Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim.

Canım çok teşekkür ederim umarım senden de bir sonraki döngüde böyle güzel haberler alacağız. Seninki biraz daha Çalışkan çıkar da hızlı yükselir umarım. 8. Gün 19 nedir yani tembel teneke diye azarlıyorum şimdi :)
Cocukceyiz ne yapsın, kışın soğukta dışardan eve gelince bizimde elimiz ayagimiz buz kesmiş oluyor, anca o soğuktan rahim sicakligina anca alismistir, sonrada başlamıştır çalışmaya, panik bacinin dedigi gibi seninki tatlı dilden anlamiyor, hirpala, azarla bol bol :KK200:

aminnn denizcim insallah biz bekleyenler de yakinda araniza katılacağız öyle de oldu amin🙏🏼bu daha başlangıç annesi🥰 💋 gor bak cok güzel haberlerini alicaksin dahaa🧿🙏🏼 veeeeeeee tatile ailenin yanına bebeginle gidiyorsun🙏 bende bebekimi alip dönüyorum insallah🙏🏼
En güzel şeyi yaşayacağız ikimiz de; ben bebeğimle tatile geleceğim, sen bebeğini alıp evine döneceksin :)

Denis çok sevindiim. Dedim sana diimi bu bebe tutunacakkk.
Yaşasıııınn. Bu sefer oldu:eek:
Teşekkür ederim canım arkanızdan geliyoruz. Arkamızdan gelecekler için de yol hep açık :) Diyordum kıskanç bir embriyo transfer etsinler, grupta arka arkaya bebek haberlerini aldıkça ben de yaşayacağım diye tuttursun :) azıcık tembelmiş ama umarım bundan sonra farkı kapatır..

Cocukceyiz ne yapsın, kışın soğukta dışardan eve gelince bizimde elimiz ayagimiz buz kesmiş oluyor, anca o soğuktan rahim sicakligina anca alismistir, sonrada başlamıştır çalışmaya, panik bacinin dedigi gibi seninki tatlı dilden anlamiyor, hirpala, azarla bol bol :KK200:
Kesinlikle benimkine azar lazım. 8. Gün değeri için günde üç posta rencide etmeyi planlıyorum önümüzdeki bir ay.. ne zaman keseydi, kalpti oluşur ve sağlıklı bir hamilelik olduğunu duyarım o zaman unutacağım bu konuyu :)

dennisgo dennisgo pasta ! pasta ! pasta ! pasta!
pasta ! pasta ! pasta ! pasta!
pasta ! pasta ! pasta ! pasta! (tempo tuttuk say!)

:kk77: :KK200::KK200::KK200:

Hazır benim gibi mide bulantısı reflüye dönmemişken! Götüüüüür bizi adımıza da!
Kardeşim öğrendiği andan beri çok işimiz var diyor :) pasta yapamayacak kadar meşgul olacağından korkuyorum. Dedim ki değerim daha 51 farkındaysan ne işimiz varsa yetişir :)
Pasta geldiğim zaman kesin yapar da 2,5 sene sonra hamile kalmışım sadede pasta kesmez her hafta bir şey yapmalı bence :)
Görmemiş hamile kalmış şeker komasına girmiş :)

Kardeşim öğrendiği andan beri çok işimiz var diyor :) pasta yapamayacak kadar meşgul olacağından korkuyorum. Dedim ki değerim daha 51 farkındaysan ne işimiz varsa yetişir :)
Pasta geldiğim zaman kesin yapar da 2,5 sene sonra hamile kalmışım sadede pasta kesmez her hafta bir şey yapmalı bence :)
Görmemiş hamile kalmış şeker komasına girmiş :)
Gönlünüzce kutlayın gülüm. Mis gibi biraları 2 euro.ya içmek yalan oldu artık sana:KK48: Onda gözüm kalmıştı oh canıma değsin :KK70::KK70::KK70::KK70:

Yuppiiii✌✌✌✌Süper yaaa, şaşırmadım, biliyordum çünkü:)) çook sevindimmm
Katlanarak sağlıkla artsın değerin denizciğim, takipte olacağız🙏🧿💐🥂
Teşekkürler canım.. umarım senden de bir çift çizgi görürüz yarın erken gebelik testi ile.. düzenli artıp sağlıklı bir hamilelik olmasını bekliyoruz benim tembel tenekenin :)

Gönlünüzce kutlayın gülüm. Mis gibi biraları 2 euro.ya içmek yalan oldu artık sana:KK48: Onda gözüm kalmıştı oh canıma değsin :KK70::KK70::KK70::KK70:
Ay sorma Pazar günü az daha içiyordum. Ama alkolsüz bira yoktu gittiğimiz yerde ben de içe the içtim :) Kardeşim yeğenine hamileyken haberimiz yoktu. Bir akşam eğlenelim dedik, bir güzel içtik .. sonra öğrendik ki hamile :)

Ohhooooo süpeeerrr dennisgo dennisgo gözümüz aydııınnn biliyorduk zateeenn ❤❤❤ sağlıkla artıyooorr..
Kendi derdimden seni unutmuşumm aha dedim denisin sonucuuuu biliyorum ama olsun bi bakimmm dedim ve sonuççç tebrik ederimm sağlıkla kucağına al inşallahh😍
Cano son yarım saat bir stres yaptım, o 9. Gün silik gebelik testi ile ilgili.. hayatımda ilk kez 30. Gün olmuş Regl olmamışım bu iyi bir şey diyordum sabahtan beri ama son dakikalarla doğru biraz dengem bozuldu. ama değerleri öğrenince neden silik olduğunu da anladım. Doktor bir övdü bir övdü şöyle güzel embriyo, böyle güzel embriyo, 8. Gün değerine bak 19 :) umarım bundan sonra sağlıklı artar ve herşey yolunda gider..

Kızlar
Hamileyim.. değerler düşük 8. Gün 19 muş, 11. Gün 51 olmuş. Ama doktor düşük olmasına takılmadı katlandığı için.
Ohhhhhhh be işte buuu şükür 🙏 sağlıcakla bebişini al kucağın
Pıt pıtları duyduk🙂 Rabbim tamamına erdirsin inş 🙏🏻
Gözün aydın canım çok şükür. Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

X