Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım ben waikiki'den gayet uygun bi takım almıştım. Ben yine kendi bedenimde almıştım ama hastanede bilaç kişi tüh keike daha büyük alsaydın dediler fakat ben bi sorun yaşamadım. Mutlaka düğmeli olmalı. Bunu atlama sakın

Bir naçizane fikrimi belirtmek isterim; ben tıp fakültesinde oldum ameliyatımı. Hayatımda bu kadar garantici ve iyi hissettirmeye çalışan doktor ve ekip görmemiştim. Tam 5 gün hastanede yatırdı beni doktor. Aman drenlerin çıkmadan gidemezsin, aman narkozun etkisinden çıkmadan gidemezsin vs vs derken beni 5 gün tuttu odamda. Pazar günü bile tatilini bozup beni kontrole geldi. Devlete bir şans verin derim.

Bende katiliyorun
Hem boylelikle unlu doktorlarin astronomik rakamlari belki biraz daha
Makul fiyatlara düşer.
Doktorlar tecrube kazandikça uzmanlaşirlar
Biz ozellere dünya kadar para döküp kendi üzerimizde onlari uzmanlaştiriyoruz
Devlet hastanesinde tecrubeli doktorda pekala ozeldeki bir doktor kadar basarili ameliyat yapabilir

Tamam canım çok teşekkürler

Ben lw den fermuarli bir ust almistim picama gibi degil spor daha şık bir takim hastaneden cikarkende giyebilecegim bişey tercih ettim.
Beden konusunda esnek kumas oldugu birazda salaş bir ust aldigimdan hiç bir sorun cikmamisti

Bu terbiyesiz hala buralardami ?
İsmini değiştirmiş @Demet_demet_demet yeni nick Jeanne darc_
ne oldu artık kimse konuşmaz seninle diye mi degisim yapıyorsun?
Sen ruhunu,içini,kafanı değiştirmen lazım
Psikolojik sorunlu bir şahıssın.
Görmemiş,göğüslerine protez taktirmak yerin biraz beynini gelistirseymissin.Keşke teknoloji gelişmiş olsaydı da senin gibi beyin özürlülere akıl takılsa
Sorunlu kişilik. Göğüslerinde hiç güzel olmamış
Sana senin gibi,senin dilinde konuşulmali varoş olumsuz,çirkin, pasaklı

Yorumsuz

yorumsuz mu aklın daha önce nerendeydi keşke önceden de o iğrenç yorumlarını yapmayıp o dilini biraz tutsaydın sevgilili demet yada yeni Jeanne darc mı demeliydim. Sen nasıl bir kişiliksin yaa yada kişiliksizsin forumun içine ettin bütün tadımızı kaçırdın utanmadan hala bişey yokmuş gibi her lafa maydanoz olup duruyosun ama hata sende değil zamsnında seni adam yerine koyup seni buraya alanda boşuna dememişler EDERİNDEN FAZLA DEĞER SOYTARIYI KRAL EDER

Bu sitedeki butun kadinlar icin;
En başta benim adim ebru
İçinizden geçenleri yüzüme söyleyebilirsiniz
Onun disinda
Ameliyat olacak arkadaslarda
İyi guzel enerji veren evrene
Mutlaka sizi dönüp bulacaktir
Hayatta adim attiginiz her işte bunun faydasini görürsünuz
Ameliyatinizi bile daha kolay atlatmaniza neden olur.
Hayatin her alaninda mutlu olursunuz
Allah dagina gore kar yagdirir
Sabir ve olumlu enerjinin
Mukafatini her zaman alirsiniz
allah hepinizin kalbine yuregine gore versin.

Tatlım senin adına çok sevindim maşallah nazar değmesin canım.yaşasın Samsun yaşasın 19 mayıs üniversitesi. Kusura bakmayın bu reklam değil. Sadece memleket sevgisi hasreti özlemi...

Tatlım senin adına çok sevindim maşallah nazar değmesin canım.yaşasın Samsun yaşasın 19 mayıs üniversitesi. Kusura bakmayın bu reklam değil. Sadece memleket sevgisi hasreti özlemi...
Kııızzz sen Samsunlu musuuunn baştan desene yaaa :) ay hiçbirimize nazar değmesin tütütüütüüü maşşallah hepimiz memişli olduk, bekleyenler de olacak inşallaahhhh

Kııızzz sen Samsunlu musuuunn baştan desene yaaa :) ay hiçbirimize nazar değmesin tütütüütüüü maşşallah hepimiz memişli olduk, bekleyenler de olacak inşallaahhhh
İnşallah canım ağzına sağlık . Şu mübarek günlerde dualarımız hayırlısıyla kabul olur inşallah .ve memeli amin

Sılacım iyileşme ve güzelleşme sürecini yakından takip ediyorum canım.bana rehberlik yapıyorsun.samsun ve sakarya arasında gelgitler yaşıyorum.henüz doktor seçemedim.hayırlısı bakalım.ağustosa kadar bir seçim yapmak zorundayım

Sakarya'yı da güzel araştır, orası da büyük şehir orda da güzel doktorlar vardır mutlaka. Ama içine sinmez, aklına yatmaz, parası fazladır vs kesinlikle buraya gelmeni tavsiye ediyorum canım ama önceliği tabiki kendi psikolojine ver. İçinden hah işte bu, dediğin doktor en doğru doktordur.

Kızlar ne zamandan itibaren dolgulu sütyen kullanmak serbestir dr a sormayı unuttum birde yan yatmaya yada yüzüstü yatmaya ne zaman başladınız ben rüyalarımda yüzüstü yattığımı görür oldum artık

Nsksk
Canım ben 3.haftamdayım ve dün gece yan yattım. Ama 2. haftamda pansumana gittiğimde doktor yan yatabilirsin demişti ama ben korkmuştum biraz daha bekledim yan yatmak için. Sütyen için de doktorum dolgulunun hala yasak olduğunu, içi boş ve altında tel olmayan bir sütyen kullanmam gerektiğini söyledi. Fakat ben hala ameliyat sütyenimi kullanıyorum çünkü benim kesi yerim meme başı olduğu için meme uçlarım hala hassas, normal sütyenler bana hala sert geliyor ve canımı yakabiliyor. Sen hem yan yatma konusunu hem de sütyen konusunu bence doktoruna bir danış unutmadan. Geçmiş olsun :)

meraba arkadaslar forumlarda yazdıklarınızı okudm..bende aynı derttn müzdaribim..göğüslerim çok küçük kendimi özgüvenli hissedemiyorum beğenmiyorum..bunun sonucunda nişanlımla tartısıyoruz hep.o beni cok begendiğini söylüyor ama ben kendim begenmediğim için bana yalan soyluyormus gibi geliyor..sürekli bana bişeyler ispatlamak zorunda kalıyor cok sıkıldım artık.tecrübelerinizi paylaşabilirmisiz.operasyon öncesi sonrası nasıl oluyor..şimdiden teşekkür ederim
..boyum 158 kilom 50

Silikon taktırdıktan sonra bebek emzirmede sorun yaşarmıyım tecrübesi olanlar..
Hayır yaşamazsınız merak etmeyin... Meme ucu kesisinde başarılı doktorlar bile emzirmede sorun olmayacağını garanti ediyor. Çünkü süt kanallarına dokunulmuyor bu ameliyatta. Dikleştirme olursa eğer meme dokusundan alındığı için süt kanallarının zarar görme ihtimali var..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…