Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlar, bugün kontrol vardı, 3 yumurta büyümüş, Dr gayet güzel dedi güzel tabi dedim şimdiye kadar yüksek doz hormonla da zaten buna yakın oluyordu dedim🤣😂 aylardır boşa o kadar hormon almışım neyse, bu 3 gün 75 iu merionalle bu 3 taneyi destekleyecez ptesi tekrar kontrol, şimdilik her şey yolunda inşallah böyle devam etsin 🙏🙏

Oh maşallah yumoslara ölçüleri nasılmış peki söyledi mi? Muhtemelen 3 gün sonra cetrotide verebilir.
Güzel olacak inşallah tedavin :)

Bugun kan verdim hcg 70.. sanırım 3 hafta daha buradayım ve diyetteyim. Muhtemelen Türkiye’ ye 4. Tedaviye başladığım kiloda geleceğim. Bu da fena bir şey değil. Daha az diyet daha çok özlediğim tatlarla geçecektir tatil.

Hcg düşmezse bırakmıyor mu ordaki doktorlar. Burda da düşmesini takip edebilirsin. Havalar guzelken gel bence :) 70 e düşmüşse 1 hafta içinde sıfırlanır sanki.

Oh maşallah yumoslara ölçüleri nasılmış peki söyledi mi? Muhtemelen 3 gün sonra cetrotide verebilir.

Hcg düşmezse bırakmıyor mu ordaki doktorlar. Burda da düşmesini takip edebilirsin. Havalar guzelken gel bence :) 70 e düşmüşse 1 hafta içinde sıfırlanır sanki.
İki negatif almadan bırakmıyorlar. Haftaya negatifse bir hafta daha bekleyeceğim. O nedenle minimum 3 hafta dedim. Konuşsam Türkiye de yaptırıp test sonucu yollarım belki ama 18 Eylül’de randevum vardı.Ağustos’ta gelemediğim için iptal etmedim. Bu hafta da pozitif olunca ona da gider öyle gelirim diyorum artık.. tatile gitmeyeceğim için çok da fark etmiyor bir kaç hafta. Sadece 5-6 Ekim’de orada olmam gereken önemli bir durum var ona yetişirim umarım.

Slm kızlar, bugün kontrol vardı, 3 yumurta büyümüş, Dr gayet güzel dedi güzel tabi dedim şimdiye kadar yüksek doz hormonla da zaten buna yakın oluyordu dedim🤣😂 aylardır boşa o kadar hormon almışım neyse, bu 3 gün 75 iu merionalle bu 3 taneyi destekleyecez ptesi tekrar kontrol, şimdilik her şey yolunda inşallah böyle devam etsin 🙏🙏
Umarım kaliteli yumurtlardır ve kaliteli embriyolar olarak 5. Güne giderler canım :)

6-9-10 mm canım, bizim merkez cetrotide kullanmıyor onun yerine progesteron veriyor yumurtalar çatlamasın diye, bu akşam onuda içmeye başlıyorum, inşallah güzel devam etsin canım, senin yeni transfer ne zaman planlanıyor

Üzülme vardır Rabbim in Bi bildiği. Bizimde öyle olmustu yaklaşık 8 ay boyunca 🥚 günlerimlerimde hep Bi aksilikler olmuştu. Allah cocuk sahibi olmamızı istemiyor diyordum. Sonra dan hamile kaldım iki kez onlarında kaybettim. Şimdi 🥚 günlerimde aksilikler cıkmıyor beraberiz ama hamilelik olmuyor. Kaderde ne varsa onu yasıyoruz biz ne yaparsak yapalım. Rabbim hepimize hayırlı yazgılar yazsın insallah
Amin canım, Allah hayırlısını versin. Yaklaşık 2 yıldır ya ben şehir dışında. Yada o oluyor veya ben hasta oluyom. Vardır onda bi hayır diyorum artık.

Çooook güzel ilerlesin inşallah onlar, ilk seferde bebiş müjdesini verirsin canım

Ne güzel haber bu Beste, bazen deneme yanılma yoluyla asıl tedavi şekli bulunuyor, bu defa öyle oldu bence. Güzel haberler alacağız senden, inanıyorum.
Bugün nasıl geçti kontrolün

Ne güzel haber bu Beste, bazen deneme yanılma yoluyla asıl tedavi şekli bulunuyor, bu defa öyle oldu bence. Güzel haberler alacağız senden, inanıyorum.
Bugün nasıl geçti kontrolün
Sağol canım, inşallah ben de güzel haberler veririm, benim durumumda olanlara umut ışığı olurum🙏 Bugün de kontrol vardı büyümeye devam ediyorlar Çarşamba kontrol büyük ihtimal cuma ya da cumartesi opu olur 🙋

X