Doğal Saç Bakım Kürleri mecitefendi sarımsaklı şampuanın kokusu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

mehel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2012
938
230
kızlar 3 haftadır bu şampuanı kullanıyorum. içine çam terabentin de koydum. çok memnunum dökülme azaldı. fakat biraz sertleşti. ben de bugün zeytinyağı koydum biraz. zeytinyağı yumuşattı baya çok kolay tarandı.ilk defa deniyorum böyle şeyler. acaba bi zararı olur mu? zeytinyağım hakiki bu arada

bi de ben bu şampuanın kokusunu hiç sevmedim. içine acaba güzel kokulu yağ esans falan katsam nasıl olur? tavsiyelerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
bende mecit efendiye çam terebenti yağı koydum saçı çam terebenti sertleştiriyor.sarımsaklı şampuan kötü olduğu için içine mecit efendinin bi saç bakım yağı vardı portakal fln vardı içerisinde ondanda koydum şuan daha iyi koktu ama o saç bakım yağının işe yaramadığını düşünüyorum

kızlar 3 haftadır bu şampuanı kullanıyorum. içine çam terabentin de koydum. çok memnunum dökülme azaldı. fakat biraz sertleşti. ben de bugün zeytinyağı koydum biraz. zeytinyağı yumuşattı baya çok kolay tarandı.ilk defa deniyorum böyle şeyler. acaba bi zararı olur mu? zeytinyağım hakiki bu arada

bi de ben bu şampuanın kokusunu hiç sevmedim. içine acaba güzel kokulu yağ esans falan katsam nasıl olur? tavsiyelerinizi bekliyorum

mehel canım ben her yazımda aynı esansı öneriyorum sanada önereyim menekşe yağı harika bir kokusu var emin olabilirsin şampuanın ml göre 1 yada 2 kapak eklersen kokudan kurtulursun . ayrıca karar veremezsen miktarına istersen şöyle yapabilirsin 1 kapak ekle iyice çalkala yeterliyse ekleme yapma yeterli değilse yarım kapak daha ekle böyle böyle bakarsın ama ben 2 kapaktan fazla koymanı tavsiye etmem canım :)

bende mecitefendi sarımsaklı şampuanını kullanıyorum.. saç dökülmelerime çok iyi geldi. çok memnum kokusu dışında.. onada çözümü duştan çıktıktan sonra pantenenin ısıya karşı koruyucu saç bakım spreyinde buldum. hem saçım yıpranmıyor hemde hoş bir kokusu var..

Merhaba , benimde çok ciddi saç dökülme sorunum vardı. Bioblas şampuanlardan alıp denemeye karar verdim. İçinede eczaneden aldığım vitamin serumlarını döktüm , ayrıca badem yağı ve çam terebentinide kattım. 3 aydır düzenli kullanıyorum ve ciddi azalma oldu. Sadece düzenli kullanmak gerekli. Arada bir de banyoya girmeden saçıma elimle badem yağını ve çam terebentini sürüyorum bekliyorum 1 saat kadar. İşe yaradımı yaradı valla, saçımda çoğalma da var. sanırım çam terebentinin etkisi..

canim hala kullaniyo musun dökülme lere iyi geliyor mu gercekten saclarim cok dökülüyor iyi dersen alacağım

X