Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

benim çok sarkıktı bir de derimin yapısından kaynaklı toparlanmadı.yoksa biz de başta öyle konuşmuştuk.tabi dikişin çokluğu memenin şekil almasını ve iyileşme sürecini etkiliyo.jel kullanıyorum.dermatixsi günde 2 kere.siz ameliyat olalı ne kadar oldu?
Benim 6 ay oldu canm scarex jel kullanyorum bende günde 2 kez baya rengi açıldi dikişlerin diyebilirim.haftaya kontrolüm var tekrar.artık oturdu benim protezler galiba doģal duruyor bakalım doktorum ne diyecek.2 ay önce gittiğimde süper herşey yolunda demişti bende çok memnunum..

Eşim vazgeçti.ameliyat olamıyorum.o yüzdende pek girmiyorum.hiç yorum yazmıyorum.diyecek başka sözüm yok.
Canim sebebi ne ? :KK43: bi ikimiz kaldık cicislere kavusamayan. Eylül diye sevinip dururken YINE KURSAGIMDA BIRAKTI sevincimi :KK43: Rabbim sanada banada nasib etsin biran önce :KK42:

Benim 6 ay oldu canm scarex jel kullanyorum bende günde 2 kez baya rengi açıldi dikişlerin diyebilirim.haftaya kontrolüm var tekrar.artık oturdu benim protezler galiba doģal duruyor bakalım doktorum ne diyecek.2 ay önce gittiğimde süper herşey yolunda demişti bende çok memnunum..
baya olmuş olalı.siz kime olmuştunuz ameliyatı?

Eylülde parami verecegini söylemisti hatta doktoru ara gün al demisti. Şimdi ise diyoki para Kasım a kadar uzayacak.ben biliyorum kasım gelecek ocak diyecek ocak gelecek nisan diyecek ... amaaaaaaaannnnnn :sinirli:
hımmmm anladım canım. o zamana kadar biraz biriktirebilirsin belki o da üzerini tamamlar.olmaz mı ki böyle?

Eylülde parami verecegini söylemisti hatta doktoru ara gün al demisti. Şimdi ise diyoki para Kasım a kadar uzayacak.ben biliyorum kasım gelecek ocak diyecek ocak gelecek nisan diyecek ... amaaaaaaaannnnnn :sinirli:
Cidden cok sinirlendim suan ! Bosuna heves kadar kötü bisey yok ya umarim daha uzamaz:KK43:

Aynen senide mayısta eş rızası olmadan yollamıstım yine hortladın bak :KK70:Allahtan evli değilim :KK14: evet eniştelerim abilerim amcalarım çekilebilirmisiniz aradan üzmeyin şu güzel hatunlari lütfen. :kızgın:

Hahahaha ya betüşşşşs süpersinnnn :)
öyle kızlar umutsuzluğa kapılmak yok, tabii ki hakkımızda hayırlısı olsun ama öyle hemen üzülmek demoralize olmak yok.

ee kızceler yok mu Eser Hanım'ı tanıyan, gören bilen muayene olan? Betüşcüm pahalı dedi, haklıdır kesin ama ben sadece bir doktor ile görüştüm, o da Defne hanımdı, çok seker süper biri ama başka bir doktorla da görüşmek istiyorum ve Eser Hanım aklımda. (bu arada kadın doktor kısıtımı hatırlatırım :d )

Bi de son olarak, öncesi sonrası fotografı olan memeli dostlar beni de izlemeye alır mısınız noluuur ? Damla- yuvarlak, ölçü vs çok kararsızııııımmmm, please help help :KK54:

Sevgilerrr

X