Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

400 cc ile 420 cc arası harika olur

Arkadaşlar bu ameliyatı olmak isteyenler lütfen iyi karar versin ben ameliyat oldum 3 ay gecti eski haline döndü sönük kücük bi hâl aldı cok mutsuzuum doktorunuza ne istediğinizi iyi ifade edin benim gibi mutsuz olmayın gitti bi sürü param cektiğim acıda çabası

Eski haline nasıl döndü?dr ne açıklama yaptı merak ettim

Cok tesekkur ederim yazdigin icin. Esim sagolsun sonunda ikna oldu, yoksa ben dunden giderdim. Altinlarimi bozduracagim bu is icin.. yinede cok mutluyum. Heyecanliyim. Sabirsizim. dikkat etmem gerek onemli baska birsey var mi canim?
Dua et bol bol canım. Allah koruyor, kolaylık veriyor. Kalbini ferah tut. Olumsuzluk düşünme. Pozitif gülerek gir gülerek çık.

Nasıl döner eski haline? Vücut emdi sindirdi mi yahu silikonu? Küçük cc mi taktırdın?

Bildiğimiz eski haline döndü kızlar resmen söndüler silikonsuz bi meme hali daha iyi yani dr bişe demedi yarın randevu aldım şikayetimi dile getircem 310cc taktı doktor ama ben 350 hatta mümkünse 400cc istemiştim mutsuzuum kısa ve net bide gögüs hacmim olduğu halde küçük oldu

3 ay geçip eski duruma nasıl gelebilir ki? Neticede içeride bir protez var. Protez uçmadı ya? Takılan protez boyutundan memnun olmayabilir kişi. Küçük gelmiş olabilir ve tatmin etmeyebilir. Bu ameliyatlar yapıladığına değecek kadar büyük ama yapay durmayacak kadar da küçük olmalı. Size bu ölçüde değil de daha küçük takılmış olsa bile eski durumuna göre daha iyidir bence. Eskisinden daha kötü nasıl olabilir ki?

arkadaslar doktor muayene sirasinda nasil bir olcum yapiyor yani gogus kafesi gogus altinimi yoksa boy kilo bel kalcada olculuyormu merak ediyorum bende yakin zamanda ameliyat olmayi dusunuyorum

arkadaslar doktor muayene sirasinda nasil bir olcum yapiyor yani gogus kafesi gogus altinimi yoksa boy kilo bel kalcada olculuyormu merak ediyorum bende yakin zamanda ameliyat olmayi dusunuyorum
Can'ım boy- kilo, protez boyutu/şekli/ cc sinde çok önemli bir etken değil. Önemli olanları sıralıyorum

1- göğüs kafesinin şekli ve genişliği :

göğüs kafesi ovalse, uçlar ayrık olur, yani meme uçları kollara yakın olur. Bu da protez tabanının genişliğini sınırlar. Çünkü protez memeucunu ortalayacak şekilde yerleştirilir. Memeleri yakınlaştırmak için geniş tabanlı protez koyulursa, uçlar yine yanlarda kalır ve meme uçları şaşı gibi yanlarda kalır.

Ama göğüs kafesin düzse, uçlar yerli yerinde yani birbirine yakındır. Meme dokun yoksa bile protez takıldıktan sonra birleşik memelerin olur. Bu durumda, protezden sonra şahane Bi çatalın olur. Dr meme Tabanına göre (yani Uçların sağında ve solunda kalan alanı eşit bir şekilde kaplayacak çapta bir protez takar.)

Kısaca, meme uçlarının yeri çok önemli.

2- Var olan meme dokusu- deri miktarı- deri kalınlığı.

3- Eğer hiç meme dokusu yoksa, yani protezi kamufle edecek Bi örtü yoksa, kasaltı yöntemi için, kas kalınlığına bakılır.

Göğüs kasların yuvarlak protezi bastırıp damla görüntüsü verecek güçteyse Dr un yuvarlak protez tercih eder. Ama kasın inceyse, doğal görüntüyü yakalamak için damla protez tercih eder. ( ama bazı hastalar şartları uygun olduğu halde damla tercih ediyor. Bu da hastaya kalmış Bi durum.)

4-Bunlar matematiksel ölçümler. Bu ölçümlerle birlikte senin Nasıl Bi boyut/görüntü istediğin çok önemli. Dr ikisini harmanlayıp Bi değerlendirme yapar.

Zuhalcim bende şaşırmış durumdayım yani bu kadar kısa sürede resmen silikonlarımın uçup yok olmasına ama durum bu olmadı istediğim gibi ufacık tefecik kaldılar oysaki benim istediğim boyut değildi üzgünüm moralim son derece bozuk tekrar ameliyat olmak zorunda olmak işkence bakalım yarın dr ne diyecek

Silikon taktirdigina eminmisin belkide yag enjeksiyonuyla buyutme uygulanmistir. Yada bizimle dalga geciyorsun !

Vallahi dalga geçip burda vakit kaybetmem olanı söylüyorum yağ enjeksiyonu falan değil bariz 310cc protez takıldı ve istediğüm boyutta bir memeye sahip olamadım olmadı yani ki senelerce araştırma yap yap yap bi dünya doktora git muayne ol sonunda hiç memnun kalmayacağım bi şekille cık ortaya dalga gecilecek bir konu yok ortada benim memişler minnak oldular

Foto koyup izlermisin bizi merak ettim çok.

Tabi ama yarına kalacak gibi hatta şöle yapayım öncesi ve sonrası resimleri alıp paylaşayım öncedendr yoktu şimdide yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…