Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Allah yardımcın olsun inşllh tez vakitte üstesinden gelirsin canım

Haha aynen bende
Ayy evet çok az kaldı canım senin valla merakla bekliyorum habersiz koma bizi :)
Otel yakın mi peki hastahaneye?
3 tane anlaşmalı hastahanesi varmış,hangisinde olacaksı
Central hospital dediler kuzu oteli netten rezerve ettim taksiyle 10-15 dk mış
Ataşehir de. 4gun oteldeyim bol bol yazarımki sıkıntıdan yerim başınızı: D

Rabbim sıkıntınızı gidersin

Aynısı bende oldu ama ilk hafta oldu. Antibiyotikten dedim dr a. Kes o zaman dedi. Kestim. Geçti. İçtiğin bi ilaçtan olabilir.

Allahım sıkıntını gidersin tez zamanda inş. Bu perşembe gecesinde dualarım senle.

Allah yardımcınız olsun insallah hemen atlatırsınız

Saglik sıkıntisi degildir ins.oyleyse de umarim tez zamanda gecer onemsizdir.dualarimiz seninle

Central hospital dediler kuzu oteli netten rezerve ettim taksiyle 10-15 dk mış
Ataşehir de. 4gun oteldeyim bol bol yazarımki sıkıntıdan yerim başınızı: D
Hadi inşallah çabucak geçer Zaman son günlerimde hiç uyuyamamıştım çok strese girmiştimhatta ameliyata girerken eşimi dövecektim Onur u ara konuşamadım oğlumla uyuyormuş aramadı namussuzsonra Bi iğne yaptılar sonrasını hatırlamıyorum ameliyatı sabah olmak istediğini söyle bence ben sabah ilk ameliyattım akşama kadar uyudum iyi oldu

inşAllah
Sabah 6 da kalkıp 7 servisine binip 10 uçağına bincem 11:15 ordayım ordan taksi gidince muayene derken 13:00 -14:00 gibi ameliyata alınırmışım. Sabah evet iyi olurdu ama yolum cok uzun konaklamakta istemedim gittiğim gibi bitsin diye

Hadi bakalım ikizlerin hayırlı olsun diyelim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…