Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar ameliyat olalı 12 gün oldu ise başlamak lazım ama çok çabuk yoruluyorum isim yorucu bi iş ağda kas vs güzellik salonunda çalışıyorum acaba bi zararı olurmu bugün denedim ağrım oluyor zorlanıyorum ama bişey olmazsa protezlerime bi zarar vermezse dayanicam. Sizde de ameliyattan iki hafta içinde ise başlayıp sıkıntı çeken oldumu ya da ufakta olsa ağır işler yapan oldumu bide genelde sağ el kullaniliyor bu protezi etkilermi vs.vs..
Canim sürekli hareket halinde olacagin icin agrilarin olabilir.özellikle cok fazla ayakta kalinca benim sirtim cok agriyordu ilk zamanlar.oturma hatta uzanma geregi duyuyordum. Uzatma sansin varsa uzat iznini bence

Nasıl bi hevesle üşenmemiş ve ugrasmıs azmini tebrik etmek lazım aslında:KK70::KK70: İyi ki uyardın arzum geri kalan arkadaslarımıza da gecmiş olsun gercekten dikkat etmek lazım
Evet dikkat etmek lazım. Birbirimizi uyarır ve forumada yazarsak herkes dha dikkatli olur böylece :KK66:
Ayrıca böyle üyeleri KİB yapıp yönetime de bildirmek lazım. Araştırıldığında ÇIKIYOR zaten kızlar. Birşeyler yapılmazsa uzun süre üye kalabilir forumda. Bizimde aman boşver dememiz lazım işte :KK66:

Bende izliyordum onu allahtan butun acik meme resimlerimi silmistim sadece sutyenli var bide karnimin resimleri vardi
Arkadasim uyardi beni gidip bakinca resimlerine bende suphelendim hemen birde bir pozu vardiki anlamakta zorluk cektim :KK70:
Ayni pozdan bahsediyoruz sanirim:deli: resim hafif bugulu gibi olunca ne cok inceledim o resmi acaba mi diye:işsiz: suan o resim kaldirilmis yok.. demekki düsündügümüz gibiymis

Canım bende 2 hafta sonra işe başlamıştım ama işim oturarak sadece parmaklarımla pc de byazarak iş yaptığım için sıkıntı olmadı ama ilk iki hafta yorgunluk oluyıdu hemen yoruluyp kan ter içinde kalıyordum 1 ay dikkat et ağır iş yapma ilr başladığında da bi sebeb bul yormasan çalış :dondurma:

Aslında ben ise kendim gitmek istiyorum çünkü paraya ihtiyacım var arayada bayram giriyor zaten kredinin odemesi geldi bile ve ben 5 parasizim iznimden dolayi para almıyorum zaten şu an yoksa ben 1 ay da yatarım

Ay yemin ederim aynı durumdayız bende de 85 Yazıyı ama kopçalar en uç kısımda olmasına rağmen bir sıkıyor ki göğüs altımı canım çıkacak nerdeyse göğüslerim de son 3 gündür aşırı gerginleşti şiş gibi nie ki :KK17:

BilmiyoM ki bende normal mi ki ta ilk günden sıkıyor beni gerçi iyice gerildim:bicak:

Aslında ben ise kendim gitmek istiyorum çünkü paraya ihtiyacım var arayada bayram giriyor zaten kredinin odemesi geldi bile ve ben 5 parasizim iznimden dolayi para almıyorum zaten şu an yoksa ben 1 ay da yatarım
Canim isin cok hareket istedigi icin diyorum.kollarini rahat kullanabiliyorsan sorun degil yani bu seninle alakali proteze birsey olmaz korkma.ani bir hareket yaptinmi agri batma vs.yapar.

Canim isin cok hareket istedigi icin diyorum.kollarini rahat kullanabiliyorsan sorun degil yani bu seninle alakali proteze birsey olmaz korkma.ani bir hareket yaptinmi agri batma vs.yapar.

Anladım canım bişey olmasın da geç iyileşme vs.. ya da yanlış bi durum para için ağrıya da katlanmaya calisicaz krediyi çekerken iyiydi şimdi ödemeye gelince offf offf ah şu memeler Yaktın beni

Ben tüm fotoları görünce şüphelendim,yorumlarıda okuyunca zaten bar bir gariplik dedim.
Fotolar aynı kişiye ait olamaz zaten. En belirgin farklılık dövme olan ve olmayan fotolar. Bir arkadaşımız dövmeyi sormuş. Kalemle çizilmiş ,kalıcı degil demiş. Ne kalemi yaaa :))) Daha yeni ameliyat olan fotosunda,ameliyat kalem izleri duruyır o halde kolunuzdamı çizdirdin. Ayrıca kalemle çizmek nedir Allah aşkına :))) resmen dövme yani :KK66:
Kimbilir kimin fotolarını kullandı???
İyiki varsın arzumcum

Ameliyat olalı 17 gün oldu ama bende sürekli bi öne doğru eğilme var ya şimdi bile bu Mesajı yazarken masaya koydum telefonu eğiliyorum şimdiden sarkar mı memeler böle duruyorum die ya şimdiden sarkcak die korku kaplıo içimi yardım nolur :KK61:

Anladım canım bişey olmasın da geç iyileşme vs.. ya da yanlış bi durum para için ağrıya da katlanmaya calisicaz krediyi çekerken iyiydi şimdi ödemeye gelince offf offf ah şu memeler Yaktın beni
Allah yardimcin olsun. Krediyle yada borcla yaptiran cok fazla kisi var. Kadiniz sonucta eksikligimizi tamamlayinca bizden mutlusu yok:süslü:

Ameliyat olalı 17 gün oldu ama bende sürekli bi öne doğru eğilme var ya şimdi bile bu Mesajı yazarken masaya koydum telefonu eğiliyorum şimdiden sarkar mı memeler böle duruyorum die ya şimdiden sarkcak die korku kaplıo içimi yardım nolur :KK61:
Korkma canim sarkmaz onlar..dr.un ne önerdi onu dinle tabi ama ben sütyensiz geziyorum sürekli yer cekimine yenik düser belki diye:confused::confused:

Yok canım bişey olmaz merek etme
Bende resmen kambur yürüyordum sonra düzeliyorsun

Valla ben okurken utandım.bir erkek ağzından çıktığı çok net
ha ha ,, ben eski paylaşımlarına baktı göremedim yaaa işi gücü yok bilgi edinmiş eee o kadar forumları gezerse bayan forumlarında bilgi toplar tabi allah akıl fikir versin namıssız
Valla ben okurken utandım.bir erkek ağzından çıktığı çok net[/QUO
allah allah ben göremedim eski paylaşımlarına baktım ama
birde o kadar forumlarda bayanlar içinde gezinirse tabi bilgi toplar, aramızda casuzlar var kızlaaaaaar:skandal:
Namızssız herif:sinirli:

Yok tatlım öyle hemen sarkarmı hiç. Hem eğik olman gayet normal zaten. Sen sütyenini kullanıyorsun değilmi?

X