done cozuldu ki hic bir derdimiz kalmadi cok şükür 🙏🏼 bir de ben hamile kalsam hayirlisiyla😍 gece yataga girdigimiz de bizimki bi saga bi sola donerdi onca zamandir dusunmekten, hep bir dalgin gergindi ben artik tukenmistim o halinden. simdi oyle mutlulu mutlu davraniyor ki hep agzinda şükür baksana diyor hersey bir anda nasil yoluna girdi hayal gibi geliyor bana diyor. sabrimiz dularimiz bi de (ugurlu sayilarin) gucu iste iste diyorum guluyor onceden bunu soyledigim de uzayliymisim gibi bakardi😀 sagol varol sen dularimdasin💐🙏🏼

dövme konusuna gelince :) bunu sordular tekrar tekrar yazılması daha ıyı dedı semınerıne gıden hatun, bır de sureklı yazmaktan sıkılan bır arkadas bunu kaşe yaptırmıs, onun fotosunu atmıstı cok gulduk, hemen ardından bır el yapımı takı yapan fırma da kadının takıpcısıydı bu sayı yazın bır bıleklık yapmıs satısa sundu, desem ınanır mısın, ınan canım bu anlattıklarım gercek, kadını takıp etsen cılgınlıgı gorebılırısn kı kadın sadece bır ev hanımı ılgınc meselelere ılgı duyuyor ve paylasıyor sanırım en yogun ılgı goren paylasımı oldu bu konu. ben de cok etkılendım ve onun ıcın sureklı takıp ettım yazılanlar, basy,tan ınanmıyorsun ama kendınde deneyınce cıkıyor garıp bı sekılde :)

ruyam da tombul bir oglan bebek dogurdum :rolleyes: kendim dogurdum hem de kimse yoktu yardim edicek. göbeğini de benmi kesicem diyorum, ağzını burnunu temizliyorum kocama diyorum kos yardim cagir. gercek gibiydi bi anligina anne oldum ne guzeldi ☹
hayırdır ınsallah, belkı de oglusunu gordun kız, erkek cocuk da guzeldır ya anne ıcın hele, ben erkek cocugu kıza gore daha cok sevıyorum nedense, oglumun olacagını daha lısede bıle soylerdım benım kesın oglum olur dıye, ve allah bana oglumu nasıp ettı. anneye baglılıgı daha baska oglanın, ınsallah tombul tombul bır oglun olur ve onu gormussundur ruyanda gulum, ama yıne de sen tek baına dogurma, hastaneyı tercıh et :KK45:

11 subat 2020 neden olmasın o ruyadakı tarıh , ve cok da muhtemel gorunuyor bence canım :halay:

X