medipolde doğum yapanlar

Bende Medipol de doğum yapacağım, epidurel normal doğum istiyorum ama yazdıklarını okuyunca korktum. Gece olunca doğuma gelmiyor mu doktor sormadım hiç :S Yarın kontrolüm var sorayım bu detayları

Bende Medipol de doğum yapacağım, epidurel normal doğum istiyorum ama yazdıklarını okuyunca korktum. Gece olunca doğuma gelmiyor mu doktor sormadım hiç :S Yarın kontrolüm var sorayım bu detayları

ben her gittiğimde ısrarla gece ve h.sonunu sormuştum. yıllık izinde değilsem geliyorum demişti. gecede aradılar ama yok açılması 7 cm olunca haber verin demiş. ama çabuk gelişti hiç beklemeden gelmesi lazımdı ama... arkadaşımın doğumu da aynı oldu. dr. gelmedi ramazandı sahurda cebini aramış cep telini kapatmış... gelceğini söylediği halde. yani ya gece doğum yapmayın ya da çok güvenmeyin...

Benimde dr um Nihan Karakaya doğumu orda düşünüyorum bende mesai saattleri dışında gelicekmisiniz diye
geçiştirdi.İşte uzman nöbetçi oluyor onlarda çok iyiler filan dedi dahada üstelemedim.
Ama kilolu olduğumdan sezeryan olmasan iyi olur yara kapanmaz dedi çocuk 4 kilonun üstünde olmazsa normal olursun dedi.yaraların iyileşir normalde dedi...

Bende burda doğum yapıcam inş. Şimdilik eğer bir aksilik çıkmazsa epidüral normal doğum düşünüyorum. Doktorumda epidüral doğuma gayet mantıklı bakıyor. Anestezi uzmanlarına çok güvendiğini ve hepsinin gerçekten işinin ehli tecrübeli insanlar olduğunu söyledi. Bana da bayağı moral verdi sağolsun. Doktorum da saat ve gün ne olursa olsun doğumda olucağını söyledi ve çok rahatladım. Tabi doğumun en başından itibaren başınızda bulunmuyorlarmış, belli bir yerden sonra doktorunuza haber gönderiliyor ve oda doğumunuza eşlik ediyor. Yoksa ben de hiç bir doktorun doğum yapıcak kişinin 10 saat başında duracağına inanmıyorum zaten. Böyle söylerse yalan olur. Ama ben 31 haftalık sürecimde hastaneden de doktorumda gayet memnunum açıkçası.

Ben bağcılar medipolde yaptım normal olmadı planlı sezeryan oldu epıdural yapıyım dedim ameliyathane kapısından girerken korktum vazgectim genel oldum ama hastahanede çok iyi baktılar çalışanlar iyiydi ben çok memnun kaldım. sezeryan çok kötü bişey normal doğum gibisi yok o travmayı yeni yeni atlatıyorum 2,5 ay geçti herşeyin doğalı iyidir bence. Bu arada Doktorlar mesai dışı doğuma gelirse ek ücret alıyorlar 200tl.

doktorunuz kim ?

Arkadaslar ben Haziran 2010 da medipolde epidural sezeryan doğum yaptım. Dr um hastanenin Dr u değildi. Dışardan geldi. Planlı olduğu için saati günü belliydi. Hastanenin anestezi kadrosu ve doğum sonrası bakımından o kadar çok memnun kaldım ki.1.5 ay sonra 2.bebeğimi yine aynı hastane ve ekiple doğuracam inşallah. Fiyatları konusunda henüz araştırma yapmadım ama ilkinde hersey dahil suit oda ve ekstra bütün harcamalar için 1.750 ödemiştik.o zaman bize gayet uygun gelmişti. Bu hafta içinde tekrar fiyat alıcam sizlerle de paylaşırım..

bende 2010 kasım ayında bu fiyatlarda doğum yaptım.ama hastanenin doktoruydu.peki doktorunuza ayrıdan bir ödeme yaptınız mı.bende 5 ay sonra doğum yapacağım..zorunlu sezeryanfiyatını sordum.2.600 dediler.

bende 2010 kasım ayında bu fiyatlarda doğum yaptım.ama hastanenin doktoruydu.peki doktorunuza ayrıdan bir ödeme yaptınız mı.bende 5 ay sonra doğum yapacağım..zorunlu sezeryanfiyatını sordum.2.600 dediler.

Benim Dr um tanıdık olduğu için 1.000 tl ödedik normalde 1.500-2.000tl alıyodu. 2.600 fena değil bir de ödeme sırasında pazarlık yaptığınızda indirim yapıyorlar. Pazartesi gidip ben de fiyat alıcam benim 1.5 ayım kaldı. Ödediğim fiyatı burdan bildiririm..

Acaba doğumum kaça patlıcak.
Az önce aradım
normal 1.750
sezeryan 2.600
epidural normal 750 fark
epidural sezeryan 500 fark
nst 70
ve fiyatlar temmuzda %15 %20 gibi artıcakmış haberiniz olsun...

10 mayısta Koşuyolu Medipolde epidüral sezeryan ile doğum yaptım inanılmaz güzeldi. 10 tane bu şekilde doğurabilirim o kadar rahat ve konforlu bir doğum.

arkadaşlar ben de inşaallah ağustosda medipolde doğum yapacağım. ssklı fiyatları normal bir gece kalma ile 550tl sezeryan 1200tl dediler bana. doktorlar mesai dışı gelmiyormuş nöbetçi doktor ilgileniyormuş. bence nöbetçi doktor olması daha iyi kendi doktorunuz gündüz hastaları varken ilgilenemez. gece hastane daha sakin ve nöbetçi de olsa doktorun ilgilenme olanağı daha fazla. yani inşaallah öyle olur. çünkü şuan çok heyecanlıyım ve normal doğum istiyorum.

bu fiyatlar bağcılar medipol herhalde .koşuyolu fiyatları daha farklı

mayıs ayında sezeryan ile doğum yaptım, çok memnun kaldık, doktorumdan, hemşirelerden, temizlikten...
genel anestezi ile sezeryan 2600' tuttu.

Merhaba.. Şuan bağcılar medipol hastanesinde çalışan doktor seher özlem yılmaz'da doğum yapan var mı?özellikle sezeryan doğum yapan varsa lütfen bana yorum yazsın.. acil yardım!

Merhabalar
Bende Allah nasip ederse aralık ayında Bağcılar medipol hastanesinde doğum yapacağım. Fiyat olarak bu hastane daha uygun.
Buarada Doç Dr Ebru hanımın hastasıyım.
O doktorda doğum yapan yada tanıdığı olan varmı acaba?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.. Şuan bağcılar medipol hastanesinde çalışan doktor seher özlem yılmaz'da doğum yapan var mı?özellikle sezeryan doğum yapan varsa lütfen bana yorum yazsın.. acil yardım!

Doğum yapmadım ama muayene oldum. Burda yazmak istemiyorum şikayetvar com diye bir site var oraya gir medipol bağcılar yaz S.O.Y hakkında tüm şikayetler çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…