Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ozgur06 Ozgur06 çok sevindim. Allahım sağlıkla kavuşmak nasip etsin. Hep böyle sürüyerek gidin biz de geliriz peşinizden.
Allah nazarlardan saklasın :nazar:
amin canım,hepimiz için çok dua ediyorum,inşAllah tedavilerin sonuç verecek senin de,bu uğurda uğraş veren,Allahtan bir evlat dileyen herkese nasip etsin Rabbim,sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin :dua:

sevinmek için erken olabilir belki ama ,şimdilik kanda var diyelim kızlar
inşAllah sağlıkla devam eder,geçmişte yaşananlardan ve beterlerinden korur Allahım
dualarınızı bekliyorum :KK200:

allahımın ıznıyle cooooooooooooook guzel olacak ınsallah kuzum, yasananları unutuyoruz onumuze umutla bakıyoruz tamam mı gulum hadı taze anne guzel ve olumlu enerjıler yolla bebısıne, cekerım kulaklarını

Amaaaan alem düğün bayram olmuş ayol, gizli hamileler, tahminler, tutturanlar, kalp duyanlar, yumurta saydıranlar, test gününü bekleyenler, lambada vakti yaklaşanlar.. :KK9:Galiba bu grup sayesinde 2020 ocak - nisan arası nüfus patlaması yaşanacak :halay:@Ozgur06 hayırlı olsun güzelim duaların kabul olmuş nihayet, birkaç güne için rahatlayacak senin de. Armin Armin sana demedik mi eşinle beraber iyi bir merkezde tedaviye başlayınca bu kuruntular, vesveseler, hep sorun çıkıyooolar bitecek diye. Lafımız dinlensin diye sakal mı bırakalım yav :KK48:

Amaaaan alem düğün bayram olmuş ayol, gizli hamileler, tahminler, tutturanlar, kalp duyanlar, yumurta saydıranlar, test gününü bekleyenler, lambada vakti yaklaşanlar.. :KK9:Galiba bu grup sayesinde 2020 ocak - nisan arası nüfus patlaması yaşanacak :halay:@Ozgur06 hayırlı olsun güzelim duaların kabul olmuş nihayet, birkaç güne için rahatlayacak senin de. Armin Armin sana demedik mi eşinle beraber iyi bir merkezde tedaviye başlayınca bu kuruntular, vesveseler, hep sorun çıkıyooolar bitecek diye. Lafımız dinlensin diye sakal mı bırakalım yav :KK48:
teşekkürler canım,çok şükür Allahıma kabul oldu,inşAllah endişeleri tamamen kafamızdan atıp,sağlıkla geçiririz bu süreci:dua:

flxxxxxx heycandan akli bes karis havada ben seni unutmusum belkim hamilesin degiller listesine aklim sokmadi seni 😅🙏🏼

inşallah canım oyle olur , oldu da inşallah amiiin. senden de guzel haberler beklıyorum canım ınsallah cok olumlu ve guzel gıdıyor hersey, sonu daha da muhtesem olucak gıııııı

X