Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

kız uçları elime geliyo krem sürerken bide benim kenarlar katlı dikiş gbi böyle bi değişik onlar da düzelmedi şekilden şekle girio hergün bu memeler ben anlamadım
eneeee bende de oyle. Izler gecsin diye verdigi jeli suruyorum meme basina. Anam her taraf ip. Hani balikci ipi mi ne var ya misina miydi, hah iste ondan. Seffaf sert bisi. Suruyoz ama hayirlisi bakalim diye diye suruyom.

Sen İzmirdeydin dimi?
Bayramdan sonra Kuşadasına benim yazlığa gel, ben sana gözlemenin alasını yapıyim hemide kıymalı....
Oooo süüper olur. Ben her hafta kuşadasına da geliyorum. Şöyle yapalım sen yap gözlemeleri ben yatımla yanaşıp seni kıyıdan alayım. Yunan adasının birine geçer yeriz denizin ortasında... Valla bak ciddiyim ben.

Sitede olmayan birinin adını kullanmamızı yasakladı yönetici Kazen. Sihirli ise d... Şeklinde kullandı ve BAMMM! Her an bizim kafaya da Bamm yapacaklar. Artık hiç güvende değiliz canım. Demet demet yumurta, banlanırsam sakın beni unutma! Sepet sepet miydi? :)

Konu dışı mesaj yazanlar ceza alacaktır. Konu meme estetiği sitede olmayanlar hakkında yazılmaya devam edilirse kusura bakmayın konu dışından ceza alabilirsiniz.

Bu da uyarı mesajı...
Sayfalarca benim adima sozel saldiri yapilmis
halada yapilmaya devam ediyor kan davasi gibi isimlerini bile zikretmediklerim birden benim biriyle olan tartismama girilip
Cok eski konudaki gerginligi buraya tasiyip kan davasina donusturulmus toplu linc yapilmaya baslanmis
Site yoneticilerinin,
uzatilmamasi konusunda bize sikayet edin denmesine defalarca uyarmalarina ragmen hic bir uyariyi dinlenilmeyip
Hatta bizi nasil uyarirsin yada cezalandirabilirsin diye
yoneticilere çemkirilmeye
Onlarin tarafsizligi sorgulanmaya kadar gidilinilmiş
Bundan sonra istediginiz kadar konusun devam ettirmeyecem
Cunku buranin yoneticilerine bir saygim var
Burada kraldan daha kralci davranan
Ali kıran bas kesenmiş gibi burda dolananlara benim soylenecek bir sozum yok
Ben kendi adima şu ana kadar olanlardan dolayi burdaki yöneticilerden özür dilerim

Burda bu forumu yonetip yurutmeye calisanlar kadinlar hamamina cevirdiginiz kuralsizca hadsizliginizi çekmek zorunda degiller
Allah hepsine kolaylik versin işleri gerçekten çok zor

Sana cevap yazamadim ameliyat olmadan keske resimleri gorebilseydin
Ama ceza verildigi icin yazamadimda sana
Soyle istedigin buyukluk dolu dolu bir b cupsa 300 cc bu buyuklugu saglar
Hatta c cup olur ama odemler inince biraz daha gozune kucuk gelecektir
Bu seni uzmesin 300 cc hicte oyle kucuk degil ben dokunu gormustum
Ince yapiliydin guzel olacaktir

Birde ben sigara içiyorum inşallah bi zararı olmaz çok stresliyim ve evde sikildim
Sigara bence birak meme estetigini kendi sagligin icin hic icme
Hem dikislerinide daha gec iyilestirir
Bu arada geçmiş olsun
Kendine dikkat et cabucak toparlanacaksin
Benim doktorum ameliyat oldugunu unutacaksin demisti
Gercekten unuttum agrim yok ve cok guzel yumasadilar
Hep hareketsiz olurmu diye korkuyordum
Ama bugun baktim nerdeyse normal meme kivaminda zipliyorlar
Yani korkularimiz birazda yersiz aslinda ve nasil olucaginida malesef zamana birakip beklemek gerekiyor

Selam kızlar,her hafta işim gereği ceza yazan biri olarak ceza yemem çol ilginç Banlandım,cezam biraz önce bitti siteye bi döndüm cogu üye banlanan banlanana... mutluluk2015 ve digerleri sayfaya tekrar dönmeniZ dilegiyle....
Kizlarrrr,dualplan kas alti olan biri olarak 2.5 aydan sonra kaslar saliyo kendini ve daha büyùmeye basliyolar cicilerimilk zamanlar kaslar tuttugu icin cok gergindi,ama doktorumun dedikleri cikiyor 100 gun sonra kaslar salip gevsiycek dogal meme kivamina gelicek demisti,sabredin günden güne degisiyolar

Ne olmuş burada yaa çok üzüldüm
Katliam olmuş resmen herkes banlanmis
Bu nedir böyle
Bir dengesiz kadın yüzünden herkes ceza almış,dalga geçmeyeceğizde ne yapacağız böyleleriyle haketti o şahıs
Valla tadı tuzu kalmadı buranın.Bir kabus gibi çöktü buraya uğursuzluğu
Hala ve hala yüzsüzlukle buraya gelip konuşuyor. Kimse seninle muhatap değil burada,bu ne yüzsüzlüktür.
Herkesin geri gelmesi dileğiyle

Inanin bende giresim kalmadi,kendi düsuncelerimizi paylasmak suç! Kimi tiklasam banli... Insaniz sonucta kah neme konusuruz kah baska konu,sonucta burda samimi bi ortam var,gercekten mutlu oluyodum sizlerle bisey paylasmaya...simdi birsey derken cimbizla secerek söyluyorum düsüncemi...​

Canim tsk ederim ilgine işte sonradan kuculurde iyice mutsuz olurum diye korkuyorum seninki kaç cc di kas altı dual miydi benim gibi

Allah sanada kolaylik versin kendin çalar kendin oynarsin bu saatten sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…